اخبار طلا

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۸ از ۲۶۴
 • مکث ترامپی بازار جهانی طلا مکث ترامپی بازار جهانی طلا

  اونس طلا که روزهای دوشنبه و سه‌شنبه تحت فشار جهش بورس‌ها دو افت 8 و 12 دلاری را تجربه کرده و تا بهای 1264 دلار سقوط کرده بود، چهارشنبه توانست رشد کند. اونس در این روز با 5 دلار رشد به بهای 1269 دلار رسید

  ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۹:۴۱:۱ قبل از ظهر
 • تاثیر انتخابات بر بازار طلا و سکه تاثیر انتخابات بر بازار طلا و سکه

  رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن ارزیابی قیمت‌ها در بازار طلا و سکه در هفته گذشته عنوان کرد که انتخابات ریاست جمهوری تاثیر مستقیمی بر بازار داخلی طلا و سکه ندارد.

  ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۹:۳۲:۳۱ قبل از ظهر
 • کاهش قاچاق طلا به کشور کاهش قاچاق طلا به کشور

  رئیس اتحادیه صنف طلا و جواهر کشور از کاهش قاچاق طلا به کشور از ماه‌های پایانی سال گذشته خبر داد.محمد کشتی آرای در مبادی ورودی برای جلوگیری از واردات طلای قاچاق را موثر دانست و گفت: «با کنترل‌هایی که در مبادی ورودی کشور صورت گرفته، تقریبا از...

  ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۳۹:۳۹ قبل از ظهر
 • افت اونس در هفته طلایی افت اونس در هفته طلایی

  بهای اونس طلا در سومین هفته آوریل 3/ 0 درصد افت کرد. با این همه، امید به فلز زرد پابرجاست. هر اونس طلا که دو هفته پیش تا بهای 1288 دلار جهش کرده بود، در پایان فعالیت بازار نیویورک در روز جمعه روی بهای 1284 دلار ایستاد.

  ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۳۷:۵۴ قبل از ظهر
 • احتمال صعود طلای جهانی به ۱۳۰۰ دلار احتمال صعود طلای جهانی به ۱۳۰۰ دلار

  در نظرسنجی کیتکونیوز از کارشناسان وال استریت، ۱۹ معامله‌گر و تحلیلگر شرکت کردند که از میان آنها، ۱۰ نفر یا ۵۳ درصد افزایش قیمت، هفت نفر یا ۳۷ درصد کاهش قیمت را پیش بینی کردند و ۲ نفر یا ۱۱ درصد نظری نداشتند.

  ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۶:۵۷:۴۳ قبل از ظهر
 • نوسان‌های اونس طلا محدود ماند نوسان‌های اونس طلا محدود ماند

  اونس طلا هفته خوبی را پشت‌سر نگذاشت. پیش از شروع هفته کاری گذشته، اکثر سرمایه‌گذاران خرد و کارشناسان حرفه‌ای انتظار ادامه رشد ارزش فلز زرد را داشتند؛ برخی حتی از احتمال عبور بهای اونس از مرز 1300 دلار صحبت می‌کردند.

  ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۵۹:۳۴ قبل از ظهر
 • احتمال ورود طلا به کانال 1300 دلاریاحتمال ورود طلا به کانال 1300 دلاری

  رویترز اعلام کرد:قیمت طلا با پناه بردن سرمایه‌گذاران به دارایی‌های امن به دنبال تنش‌های ژئوپلتیکی در مورد کره شمالی،به بالاترین قیمت 5 ماه گذشته رسید و 1290.20 دلار در هر اونس فروخته شد.

  ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲:۳۱:۱۳ بعد از ظهر
 • طلای جهانی به مرز ۱۳۰۰ دلار نزدیک شد طلای جهانی به مرز ۱۳۰۰ دلار نزدیک شد

  به گفته ادوارد مایر، تحلیلگر شرکت INTL FCStone، طلا احتمالا تا زمان ریاست جمهوری فرانسه قوی خواهد ماند، در حالی که تنش‌ها در کره شمالی هم بازارها را مضطرب نگه خواهد داشت.

  ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲:۱۳:۹ بعد از ظهر
 • شرط‌بندی بر قدرت فنی طلا شرط‌بندی بر قدرت فنی طلا

  کارشناسان حرفه‌ای و سرمایه‌گذاران خرد انتظار ادامه رشد ارزش فلز زرد را دارند. رشد بهای اونس در هفته‌های گذشته اکثر پیش‌بینی‌های کوتاه‌مدت را افزایشی کرده است. اونس هفته گذشته در نزدیکی کانال بالاتر ایستاد و اگر عبور از مرز کانالی ممکن شود، ...

  ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲:۱۰:۵۴ بعد از ظهر
 • سیر صعودی قیمت طلا در روزهای آیندهسیر صعودی قیمت طلا در روزهای آینده

  نتایج تازه‌ترین نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که روند صعودی قیمت طلا که از ۲ روز قبل همزمان با تصمیم بانک مرکزی آمریکا برای افزایش نرخ بهره آغاز شده، طی روزهای آینده ادامه خواهد یافت.

  ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۴:۲۷ بعد از ظهر
 • انعکاس معمای طلا در بازار آتی سکه انعکاس معمای طلا در بازار آتی سکه

  معاملات در بازار آتی سکه طی هفته گذشته در پی اصلاح نزولی برآمد و همگام با تصحیح قیمتی در بازار طلای جهانی، بازار آتی سکه هم از این روند تاثیر پذیرفت؛ طی هفته گذشته حجم معاملات در این بازار به رقم 72هزار و 357 معامله رسید.

  ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲:۶:۴۲ بعد از ظهر
 • تعطیلی یک هفته ای خزانه جواهرات ملیتعطیلی یک هفته ای خزانه جواهرات ملی

  بانک مرکزی اعلام کرد:«به آگاهی می رساند؛ خزانه جواهرات ملی روز شنبه ۲۸ اسفند ماه سال جاری تعطیل است. بر این اساس، بازدید از خزانه جواهرات ملی از روز شنبه ۵ فروردین مطابق معمول از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۶:۳۰ امکان‌پذیر است.»

  ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲:۲:۴۶ بعد از ظهر
 • صفحه ۸ از ۲۶۴