اخبار طلا

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۹ از ۲۹۱
 • قیمت سکه به کاهش اونس توجه کرد قیمت سکه به کاهش اونس توجه کرد

  در چهارمین روز هفته، دلار و سکه در دو سوی متفاوت حرکت کردند. شاخص ارزی توانست کمی از کف ۱۶ هزار تومانی فاصله بگیرد، حال آنکه سکه امامی به سوی سطح ۶ میلیون و ۴۵۰ هزار تومانی عقب‌نشینی کرد.

  ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۴:۸:۳۲ بعد از ظهر
 • تقاضای طلا ؛ چرا در مواقع بحرانی‌؟ تقاضای طلا ؛ چرا در مواقع بحرانی‌؟

  اکثر مردم در مواقع بروز بحران‌هایی نظیر آنچه ویروس کرونا در جهان ایجاد کرده،‌ طلا را پناهگاه امنی برای دارایی‌های خود می‌دانند.به گزارش سایت طلا به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، وارن بافت، سرمایه‌گذار مشهور آمریکایی می‌گوید: طلا راهی برای فرار از تر...

  ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۴:۷:۲۶ بعد از ظهر
 • سهم طلا در سرمایه‌گذاری بلندمدت چقدر است؟ سهم طلا در سرمایه‌گذاری بلندمدت چقدر است؟

  دلار آمریکا به قیمتی بازگشته که در سه سال اخیر بی‌سابقه بوده است. در کوتاه‌مدت، قرار است اسکناس سبز دلار روند صعودی خود را بیشتر طی کند؛ چراکه بازارهای سهام دوباره تصحیح می‌شوند تا منعکس‌کننده شوک اقتصادی واقعی ویروس کرونا باشند.

  ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲:۲۱:۳۹ بعد از ظهر
 • نفت درباره قیمت طلا چه می گوید؟ نفت درباره قیمت طلا چه می گوید؟

  قیمت نفت آمریکا هفته گذشته که فروشندگان نتوانستند با منقضی شدن قراردادهای ماه مه نفت را بفروشند، به زیر صفر سقوط کرد و قیمت طلا را تحت تاثیر قرار داد.

  ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۳:۱۴:۵۷ بعد از ظهر
 • پیش بینی قیمت طلا: طلا خیال عقب نشینی نداردپیش بینی قیمت طلا: طلا خیال عقب نشینی ندارد

  در نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز، هر دو گروه کارشناسان وال استریت و سرمایه گذاران با ادامه اثرات اقتصادی منفی شیوع کرونا و تقاضا برای خرید داراییهای امن، به افزایش قیمت طلا خوش بین بودند.

  ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲:۳۱:۱ بعد از ظهر
 • طلا در سرازیری کاهش قیمت افتادطلا در سرازیری کاهش قیمت افتاد

  قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر رشد ارزش دلار در پی طرح آمریکا برای بازگشایی اقتصاد خود به پایینترین حد در یک هفته اخیر نزول کرد.

  ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۴:۳۴ قبل از ظهر
 • طلافروشی‌ها و بازار طلا از امروز باز خواهند شدطلافروشی‌ها و بازار طلا از امروز باز خواهند شد

  دیروز در بازار سکه قیمت ۱۰ هزار تومان افت کرد و به بهای ۶ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان رسید. با این حال توجه معامله‌گران بیشتر از آنکه به افت ۱۰ هزار تومانی باشد، به بازگشت این فلز گرانبها از سطح ۶ میلیون و ۱۸۰ هزار تومانی معطوف شد. سکه در ابتدا...

  ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۲:۳۱ قبل از ظهر
 • طلا درگیر مثلث دوسویه طلا درگیر مثلث دوسویه

  طلا در حال کلنجار رفتن با مرز روانی ۱۷۰۰ دلاری است که منجر به ایجاد وضعیتی مثلثی شده که نوسانات حول این مرز نشانگر این وضعیت است. در صورتی که خطوط مقاومتی یا حمایتی قدرت بیشتری نسبت به یکدیگر بروز دهند، مثلث می‌تواند افزایش یا کاهشی شود.

  ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۱:۱۸ قبل از ظهر
 • پیش بینی قیمت جهانی طلا در هفته آتیپیش بینی قیمت جهانی طلا در هفته آتی

  در نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز، کارشناسان وال‌استریت همچنان به افزایش قیمت طلا خوش‌بین بودند؛ با این حال از شور و حرارت آنها کاسته شده بود و شماری عقب‌نشینی این فلز ارزشمند پس از صعود به بالاترین قیمت هفت سال اخیر را پیش‌بینی کردند.

  ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۰:۴۳ قبل از ظهر
 • دلار مانع صعود قیمت طلا شد دلار مانع صعود قیمت طلا شد

  قیمت طلا در معاملات روز پنجشنبه بازار جهانی در پی رشد ارزش دلار و سودگیری سرمایه‌گذاران، اندکی کاهش یافت اما نگرانی‌های اقتصادی افت قیمت این فلز ارزشمند را محدود کرد.

  ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۸:۵۵:۱۹ قبل از ظهر
 • طلا در کمین قله ۱۸۰۰ دلاری نشسته است طلا در کمین قله ۱۸۰۰ دلاری نشسته است

  تحلیلگران پیش‌بینی کردند در نیمه اول سال ۲۰۲۰ میلادی، تولید ناخالص داخلی اروپا به میزان متوسط ۱۰ درصد کاهش یابد. در عین حال، ضربه اصلی به اقتصاد اروپا در ۳ ماه دوم رخ خواهد داد، زمانی که اقتصاد اروپا ۳/ ۸ درصد از تولید ناخالص داخلی خود را ا...

  ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۸:۳۵:۳۳ قبل از ظهر
 • تداوم روند افزایشی قیمت اونس طلا در هفته پیش‌رو؟ تداوم روند افزایشی قیمت اونس طلا در هفته پیش‌رو؟

  در نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز، کارشناسان خبره وال‌استریت و سرمایه‌گذاران خرد مین استریت شرکت کردند. با توجه به تدابیر محرک مالی بانک‌های مرکزی و دولت‌های جهان برای تقویت اقتصاد که از همه‌گیری بیماری کووید- ۱۹ به شدت آسیب دیده است، نسبت به ادا...

  ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱:۵۳:۳۷ بعد از ظهر
 • صفحه ۹ از ۲۹۱