اخبار طلا

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۸ از ۲۹۱
 • پیش‌بینی قیمت جهانی طلا پیش‌بینی قیمت جهانی طلا

  بازار طلا که تلاش می‌کند طی معاملات، خود را به صعودهای بیشتر و بیشتر برساند، پس از حرکت رو به بالای خود، روز جمعه اندکی به عقب کشیده شد. به نقل از اف ایکس امپایر، بازار طلا تمام تلاش خود را به‌کار بسته تا بتواند به نقطه بالای هرم قیمتی خود...

  ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۵:۱۷ بعد از ظهر
 • افزایش قیمت طلا در واکنش به آمار اقتصادی تیره افزایش قیمت طلا در واکنش به آمار اقتصادی تیره

  قیمت طلا پس از سقوط یک درصدی در روز گذشته، تحت تاثیر آمار اقتصادی نامطلوب آمریکا که تبعات پاندمی ویروس کرونا را بارز کرد، در معاملات روز پنجشنبه بازار جهانی افزایش یافت.

  ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۹:۴۳ بعد از ظهر
 • سقوط ۱۰۰ درصدی واردات طلای هند در قرنطینه کرونا سقوط ۱۰۰ درصدی واردات طلای هند در قرنطینه کرونا

  واردات طلا به هند که دومین مصرف‌کننده بزرگ طلا در جهان است، در ماه میلادی گذشته ۹۹.۹ درصد بر مبنای سالانه کاهش پیدا کرد و به پایین‌ترین میزان در سه دهه اخیر سقوط کرد.

  ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۸:۳۲ بعد از ظهر
 • معامله مصنوعات طلا به صفر رسیده اما سکه پرتقاضاستمعامله مصنوعات طلا به صفر رسیده اما سکه پرتقاضاست

  با وجود رکود در بازار سکه و طلای داخلی، تقاضا برای سکه تمام بهار طرح جدید به جهت سرمایه‌گذاری بالاست اما تقاضا برای مصنوعات طلا تقریبا به صفر رسیده است.

  ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۳:۳۵:۳۷ بعد از ظهر
 • قیمت طلا توان صعود قیمت نیافتقیمت طلا توان صعود قیمت نیافت

  قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی در واکنش به تسهیل تدریجی محدودیت‌های قرنطینه از سوی کشورهای متعدد که چشم انداز فعالیت اقتصادی بیشتر را تقویت و تقاضا برای خرید این فلز به عنوان دارایی امن را ضعیف کرد، کاهش یافت.

  ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۸:۲۶ بعد از ظهر
 • قیمت جهانی طلا رشد کردقیمت جهانی طلا رشد کرد

  قیمت جهانی طلا امروز در حالی رشد کرد که با افزایش تنش‌ بین آمریکا و چین بر سر ویروس کرونا، ریسک‌پذیری در بازارها کاهش پیدا کرده و البته بالا بودن قیمت دلار ، میزان رشد قیمت طلا را محدود کرد.

  ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۴:۴۶:۰ بعد از ظهر
 • رقابت شمش طلا با کیت کرونا برای پرواز! رقابت شمش طلا با کیت کرونا برای پرواز!

  پالایشگاه سوییسی والکامبی ماه گذشته پنج روز متوالی در تلاش برای انتقال یک محموله طلا از هنگ کنگ بود و دو بار این محموله در یک هواپیما بارگیری و سپس تخلیه شد.

  ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۴:۴۰:۳۱ بعد از ظهر
 • روند نزولی قیمت سکه در ۱۴ اردیبهشت ۹۹روند نزولی قیمت سکه در ۱۴ اردیبهشت ۹۹

  هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار آزاد تهران امروز (یکشنبه) با کاهش ۲۰ هزار تومانی قیمت نسبت به دیروز به مبلغ ۶ میلیون و ۳۹۰ هزار تومان فروخته شد.

  ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲:۲۴:۱ بعد از ظهر
 • پیش بنی قیمت طلا: بازار از خوش بینی به صعود طلا دست برنداشتپیش بنی قیمت طلا: بازار از خوش بینی به صعود طلا دست برنداشت

  در نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز، هر دو گروه کارشناسان وال استریت و سرمایه گذاران با وجود کاهش هفتگی طلا، به افزایش قیمت این فلز ارزشمند در هفته جاری طلا خوش بین ماندند.

  ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۱:۳۳ بعد از ظهر
 • منظور از حباب صندوق‌های قابل معامله طلا و سهام چیست؟ منظور از حباب صندوق‌های قابل معامله طلا و سهام چیست؟

  موضوع حباب صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله تنها به صندوق‌های با پشتوانه طلا محدود نمی‌شود و امروز نیز به حباب قیمتی صندوق‌های سرمایه‌گذاری سهام اشاره شد. صندوق‌ها بر مبنای معیاری با عنوان (NAV (Net Asset Value ارزش‌گذاری می‌شوند. این مفه...

  ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۵:۴۷ قبل از ظهر
 • قیمت سکه به کاهش اونس توجه کرد قیمت سکه به کاهش اونس توجه کرد

  در چهارمین روز هفته، دلار و سکه در دو سوی متفاوت حرکت کردند. شاخص ارزی توانست کمی از کف ۱۶ هزار تومانی فاصله بگیرد، حال آنکه سکه امامی به سوی سطح ۶ میلیون و ۴۵۰ هزار تومانی عقب‌نشینی کرد.

  ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۴:۸:۳۲ بعد از ظهر
 • تقاضای طلا ؛ چرا در مواقع بحرانی‌؟ تقاضای طلا ؛ چرا در مواقع بحرانی‌؟

  اکثر مردم در مواقع بروز بحران‌هایی نظیر آنچه ویروس کرونا در جهان ایجاد کرده،‌ طلا را پناهگاه امنی برای دارایی‌های خود می‌دانند.به گزارش سایت طلا به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، وارن بافت، سرمایه‌گذار مشهور آمریکایی می‌گوید: طلا راهی برای فرار از تر...

  ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۴:۷:۲۶ بعد از ظهر
 • صفحه ۸ از ۲۹۱