سکه | اخبار سکه

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۱۰ از ۱۶۸
 • «به‌جای خود» در بازار سکه «به‌جای خود» در بازار سکه

  روز گذشته روند کاهشی دلار و اونس جهانی متوقف شد تا سکه تمام بهار آزادی به کانال یک میلیون و 200 هزار تومان بازگردد. در سومین روز هفته، هر سکه تمام بهار آزادی با 4 هزار تومان افزایش به قیمت یک میلیون و 201‌هزار تومان رسید. این در حالی بود که...

  ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۰:۴۱ قبل از ظهر
 • مرز روانی سکه شکست مرز روانی سکه شکست

  روز یکشنبه، قیمت سکه برای اولین بار در سال 96 در کانال یک میلیون و 100 هزار تومان قرار گرفت. در دومین روز هفته، سکه تمام بهار آزادی 3 هزار تومان از ارزش خود را از دست داد و با پایین رفتن از مرز روانی یک میلیون و 200 هزار تومان به قیمت یک می...

  ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۹:۱۶:۴ قبل از ظهر
 • مقاومت سکه در مرز روانی مقاومت سکه در مرز روانی

  روز شنبه، سکه تمام بهار آزادی تحت فشار کاهش قیمت دلار در آستانه خروج از کانال یک میلیون و 200 هزار تومان قرار گرفت. در اولین روز هفته، سکه 7 هزار تومان افت را ثبت کرد و روی مرز روانی یک میلیون و 200 هزار تومان به کار خود پایان داد.

  ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۷:۱ قبل از ظهر
 • ریزش سکه با لغزش اونس ریزش سکه با لغزش اونس

  در آخرین روز هفته گذشته، رشد قیمت دلار نیز نتوانست مانع از ریزش بهای سکه تمام بهار آزادی شود. روز پنج‌شنبه، دلار 4 تومان رشد را تجربه کرد و به قیمت 3 هزار و 774 تومان رسید.

  ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۷:۵۵:۲۳ قبل از ظهر
 • سیگنال جهانی به سکه تمام سیگنال جهانی به سکه تمام

  در چهارمین روز هفته، بازار سکه و طلای داخلی تحت‌تاثیر افت بهای اونس در بازارهای جهانی قرار گرفت.

  ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۶:۳۲:۹ قبل از ظهر
 • سکه در کانال یک میلیون و 200 هزار تومان باقی ماند سکه در کانال یک میلیون و 200 هزار تومان باقی ماند

  در آخرین روز هفته گذشته، بهای دلار 3 تومان بالا رفت تا میزان رشد هفتگی آن به حدود نیم درصد برسد. دلار که روز چهارشنبه با 5 تومان افزایش به قیمت 3 هزار و 761 تومان رسیده بود، روز پنج‌شنبه 3 تومان رشد دیگر را تجربه کرد و به قیمت 3 هزار و 764 ...

  ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۹:۴۲:۲۲ قبل از ظهر
 • تاثیر انتخابات بر بازار طلا و سکه تاثیر انتخابات بر بازار طلا و سکه

  رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن ارزیابی قیمت‌ها در بازار طلا و سکه در هفته گذشته عنوان کرد که انتخابات ریاست جمهوری تاثیر مستقیمی بر بازار داخلی طلا و سکه ندارد.

  ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۹:۳۲:۳۱ قبل از ظهر
 • حباب قیمت سکه شکستحباب قیمت سکه شکست

  رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران به تشریح برخی دلایل نوسات اخیر قیمت طلا و سکه در بازار داخلی پرداخت و عنوان کرد که حباب قیمت سکه شکسته شده و بازار سکه به تعادل رسیده است.

  ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۶:۵۶:۹ قبل از ظهر
 • هفته سقوط ربع سکه هفته سقوط ربع سکه

  هفته آخر فروردین‌ماه، هفته منفی شدن روند سکه‌های کوچک و سقوط ربع سکه بود. روز پنج‌شنبه، ربع سکه با هزار تومان کاهش به قیمت 382 هزار تومان رسید تا میزان افت آن در هفته گذشته در مجموع به 5/ 1 درصد برسد.

  ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۵۵:۲۶ قبل از ظهر
 • فروش سکه در انگلیس ۲۰ درصد افزایش یافتفروش سکه در انگلیس ۲۰ درصد افزایش یافت

  آمار منتشر شده حاکی است که رشد تقاضا برای فلزات گرانبها در بازار بریتانیا موجب شده است تا فروش سکه طلا در این کشور در سه ماه نخست امسال بیش از ۲۰ درصد افزایش یابد.

  ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲:۱۷:۵۳ بعد از ظهر
 • حباب سکه شکست - حراجی برگزار نشد حباب سکه شکست - حراجی برگزار نشد

  رئیس اتحادیه طلا و جواهر دلایل حبابی شدن قیمت سکه در چند روز اخیر را اعلام کرد و گفت که با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال این حباب شکسته شد. این در حالی است که بانک مرکزی اعلام کرده بود در صورتی حبابی شدن بازار به طور حتم حراجی سکه را برای ...

  ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۵:۲۲ بعد از ظهر
 • انعکاس معمای طلا در بازار آتی سکه انعکاس معمای طلا در بازار آتی سکه

  معاملات در بازار آتی سکه طی هفته گذشته در پی اصلاح نزولی برآمد و همگام با تصحیح قیمتی در بازار طلای جهانی، بازار آتی سکه هم از این روند تاثیر پذیرفت؛ طی هفته گذشته حجم معاملات در این بازار به رقم 72هزار و 357 معامله رسید.

  ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲:۶:۴۲ بعد از ظهر
 • صفحه ۱۰ از ۱۶۸