اخبار بانک و بیمه

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۱۲۱ از ۱۲۶
 • خاوری در کانادا تصمیم به سکوت گرفتخاوری در کانادا تصمیم به سکوت گرفت

  یک فرد ساکن ویلای خاوری در تورنتو در پاسخ به درخواست خبرنگار روزنامه استار برای مصاحبه با خاوری گفت محال است وی در مورد اتهامات مربوط به اختلاس یا فعالیت خود در بانک سپه سخن بگوید.

  ۱۶ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۷:۸:۱۰ قبل از ظهر
 • چگونگی سوء استفاده مالی در بانک صادراتچگونگی سوء استفاده مالی در بانک صادرات

  یک عضو هئیت مدیره بانک صادرات با ارسال نامه‌ای بدون شبهه، چگونگی سوء استفاده مالی در این بانک و دیگر بانک ها را اعلام و از توقیف اموال مجرمین سوء استفاده گر خبر داد. وی همچنین مواضع قبلی مدیرعامل سابق این بانک مبنی بر عدم تاثیر پیش بینی سود...

  ۱۶ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۶:۴۸:۵ قبل از ظهر
 • پارسی پیشتاز انتخاب واحد جدید پول ملیپارسی پیشتاز انتخاب واحد جدید پول ملی

  تاکنون بیش از 2 میلیون بازدید از سامانه طرح اصلاح پول ملی صورت گرفته که منجر به ثبت بیش از 47 هزار نظر در خصوص حذف صفرها و نامگذاری واحدهای اصلی و فرعی پول ملی شده است.

  ۱۴ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۱۹:۴۱ قبل از ظهر
 • لغو مجوز بانک آریا، احراز 13 تخلف بانک صادرات و سکوت درباره فرار خاوریلغو مجوز بانک آریا، احراز 13 تخلف بانک صادرات و سکوت درباره فرار خاوری

  عضو شورای پول و اعتبار در تشریح برخی مصوبات جلسه شب گذشته شورا از لغو مجوز بانک آریا خبر داد و گفت: 13 مورد تخلف بانک صادرات و نیز تخلفات مشابه در بانک ملی و سامان محرز شد.

  ۱۳ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۶:۴۴:۱۷ قبل از ظهر
 • بانک گردشگری زیر بار برکناری مدیرعامل و رئیس هیات مدیره نرفتبانک گردشگری زیر بار برکناری مدیرعامل و رئیس هیات مدیره نرفت

  بانک گردشگری در مخالفت با دستور بانک مرکزی مبنی بر تغییر تیم مدیریتی این بانک، برکناری مدیرعامل و رئیس هیات مدیره را نپذیرفت.

  ۱۳ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۶:۴۱:۴۹ قبل از ظهر
 • بازگشت مدیرعامل بانک ملی از خارج به نفع اوستبازگشت مدیرعامل بانک ملی از خارج به نفع اوست

  سخنگوی قوه قضاییه گفت: حتی اگر امروز نیز این فرد (مدیرعامل بانک ملی) به کشور بازگردد باز هم نفع او در این کار است. من خطاب به این فرد می‌گویم حتی اگر شما در مظان اتهام قرار بگیرید این فرصت را دارید که از خود دفاع کنید زیرا در غیر این صورت ب...

  ۱۲ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۷:۴۸:۴۳ قبل از ظهر
 • قصور بانک مرکزی محرز است - 15 متهم جدید در لیست بازداشتقصور بانک مرکزی محرز است - 15 متهم جدید در لیست بازداشت

  ناظر عالی قوه قضائیه بر پرونده تخلف مالی با اعلام اینکه قصور بانک مرکزی در این قضیه محرز است، از لیست جدید 15 نفری برای بازداشت احتمالی در این هفته یا اوایل هفته آینده خبر داد.

  ۱۲ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۷:۳۸:۱۵ قبل از ظهر
 • بانک جهانی عامل خسارت‌های مالی جهانبانک جهانی عامل خسارت‌های مالی جهان

  ورشکستگی بانکهای غربی، بدهی کلان کشورها و بحران اقتصادی اروپا نمونه‌ای از عملکرد نظارتی بانک جهانی و سایر مؤسسات اقتصادی بین‌المللی است که باعث از دست رفتن اعتماد به نظام بانکی جهان شده است.

  ۱۱ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۵۱:۵۹ بعد از ظهر
 • "پیشرو" مدیر عامل بانک صادرات شد"پیشرو" مدیر عامل بانک صادرات شد

  پس از برکناری جهرمی از مدیریت بانک صادرات امروز هیات مدیره این بانک تصمیم گرفت محمد رضا پیشرو را بعنوان مدیرعامل جدید انتخاب کنند.

  ۱۱ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۴۲:۳۰ بعد از ظهر
 • دولت 7هزار میلیارد تومان بدهی به بانک ها را تسویه می کنددولت 7هزار میلیارد تومان بدهی به بانک ها را تسویه می کند

  با تصویب هیئت وزیران، هفت هزار میلیارد تومان از بدهی دولت به بانک های دولتی و خصوصی شده از محل واگذاری سهام تسویه خواهد شد.

  ۱۰ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۷:۵۷:۱۰ قبل از ظهر
 • مدیر عامل بانک سامان رسماً برکنار شدمدیر عامل بانک سامان رسماً برکنار شد

  همانطور که پیشتر پیش‌بینی شده بود با نظر کمیته پیگیری اختلاس بزرگ، رئیس کل بانک مرکزی دستور تغییر مدیر عامل بانک سامان را صادر کرد.

  ۹ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۹:۳۱:۵ قبل از ظهر
 • تعداد بانکهای ورشکسته آمریکا به 74 مورد رسیدتعداد بانکهای ورشکسته آمریکا به 74 مورد رسید

  مقامهای بانکی آمریکا از ادامه فعالیت یک بانک دیگر در ایالت تگزاس جلوگیری کردند تا تعداد بانک های ورشکسته آمریکا از ابتدای سال 2011 تا کنون به 74 مورد برسد.

  ۹ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۹:۹:۸ قبل از ظهر
 • صفحه ۱۲۱ از ۱۲۶