سکه | اخبار سکه

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۳ از ۱۷۶
 • قیمت ربع‌سکه رکورد زد قیمت ربع‌سکه رکورد زد

  در اولین هفته کامل شهریورماه، استقبال از ربع‌سکه بیشتر از دلار و سایر سکه‌ها بود. روز چهارشنبه، ربع‌سکه پس از ۲ رشد پیاپی ۳۰ هزار تومانی، ۵ هزار تومان افزایش دیگر را تجربه کرد تا روی قیمت ۹۷۵ هزار تومان قرار بگیرد.

  ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۴:۴۰ قبل از ظهر
 •  طرح بهارستان و نوسان سکه طرح بهارستان و نوسان سکه

  بیشتر فعالان معتقد بودند، مهم‌ترین عاملی که علامت بازدهی سکه در هفته گذشته را تغییر داد، نگرانی بازار نسبت به طرح برخی نمایندگان مجلس بود. در حالی که سکه در همان اولین روز هفته سیگنال کاهشی مناسبی را از خود بروز داده بود، روز یکشنبه قیمت ای...

  ۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۱:۵۷ قبل از ظهر
 • خریداران طلا و سکه مراقب باشند خریداران طلا و سکه مراقب باشند

  عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر ضمن اعلام اینکه قیمت سکه یک میلیون تومان حباب دارد، به خریداران طلا و سکه توصیه کرد که در خرید طلای خام یا طلای آب شده و سکه بیشتر دقت کنند و مواظب عرضه‌های تقلبی و حضور شیادان در بازار باشند.

  ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۴:۴۷ قبل از ظهر
 • علت حباب در بازار سکهعلت حباب در بازار سکه

  اعضای هیات‌مدیره اتحادیه طلا و جواهر اعلام کردند: بازار سکه یک میلیون تومان حباب دارد؛ اما مردم نباید حتی به خرید طلای آب شده نیز روی آورند.

  ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۶:۲۵ قبل از ظهر
 • کاهش ۱۲۰هزار تومانی قیمت سکهکاهش ۱۲۰هزار تومانی قیمت سکه

  در جریان معاملات امروز(یکشنبه) بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با ۱۲۰ هزار تومان کاهش به سه میلیون و ۷۲۳ هزار تومان رسید.

  ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵:۵۲ قبل از ظهر
 • کاهش وجه تضمین سکه آتی؛ از امروز کاهش وجه تضمین سکه آتی؛ از امروز

  بورس کالا اعلام کرد: از پایان معاملات روز یکشنبه ۲۱ مرداد، وجه تضمین اولیه معاملات سکه آتی به همراه وجه تضمین اضافی در مجموع ۹۴ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال تعیین می‌شود.

  ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳:۴۶ قبل از ظهر
 • متغیرهای کاهنده در بازار سکهمتغیرهای کاهنده در بازار سکه

  به گفته فعالان، یکی از مهم‌ترین دلایلی که موجب شد سکه تمام بهار آزادی افت بیشتری را نسبت به دلار تجربه کند، خبرهایی بود که در کانال‌های اطلاع‌رسانی معامله‌گران جریان داشت.

  ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۳:۵ قبل از ظهر
 • معاملات آتی سکه در بورس حذف نمی‌شود معاملات آتی سکه در بورس حذف نمی‌شود

  رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: قرار نیست معاملات آتی سکه از بورس حذف شود و تلاش می‌کنیم که محدودیت‌های ایجاد شده را برطرف کنیم.

  ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۸:۴۴:۱۹ قبل از ظهر
 • نوسانات شبانه در بازار سکه نوسانات شبانه در بازار سکه

  روز پنج‌شنبه، دلار و سکه توان زیادی برای نوسانات شدید افزایشی از خود نشان ندادند؛ هر چند آرامش در بازار سکه پایدار نماند.

  ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۸:۴۶:۵۵ قبل از ظهر
 • بازار ارز و سکه زیر موج خبری بازار ارز و سکه زیر موج خبری

  روز گذشته، قیمت سکه و دلار با ادامه روند افزایشی وارد سطوح جدیدی شد. به گفته فعالان، بازار در روزهای اخیر بیشتر تحت‌تاثیر موج‌های خبری بوده است. در این شرایط، ممنوعیت فعالیت صرافی‌ها و غیرقانونی شدن معاملات در بازار آزاد موجب شده است اثر رو...

  ۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۹:۴۹:۵۶ قبل از ظهر
 • ورق در بازار سکه و دلار برگشت ورق در بازار سکه و دلار برگشت

  برخلاف روز گذشته که قیمت‌ها در بازار سکه و ارز افزایشی و ملتهب پیش رفته بود، امروز جو آرام شده و نرخ‌ها نزولی است؛ به گونه‌ای که سکه کمتر از دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد و دلار تا ۸۰۰۰ تومان کاهش داشت.

  ۲۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۰:۱۸ قبل از ظهر
 • تحویل سکه‌های پیش‌فروش ۳ماهه از فرداتحویل سکه‌های پیش‌فروش ۳ماهه از فردا

  طرح پیش فروش سکه از بهمن‌ماه تا فروردین‌ماه سال جاری اجرایی شد و تا فروردین‌ماه در دو سررسید شش ماهه و یک ساله بود که در ادامه به سررسیدهای یک، سه، شش، ۹، ۱۲، ۱۸ و ۲۴ ماهه تغییر کرد. در پایان طرح پیش فروش حدود هفت میلیون و ۶۰۰ هزار قطعه سکه...

  ۲۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۷:۴۹ قبل از ظهر
 • صفحه ۳ از ۱۷۶