اخبار طلا

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۸ از ۳۰۸
 • خوش بینی فوق العاده بازار به صعود قیمت طلاخوش بینی فوق العاده بازار به صعود قیمت طلا

  آخرین نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز در سال ۲۰۲۰ نشان داد که با وجود هشدار تحلیلگران درباره نوسان معاملات در دو هفته آینده، خوش بینی فوق العاده ای نسبت به افزایش قیمت طلا وجود دارد.

  ۲۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۷:۳۱:۱۰ قبل از ظهر
 • مروری بر قیمت طلا و سکه در هفته ای که گذشتمروری بر قیمت طلا و سکه در هفته ای که گذشت

  طبق اعلام نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، در طول یک هفته اخیر، علیرغم افزایش ۴۱ دلاری قیمت هر اونس جهانی، با توجه به روند نزولی نرخ ارز در داخل، در بازارهای داخلی نیز قیمت‌ سکه و طلا روند نزولی داشته است؛ به‌گونه‌ای که هر قطعه سکه ۶۵۰ ...

  ۲۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۷:۲۶:۱۶ قبل از ظهر
 • قیمت جهانی طلا افت کردقیمت جهانی طلا افت کرد

  قیمت جهانی طلا در معاملات روز جمعه تحت تأثیر تقویت ارزش دلار افت کرد با این حال احتمال می رود در انتهای معاملات امروز، سومین رشد متوالی هفتگی آن ثبت شود.

  ۲۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۷:۲۳:۴۱ قبل از ظهر
 • فلز گرانبهای داخلی به اونس طلا دل می‌بندد؟ فلز گرانبهای داخلی به اونس طلا دل می‌بندد؟

   قصه دلار و سکه در روز آخر هفته هم کاهش قیمت بود؛ آنچه در طول هفته بارها تکرار شده بود. روز پنج‌شنبه، اسکناس آمریکایی ۵۰ تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای ۲۵هزار و ۸۰۰ تومان رسید. سکه امامی هم افت قیمت دلار را جدی گرفت تا فروشندگان ...

  ۲۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۷:۸:۳۳ قبل از ظهر
 • سیاست‌های فدرال‌رزرو به سود طلا تمام می‌شود؟ سیاست‌های فدرال‌رزرو به سود طلا تمام می‌شود؟

  موضوع مهمی که این هفته توجه سرمایه‌گذاران و معامله‌گران بازار طلا را به خود اختصاص داده است آخرین نشست سیاست پولی فدرال‌رزرو در سال‌جاری میلادی است.

  ۲۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۳:۰:۸ بعد از ظهر
 • قیمت جهانی طلا با تداوم مذاکرات بسته کمک مالی جدید آمریکا رشد کردقیمت جهانی طلا با تداوم مذاکرات بسته کمک مالی جدید آمریکا رشد کرد

  قیمت جهانی طلا در معاملات امروز سه‌شنبه تحت تأثیر افت دلار با آغاز واکسیناسیون کرونا در آمریکا و کانادا و امید به ریکاوری سریع‌تر اقتصاد جهانی، رشد کرد و تقویت شد.

  ۲۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲:۵۶:۱۳ بعد از ظهر
 • قیمت طلای جهانی کاهشی شد قیمت طلای جهانی کاهشی شد

  قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر آغاز واکسیناسیون علیه بیماری کووید ۱۹ که سرمایه گذاران را به سوی داراییهای پرریسک هدایت کرد و انتظارات برای تصویب بسته محرک مالی در آمریکا را تحت الشعاع قرار داد، کاهش یافت.

  ۲۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱:۵۲:۴۶ بعد از ظهر
 • قیمت جهانی طلا با امید به واکسن کرونا افت کرد قیمت جهانی طلا با امید به واکسن کرونا افت کرد

  قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، دوشنبه با آغاز ارسال اولین محموله‌های واکسن فایزر و بایون‌تک، برای توزیع در آمریکا افت کرد.

  ۲۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱:۲۳:۶ بعد از ظهر
 • پیش بینی روند طلای جهانی در هفته جاری پیش بینی روند طلای جهانی در هفته جاری

  در پی ناکامی اونس طلا برای شکستن مقاومت در سطح ۱۸۵۰ دلار، نتیجه نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز از کارشناسان وال استریت و سرمایه گذاران گوناگونی آرا درباره روند قیمت این فلز ارزشمند در هفته جاری را نشان داد.

  ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۷:۴۴ قبل از ظهر
 • حمایت متزلزل از طلا حمایت متزلزل از طلا

  با اینکه طلا در بازار جهانی هفته‌ای را که گذشت با قدرت آغاز کرده بود، اما در سه روز انتهایی هفته، با معکوس شدن جهت حرکتی روند قیمت این فلز ارزشمند تقریبا تمامی سودهای به‌دست‌آمده در نیمه اول هفته از بین رفت. در هفته‌ای که گذشت طلا تا قیمت ۱...

  ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۴:۱۳ قبل از ظهر
 • قیمت طلای جهانی ۳۶ دلار ارزان شدقیمت طلای جهانی ۳۶ دلار ارزان شد

  قیمت طلا پس از ریزش سنگین شب گذشته، در معاملات روز پنج شنبه بازار جهانی تغییر چندانی نداشت.

  ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۱:۳۴ قبل از ظهر
 • قیمت جهانی طلا ۲ درصد سقوط کرد/ افزایش خوشبینی سرمایه گذارانقیمت جهانی طلا ۲ درصد سقوط کرد/ افزایش خوشبینی سرمایه گذاران

  قیمت جهانی طلا در معاملات دیشب در حالی بیش از ۲ درصد سقوط کرد که آغاز توزیع واکسن کرونا باعث ایجاد خوش‌بینی نسبت به چشم‌انداز اقتصاد جهان شده است.

  ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۹:۴۷:۱۶ قبل از ظهر
 • صفحه ۸ از ۳۰۸