سکه | اخبار سکه

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۶ از ۱۷۶
 • سکه به کانال یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان بازگشت سکه به کانال یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان بازگشت

  در روزهایی که مسافران برای تهیه ارز مورد نیاز با مشکلاتی مواجه شده‌اند، بخشی از تقاضاهای ارزی به بازار سکه مهاجرت کرده است. در نتیجه چنین مهاجرتی، سکه ۳۰ هزار تومان افزایش قیمت را تجربه کرد و به بهای یک میلیون و ۸۱۵ هزار تومان رسید. گزارش‌ه...

  ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۶:۳۳ قبل از ظهر
 • چوب حراج به ۴۸۵ هزار سکهچوب حراج به ۴۸۵ هزار سکه

  طی حدود سه ماه برگزاری حراجی سکه ۴۸۵ هزار قطعه تمام و نیم بهار آزادی فروخته شد، در حالی حراج متوقف شده که بعید نیست در آینده‌ای نزدیک بانک مرکزی دوباره آن را در دستور کار قرار دهد.

  ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۸:۲:۵۰ قبل از ظهر
 • ۵ میلیون سکه پیش‌فروش شد۵ میلیون سکه پیش‌فروش شد

  دبیرکل بانک مرکزی در مورد علت توقف پیش فروش سکه یک ماهه و سه ماهه گفت: علت توقف توان ضرب سکه برای پاسخ‌گویی به تقاضا بود.

  ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۷:۵۶:۲ قبل از ظهر
 • سقوط سکه به مرز پایین‌تر سقوط سکه به مرز پایین‌تر

  روز گذشته، سکه تمام بهار آزادی با ثبت رکوردی کاهشی از مرز یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان عقب‌نشینی کرد. در سومین روز هفته، سکه تمام بهار آزادی ۲۷ هزار تومان از ارزش خود را از دست داد و به قیمت یک میلیون و ۷۹۵ هزار تومان رسید. این بیشترین میزان ...

  ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۷:۵۲:۲۰ قبل از ظهر
 • دلایل توقف پیش فروش یکماهه سکهدلایل توقف پیش فروش یکماهه سکه

  دبیرکل بانک مرکزی با بیان اینکه جلسات حراج بابت جلوگیری از برخی سواستفاده ها متوقف شد، گفت: برخی در حراج ها نرخ بالاتر از بازار ارایه می کردند.

  ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۷:۴۸:۹ قبل از ظهر
 • قیمت سکه در بازار با پیش‌فروش متعادل می‌شودقیمت سکه در بازار با پیش‌فروش متعادل می‌شود

  یک مقام مسئول بانک مرکزی گفت: با ورود تدریجی و متناسب سکه‌های پیش‌فروش شده به بازار از یک ماه آینده و ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضا، نیازهای موجود تامین و قیمت‌ها متعادل خواهد شد.

  ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۶:۲۶ بعد از ظهر
 • پیش فروش سکه علی رغم شایعات برقرار استپیش فروش سکه علی رغم شایعات برقرار است

  از هفته گذشته طرح پیش فروش سکه که در بانک ملی در حال اجراست، با حواشی همراه شد و خبرهای ضد و نقیضی در رابطه با توقف سررسیدهای آن مطرح شد. با این حال آنچه که اتفاق افتاد، این بود که بانک مرکزی در روز چهار شنبه(۲۹ فروردین) پیش‌فروش در سررسید...

  ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۵:۷ بعد از ظهر
 • صرافی‌ها سکه هم نمی‌فروشند صرافی‌ها سکه هم نمی‌فروشند

  بازار ارز و سکه درحالی خلوت شده و از تب و تاب افتاده که تقریبا همه صرافی‌ها تابلو اعلان قیمت‌هایشان را خاموش کرده‌اند و هیچ نوع ارز و سکه‌ای نه قیمت‌گذاری می‌کنند و نه می‌فروشند.

  ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۹:۳۵ بعد از ظهر
 • پیش‌فروش یکماهه سکه فعلا متوقف شدپیش‌فروش یکماهه سکه فعلا متوقف شد

  اگرچه دولت برای کنترل نرخ‌ها در بازار سکه و طلا، تصمیم به پیش فروش سکه در مقاطع مختلف کرده است، اما اکنون پیش فروش سکه یکماهه متوقف شده است.

  ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۹:۳۴ بعد از ظهر
 • واکنش سکه به قطع پیش‌فروش واکنش سکه به قطع پیش‌فروش

  با غیررسمی شدن فعالیت در بازار آزاد، معامله‌گران و صرافی‌ها راه‌های میانبری را برای خرید و فروش ارز آزمون کرده‌اند. برخی بازیگران ارزی عنوان می‌کنند، صرافی‌ها در روزهای اخیر به‌صورت مستقیم برای خرید و فروش اسکناس ارزی تمایل زیادی از خود نش...

  ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۶:۴۸ بعد از ظهر
 • ایجاد حساب سپرده‌گذاری سکه ایجاد حساب سپرده‌گذاری سکه

  معاون اول رئیس‌جمهوری عنوان کرد: حفظ ذخایر و منابع بانک مرکزی به‌عنوان پس انداز ملی از اولویت‌های دولت است که با اجرای سیاست‌های ارزی اتخاذ شده، این هدف حاصل خواهد شد.

  ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱:۵۱:۵۳ بعد از ظهر
 • آغاز پیش‌فروش انواع سکه از امروزآغاز پیش‌فروش انواع سکه از امروز

  بر اساس شرایط جدید، پیش‌فروش قطعی مسکوک طلا از امروز در شعب بانک ملی آغاز می شود؛ پیش‌فروش سکه با سررسید یک ماهه یک میلیون و ۵۹۰ هزار تومان خواهد بود.

  ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۸:۲۷:۴۴ قبل از ظهر
 • صفحه ۶ از ۱۷۶