بورس | اخبار بورس

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۸ از ۲۴۱
 • فشار پتروپالایشی‌ها بر آیفکسفشار پتروپالایشی‌ها بر آیفکس

  فرابورس ایران روز گذشته با بازگشایی بازارهای جهانی در مسیر نزولی قرار گرفت و با افت بیش از 2 واحدی (معادل 22/ 0 درصد) در سطح 7/ 918 واحدی قرار گرفت.

  ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۳:۷ بعد از ظهر
 • شاخص سهام با افت 102 واحدی عقب‌نشینی کرد شاخص سهام با افت 102 واحدی عقب‌نشینی کرد

  شاخص کل بورس تهران روز گذشته با افت 12/ 0 درصدی به کار خود پایان داد و در ارتفاع 81 هزار و 662 واحد قرار گرفت. در عین حال ارزش معاملات خرد سهام نیز به 81 میلیارد تومان رسید.

  ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۵:۱۳:۱۲ قبل از ظهر
 • تخلیه هیجان پالایشی‌ها در بازار سهام تخلیه هیجان پالایشی‌ها در بازار سهام

  بورس اوراق‌بهادار تهران روز گذشته تحت‌تاثیر عرضه‌های سنگین شکل‌گرفته در پایان معاملات روز شنبه و کمبود نقدینگی با افت شاخص کل همراه شد.

  ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۵:۱۲:۸ قبل از ظهر
 • رشد آیفکس در بازار منفی رشد آیفکس در بازار منفی

  نماگر فرابورس ایران روز گذشته مسیری صعودی در پیش گرفت و با رشد 2/ 1 واحدی (معادل 13/ 0 درصد) در سطح 8/ 920واحد قرار گرفت. بر این اساس بازدهی این بازار از ابتدای سال جاری تاکنون به 2/ 5 درصد رسید.

  ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۵:۱۰:۴۰ قبل از ظهر
 • نوسان متفاوت نماگرهای بورسی نوسان متفاوت نماگرهای بورسی

  بررسی‌ها حاکی از آن است که دوعامل باعث اصلاح بیشتر گروه‌های کوچک‌تر شده است. موضوع اول لیدری فلزی‌‌ها در هفته‌های اخیر و در نتیجه تعدیل P/ E انتظاری در گروه‌های کوچک‌تر به دلیل کاهش توجهات به گروه‌های کوچک‌تر است و دومین موضوع مربوط به رشد‌...

  ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۷:۵۶:۵۷ قبل از ظهر
 • رانت پنهان در بورس تهران رانت پنهان در بورس تهران

  بورس در عین حال که اصل مهم شفافیت را یدک می‌کشد، در بسیاری برهه‌ها محل سوءاستفاده برخی افراد ذی‌نفع شده است. استفاده از رانت فرصت‌ها و اطلاعات در تاریخ فعالیت بورس تهران همواره وجود داشته است.

  ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۷:۵۶:۰ قبل از ظهر
 • سومین افت متوالی آیفکس سومین افت متوالی آیفکس

  نماگر فرابورس ایران روز گذشته برای سومین روز متوالی به حرکت در مسیر نزولی ادامه داد و با افت 5 واحدی (معادل 5/ 0 درصد) در سطح 6/ 925 واحدی قرار گرفت

  ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۷:۵۵:۱۲ قبل از ظهر
 • آینده بورس تهران از پنج نما آینده بورس تهران از پنج نما

  بررسی دوره‌های رونق در بازار سهام نشان می‌دهد پنج مولفه رشد اقتصادی، نرخ ارز، تورم، قیمت جهانی کالاها و عوامل سیاسی محرک‌های اصلی صعود بورس بوده‌اند. در شرایط کنونی نیز چشم‌انداز تمامی این مولفه‌ها نشانه‌های مثبتی را در خود نهفته دارد که می...

  ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۶:۹:۴۶ قبل از ظهر
 • وجه تضمین اولیه قراردادهای آتی سکه افزایش یافتوجه تضمین اولیه قراردادهای آتی سکه افزایش یافت

  به نقل از بورس کالای ایران، مدیریت توسعه بازار مشتقه، در اطلاعیه ای از افزایش وجه تضمین اولیه قراردادهای آتی سکه خبر داد.

  ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۶:۰:۳۴ قبل از ظهر
 • بورس تهران شنبه تعطیل استبورس تهران شنبه تعطیل است

  با توجه به برگزاری مراسم تحلیف رئیس جمهور و تعطیلی که از سوی دولت در روز شنبه هفته آینده اعلام شده، بورس تهران نیز فعالیتی نخواهد داشت.

  ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۴:۳۱:۵۹ بعد از ظهر
 • زورآزمایی شاخص سهام حول سقف 16‌ماهه زورآزمایی شاخص سهام حول سقف 16‌ماهه

  بورس اوراق بهادار تهران دیروز پس از رشد‌های قیمتی چشمگیر برای دومین روز متوالی در فاز استراحت قرار داشت اما به مدد جهش قیمت نماد معاملاتی پالایشگاه تهران شاخص توانست از کمند افت فرار کند.

  ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۴:۳۰:۴۹ بعد از ظهر
 • توقف رشد بورس از دو نگاه توقف رشد بورس از دو نگاه

  شاخص بورس تهران طی معاملات روز گذشته پس از هشت روز صعود متوالی، با افت 88 واحدی به سطح 81 هزار و 421 واحد رسید. این در حالی است که شاخص بورس پس از پایان فصل مجامع تقریبا به‌طور پیوسته از میانه‌های تیر ماه تا‌کنون 5/ 3 درصد رشد داشته است.

  ۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۶:۸:۴۶ قبل از ظهر
 • صفحه ۸ از ۲۴۱