اخبار طلا

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۱۰ از ۲۹۲
 • پیش بینی قیمت طلا: طلا خیال عقب نشینی نداردپیش بینی قیمت طلا: طلا خیال عقب نشینی ندارد

  در نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز، هر دو گروه کارشناسان وال استریت و سرمایه گذاران با ادامه اثرات اقتصادی منفی شیوع کرونا و تقاضا برای خرید داراییهای امن، به افزایش قیمت طلا خوش بین بودند.

  ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲:۳۱:۱ بعد از ظهر
 • طلا در سرازیری کاهش قیمت افتادطلا در سرازیری کاهش قیمت افتاد

  قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر رشد ارزش دلار در پی طرح آمریکا برای بازگشایی اقتصاد خود به پایینترین حد در یک هفته اخیر نزول کرد.

  ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۴:۳۴ قبل از ظهر
 • طلافروشی‌ها و بازار طلا از امروز باز خواهند شدطلافروشی‌ها و بازار طلا از امروز باز خواهند شد

  دیروز در بازار سکه قیمت ۱۰ هزار تومان افت کرد و به بهای ۶ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان رسید. با این حال توجه معامله‌گران بیشتر از آنکه به افت ۱۰ هزار تومانی باشد، به بازگشت این فلز گرانبها از سطح ۶ میلیون و ۱۸۰ هزار تومانی معطوف شد. سکه در ابتدا...

  ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۲:۳۱ قبل از ظهر
 • طلا درگیر مثلث دوسویه طلا درگیر مثلث دوسویه

  طلا در حال کلنجار رفتن با مرز روانی ۱۷۰۰ دلاری است که منجر به ایجاد وضعیتی مثلثی شده که نوسانات حول این مرز نشانگر این وضعیت است. در صورتی که خطوط مقاومتی یا حمایتی قدرت بیشتری نسبت به یکدیگر بروز دهند، مثلث می‌تواند افزایش یا کاهشی شود.

  ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۱:۱۸ قبل از ظهر
 • پیش بینی قیمت جهانی طلا در هفته آتیپیش بینی قیمت جهانی طلا در هفته آتی

  در نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز، کارشناسان وال‌استریت همچنان به افزایش قیمت طلا خوش‌بین بودند؛ با این حال از شور و حرارت آنها کاسته شده بود و شماری عقب‌نشینی این فلز ارزشمند پس از صعود به بالاترین قیمت هفت سال اخیر را پیش‌بینی کردند.

  ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۰:۴۳ قبل از ظهر
 • دلار مانع صعود قیمت طلا شد دلار مانع صعود قیمت طلا شد

  قیمت طلا در معاملات روز پنجشنبه بازار جهانی در پی رشد ارزش دلار و سودگیری سرمایه‌گذاران، اندکی کاهش یافت اما نگرانی‌های اقتصادی افت قیمت این فلز ارزشمند را محدود کرد.

  ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۸:۵۵:۱۹ قبل از ظهر
 • طلا در کمین قله ۱۸۰۰ دلاری نشسته است طلا در کمین قله ۱۸۰۰ دلاری نشسته است

  تحلیلگران پیش‌بینی کردند در نیمه اول سال ۲۰۲۰ میلادی، تولید ناخالص داخلی اروپا به میزان متوسط ۱۰ درصد کاهش یابد. در عین حال، ضربه اصلی به اقتصاد اروپا در ۳ ماه دوم رخ خواهد داد، زمانی که اقتصاد اروپا ۳/ ۸ درصد از تولید ناخالص داخلی خود را ا...

  ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۸:۳۵:۳۳ قبل از ظهر
 • تداوم روند افزایشی قیمت اونس طلا در هفته پیش‌رو؟ تداوم روند افزایشی قیمت اونس طلا در هفته پیش‌رو؟

  در نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز، کارشناسان خبره وال‌استریت و سرمایه‌گذاران خرد مین استریت شرکت کردند. با توجه به تدابیر محرک مالی بانک‌های مرکزی و دولت‌های جهان برای تقویت اقتصاد که از همه‌گیری بیماری کووید- ۱۹ به شدت آسیب دیده است، نسبت به ادا...

  ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱:۵۳:۳۷ بعد از ظهر
 • اطمینان بازار به ادامه روند افزایشی طلااطمینان بازار به ادامه روند افزایشی طلا

  در نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز، کارشناسان وال استریت و سرمایه‌گذاران با توجه به تدابیر محرک مالی بانک‌های مرکزی و دولت‌های جهان برای تقویت اقتصاد که از همه‌گیری بیماری کووید ۱۹ به شدت آسیب دیده است، نسبت به ادامه روند افزایشی قیمت طلا در هفته ج...

  ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۸:۵۳ بعد از ظهر
 • قیمت طلا به بالاترین سطح یک ماهه رسید: رشد هفتگی ۳.۸ درصدقیمت طلا به بالاترین سطح یک ماهه رسید: رشد هفتگی ۳.۸ درصد

  به دنبال بسته عظیم مشوق مالی فدرال‌رزرو برای تقویت اقتصاد آمریکا در برابر تأثیرات ویروس کرونا، قیمت طلا بیش از ۲ درصد جهش کرد و به بالاترین سطح یک ماهه خود رسید.

  ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۷:۵۸ قبل از ظهر
 • قیمت طلا به بالاترین سطح یک ماهه رسیدقیمت طلا به بالاترین سطح یک ماهه رسید

  با نگرانی از این که تعطیلی‌ها و محدودیت‌های لجستیکی ناشی از ویروس کرونا انتقال به موقع طلا به آمریکا را با مشکل مواجه کند، قیمت پیش‌خرید طلای آمریکا یک درصد جهش کرد.

  ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۵:۳۰ بعد از ظهر
 • طلافروشی‌ها تا ۲۰ فروردین تعطیل هستندطلافروشی‌ها تا ۲۰ فروردین تعطیل هستند

  رئیس اتحادیه طلا و جواهر با تاکید بر تعطیلی واحدهای این صنف تا ۲۰ فروردین گفت: هیچ طلافروشی حق فعالیت تا بیستم ماه جاری را ندارد و در صورت مشاهده برخورد جدی صورت می‌گیرد.

  ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۹:۴ بعد از ظهر
 • صفحه ۱۰ از ۲۹۲