اخبار طلا

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۸ از ۲۸۶
 • وضعیت عجیب در بازار طلا و سکه وضعیت عجیب در بازار طلا و سکه

  بازار طلا و سکه ایران این روزها با به کف رسیدن تقاضا شرایطی متفاوت را تجربه می کند، نه افزایش قیمت طلا در بازارهای جهانی می تواند زمینه را برای رشد قیمت مهیا کند و نه نوسان نرخ ارز، چشم انداز اتی بازار را تغییر می‌دهد.

  ۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۸:۷ قبل از ظهر
 • اونس برای شکستن سطوح مقاومتی تلاش می‌کند؟ اونس برای شکستن سطوح مقاومتی تلاش می‌کند؟

  کارشناسان عقیده دارند که اگر در هفته آینده قیمت هر اونس طلا بتواند دو سطح مقاومتی پیش روی خود در سطح ۱۵۲۵ و ۱۵۳۵ دلاری را بشکند، احتمال صعود قیمت فلز زرد به سطوح بالاتر وجود دارد و در صورتی که این سناریو محقق نشود، احتمال دارد طلا در روندی ...

  ۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۶:۳:۵۵ قبل از ظهر
 • اولین کارت اعتباری ساخته شده از طلا رونمایی شداولین کارت اعتباری ساخته شده از طلا رونمایی شد

  رویال مینت انگلستان اولین کارت پرداخت ساخته شده از طلای واقعی را صادر کرد، البته این کارت‌ها ارزان نیستند و قیمت هر یک از آنها ۱۸۷۵۰ پوند (معادل ۲۳۲۰۰ دلار) است.

  ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۹:۴۲:۲۹ قبل از ظهر
 • پیش‌بینی‌ها از رشد محدود طلا حکایت دارند پیش‌بینی‌ها از رشد محدود طلا حکایت دارند

  در شرایطی که آمارهای جدید اشتغال و بیکاری آمریکا انتظارات سرمایه‌گذاران را درباره کاهش نرخ بهره فدرال‌رزرو تغییری نداده است، به نظر می‌رسد روند صعودی قیمت طلا نیز ادامه خواهد یافت. تغییر نرخ بهره فدرال‌رزرو آمریکا تا پایان امسال در هاله‌ای...

  ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۲:۲۹ قبل از ظهر
 • طلا در دو راهی کاهش یا افزایش قیمت طلا در دو راهی کاهش یا افزایش قیمت

  قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر تلاش سرمایه‌گذاران برای داشتن شفافیت بیشتر در خصوص مذاکرات تجاری آمریکا و چین کاهش پیدا کرد اما تنش‌های ژئوپلیتیکی از قیمت این فلز ارزشمند پشتیبانی می‌کند.

  ۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۳:۳۴ قبل از ظهر
 • حبس طلا در دامنه محدود حبس طلا در دامنه محدود

  به اعتقاد بسیاری از تحلیلگران بین‌المللی، اعتماد نسبت به بازار طلا با توجه به نااطمینانی‌های زیاد در بازارهای مالی، به شدت رو‌ به افزایش است و به نظر نمی‌رسد کسی بخواهد به این زودی از بازار طلا بیرون برود.

  ۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۹:۵۴:۵۰ قبل از ظهر
 • مثلث حامی طلا در نااطمینانی‌ها مثلث حامی طلا در نااطمینانی‌ها

  اگرچه طلا از بالاترین قیمت خود در طول ۶ سال گذشته عقب‌نشینی کرده، اما این فلز ارزشمند همچنان با رشد بیش از ۱۵ درصدی قیمت از ابتدای سال ۲۰۱۹ تاکنون در مسیر ثبت بهترین عملکرد سالانه از سال ۲۰۱۰ است.

  ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۶:۴۹ قبل از ظهر
 • قیمت طلا در بازار جهانی چند؟قیمت طلا در بازار جهانی چند؟

  قیمت طلا در معاملات روز سه‌شنبه به دنبال افزایش ریسک‌گریزی سرمایه‌گذاران که تقاضا برای این فلز ارزشمند را تقویت کرد، افزایش یافت.

  ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۹:۳۴:۲ قبل از ظهر
 • افزایش قیمت طلا هم‌زمان با تشدید جنگ تجاری افزایش قیمت طلا هم‌زمان با تشدید جنگ تجاری

  قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه در بحبوحه گزارش‌ها از حرکت آمریکا برای وضع دور جدیدی از تعرفه‌ها روی واردات کالای چینی با تقاضا برای خرید ارزان این فلز پس از کاهش شدید قیمت آن در روز جمعه افزایش یافت.

  ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۹:۳۸ قبل از ظهر
 • طلا و دلار در کنار هم نزول کردند طلا و دلار در کنار هم نزول کردند

  اونس طلا پس از تضعیف چند ماهه، هفته‌های اخیر را در محدوده‌ای حول قیمت ۱۲۰۰ دلاری محصور شده است. برآیند پیش‌بینی تحلیلگران ‌از ‌اقبال طلا در هفته جاری حکایت دارد. کارشناسان با بررسی دو مولفه اساسی، بازار هفتگی فلز زرد را بررسی کرده‌اند.

  ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۶:۴۲ قبل از ظهر
 • جدال بازاری دلار، ین و طلا جدال بازاری دلار، ین و طلا

  تداوم نگرانی‌های بین‌المللی درخصوص تنش‌های تجاری بین آمریکا و سایر قدرت‌های اقتصادی جهان، سرمایه‌گذاران را به سمت ذخایر امن کشانده است. در حال حاضر با توجه به بی‌اعتنایی سرمایه‌گذاران به ذخیره کلاسیک (طلا) در شرایط نااطمینانی، ین ژاپن مقصد...

  ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵:۱ قبل از ظهر
 • پیش‌بینی هفتگی قیمت طلا بالا می‌رودپیش‌بینی هفتگی قیمت طلا بالا می‌رود

  در نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز، هر دو گروه کارشناسان وال استریت و سرمایه‌گذاران نسبت به افزایش قیمت طلا در هفته جاری ابراز خوش‌بینی کردند.

  ۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۳:۴ قبل از ظهر
 • صفحه ۸ از ۲۸۶