سکه | اخبار سکه

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۶ از ۱۸۳
 • قیمت سکه بر فراز قله تاریخی قیمت سکه بر فراز قله تاریخی

  روز چهارشنبه، سرعت رشد دلار بیشتر شد و سکه از یک کانال مهم قیمتی عبور کرد. در پنجمین روز هفته، شاخص بازار ارز ۱۳۵ تومان افزایش قیمت را به ثبت رساند و به بهای ۱۶ هزار و ۲۷۰ تومان رسید. این رشد در شرایطی به ثبت رسید که این ارز روز سه‌شنبه تن...

  ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳:۳۵ بعد از ظهر
 • قیمت سکه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ به ۶میلیون و ۶۳۰ هزار تومان رسیدقیمت سکه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ به ۶میلیون و ۶۳۰ هزار تومان رسید

  قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ در معاملات بازار آزاد تهران به ۶ میلیون و ۶۳۰ هزار تومان رسید.

  ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰:۱۵ بعد از ظهر
 • آرامش دلار، صعود قیمت سکه آرامش دلار، صعود قیمت سکه

  در چهارمین روز هفته، سکه تمام بهار آزادی از مرز مقاومتی ۶ میلیون و ۵۰۰هزار تومانی عبور کرد و دلار در یک روز آرام به رشدی ۵ تومانی اکتفا کرد. روز سه شنبه، سکه امامی از همان ابتدای روز کار خود را در کانال ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی آغاز کرد ...

  ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۷:۷ قبل از ظهر
 • روند نزولی قیمت سکه در ۱۴ اردیبهشت ۹۹روند نزولی قیمت سکه در ۱۴ اردیبهشت ۹۹

  هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار آزاد تهران امروز (یکشنبه) با کاهش ۲۰ هزار تومانی قیمت نسبت به دیروز به مبلغ ۶ میلیون و ۳۹۰ هزار تومان فروخته شد.

  ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲:۲۴:۱ بعد از ظهر
 • نگاه سکه‌بازان به قیمت طلانگاه سکه‌بازان به قیمت طلا

  طلای جهانی در آخرین روز کاری بازارهای جهانی توانست یک بار دیگر خود را به کانال هزار و ۷۰۰ دلاری بازگرداند. طلا که روز پنج‌شنبه به زیر کانال هزار و ۷۰۰ دلاری رفته و روی عدد هزار و ۶۸۵ دلار قرار گرفته بود، روز جمعه توانست در مسیر افزایشی قرار...

  ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲:۱۱:۱۰ بعد از ظهر
 • نزول قیمت سکه ادامه یافت نزول قیمت سکه ادامه یافت

  در اولین روز هفته، سکه تمام بهار آزادی و دلار کاهش قیمت را تجربه کردند؛ شاخص ارزی به سوی ابتدای کانال ۱۶ هزار تومانی حرکت کرد و سکه به زیر محدوده ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی رفت.

  ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۶:۵۸ بعد از ظهر
 • ریزش ۷۰ هزار تومانی قیمت سکهریزش ۷۰ هزار تومانی قیمت سکه

  نرخ هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار آزاد تهران امروز (شنبه) با کاهش ۷۰ هزار تومانی نسبت به دیروز به مبلغ ۶ میلیون و ۴۱۰ هزار تومان فروخته شد.

  ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲:۹ بعد از ظهر
 • قیمت سکه عقب‌نشینی کرد قیمت سکه عقب‌نشینی کرد

  در سومین روز هفته، دلار از کانال ۱۶ هزار تومانی پایین رفت،‌ ولی توانست به سرعت خود را احیا و کانال یاد شده را حفظ کند. در ابتدای روز دوشنبه، شاخص ارزی تا نقطه ۱۵ هزار و ۸۷۰ تومان پایین رفت. این موضوع موجب شد انتظارات کاهشی کمی در بازار تقو...

  ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲:۲۳:۱۶ بعد از ظهر
 • قیمت سکه ۷۰ هزار تومان کاهش یافتقیمت سکه ۷۰ هزار تومان کاهش یافت

  با وجود ثبات قیمت جهانی اونس، امروز قیمت طلا و سکه در بازار داخلی رو به کاهش گذاشت. این در حالی است که امروز قیمت دلار و یورو با افزایش ۱۰۰ تومانی هم مواجه بود.

  ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۳:۴:۸ بعد از ظهر
 • سکه در چند قدمی شکست سطح مقاومتی سکه در چند قدمی شکست سطح مقاومتی

  پیشروی دلار در کانال ۱۶هزار تومانی، رسیدن سکه به چند قدمی سطح مقاومتی ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی و برگشت تعادل به قیمت‌های سامانه نیما از مهم ترین اتفاقات بازار در هفته گذشته بودند.

  ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲:۱۸:۱۹ بعد از ظهر
 • دلایل کاهش قیمت سکه درروزهای اخیردلایل کاهش قیمت سکه درروزهای اخیر

  رئیس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه مدیریت نرخ دلار در بازار و کاهش تب و تاب نرخ اونس جهانی طی روزهای گذشته منجر به افت قیمت سکه شده است، گفت: طلافروشان اجازه فروش سکه ندارند.

  ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱:۲۵:۷ بعد از ظهر
 • فروش سکه ۶ میلیون و ۲۸۰ هزار تومانی در بازار آزادفروش سکه ۶ میلیون و ۲۸۰ هزار تومانی در بازار آزاد

  هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (سه‌شنبه) با رشد۱۰ هزار تومانی قیمت نسبت به روز معاملاتی گذشته به ۶ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان رسید.

  ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱:۲۱:۴۰ بعد از ظهر
 • صفحه ۶ از ۱۸۳