اخبار بانک و بیمه

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۸۷ از ۱۱۸
 • آمارسفارشی درمرکز آمار ایران تولیدنمی شود/ رشداشتغال 3.4 درصدآمارسفارشی درمرکز آمار ایران تولیدنمی شود/ رشداشتغال 3.4 درصد

  رییس مرکز آمار ایران گفت: مرکز آمار دوران گذار از سنتی به مدرن و آمار ثبتی مبنا را به طور جدی پیگیری می کند و به هیچ وجه آمار سفارشی در مرکز آمار ایران تولید نمی شود.

  ۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۸:۲۵:۴۴ قبل از ظهر
 • کارت‌های اعتباری، حرکتی برای رونق کسب‌و‌کار در ایرانکارت‌های اعتباری، حرکتی برای رونق کسب‌و‌کار در ایران

  استفاده از کارت‌های اعتباری یا به‌عبارتی دیگر (Credit card) اگر چه نزدیک به صد سال است که در نظام‌های اقتصادی جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما آنچه از کارت‌های اعتباری و استفاده آن در ایران می‌بینیم بیشتر مربوط به چند سال اخیر است .

  ۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۷:۴۵:۱۶ قبل از ظهر
 • بلوکه‌شدن ۳درصد بودجه‌ دستگاهها برای بهره‌وریبلوکه‌شدن ۳درصد بودجه‌ دستگاهها برای بهره‌وری

  رئیس سازمان ملی بهره‌وری از پایش میزان بهره‌وری ده بنگاه دولتی و خصوصی با دستور دولت خبرداد و گفت: ۳درصد از بودجه‌های دولتی برای اجرای برنامه‌های بهره‌وری از سوی سازمان بلوکه می‌شود.

  ۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۷:۱۴:۳۳ قبل از ظهر
 • معاملات نفتی ایران با «دویچه بانک» آلمان آزاد شدمعاملات نفتی ایران با «دویچه بانک» آلمان آزاد شد

  معاون وزیر نفت از آغاز همکاری‌های نفتی ایران و «دویچه بانک» آلمان خبر داد و گفت: همکاری چندین بانک بزرگ اروپایی دیگر تا چند روز آینده با ایران از سرگرفته خواهد شد.

  ۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۷:۱۰:۸ قبل از ظهر
 • رشد اقتصادی در دولت روحانی«تقریبا هیچ»رشد اقتصادی در دولت روحانی«تقریبا هیچ»

  رشد اقتصادی کشور در طول دوره چهارساله دولت یازدهم (تا پایان سال جاری) تقریبا هیچ است و در طول چهار سال فعالیتهای دولت یازدهم،حجم و اندازه اقتصاد کشور ثابت باقی مانده و توسعه نیافته است.

  ۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۷:۷:۳۸ قبل از ظهر
 • فاصله ۳۷ درصدی ایران از کشورهای توسعه‌یافته در بیمه‌های عمر فاصله ۳۷ درصدی ایران از کشورهای توسعه‌یافته در بیمه‌های عمر

  عضو هیات موسس بیمه خاورمیانه با بیان اینکه ضریب نفوذ بیمه عمر در ایران ۱۳ درصد است، گفت: ایران در زمینه بیمه عمر ۳۷ درصد از کشورهای توسعه یافته فاصله دارد.

  ۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۶:۵۴:۵ قبل از ظهر
 • متخصصان آماری بانک مرکزی به مرکز آمار بروندمتخصصان آماری بانک مرکزی به مرکز آمار بروند

  ماه‌هاست ارائه آمارها به یکی از بحث برانگیزترین موضوعات تبدیل شده است؛ به طوری که رهبر معظم انقلاب اسلامی سخنرانی‌ای در این‌باره ایراد کردند که آمارها باید به بهترین نحو تولید شود.

  ۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۶:۵۰:۵۰ قبل از ظهر
 • توسعه دستگاه‌های صرافی الکترونیک بانک شهرتوسعه دستگاه‌های صرافی الکترونیک بانک شهر

  مدیرعامل بانک شهر با اشاره به نوآوری های این بانک در حوزه خدمات بانکداری الکترونیک، از فعالیت دستگاه‌های صراف الکترونیک خبر داد.

  ۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۶:۴۸:۲۴ قبل از ظهر
 • تعیین سقف سپرده‌های بانکی، بخشنامه‌ای برای آغاز اصلاح نظام بانکداری تعیین سقف سپرده‌های بانکی، بخشنامه‌ای برای آغاز اصلاح نظام بانکداری

  عضو هیات نمایندگان اتاق تهران گفت: رتبه بندی و تعیین سقف سپرده های بانکی گامی برای اصلاح نظام بانکداری و انطباق با استانداردهای جهانی است.

  ۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۶:۴۵:۲۲ قبل از ظهر
 • حذف پول‌های خاص از شبکه بانکیحذف پول‌های خاص از شبکه بانکی

  سرانجام با اصلاح و تاکید قانون پولی و بانکی و الزام شورای پول و اعتبار حساب و کتاب دولتی در حال خروج از بانک‌ها و انتقال برای تمرکز در بانک مرکزی است.

  ۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۶:۴۱:۱ قبل از ظهر
 • دلایل عدم همخوانی منابع و مصارف بانک‌هادلایل عدم همخوانی منابع و مصارف بانک‌ها

  رئیس‌کل بانک مرکزی از تامین مالی ۹۲۳۰ میلیارد تومانی بنگاههای کوچک و متوسط خبرداد و دلایل عدم همخوانی منابع و مصارف بانک‌ها در استانها را تشریح کرد.

  ۲۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۹:۴۵:۵۶ قبل از ظهر
 • نرخ سود بانکی مشکل بخش صادرات/میزان صادراتمان رضایت بخش نیستنرخ سود بانکی مشکل بخش صادرات/میزان صادراتمان رضایت بخش نیست

  رئیس سازمان توسعه تجارت ایران علی‌رغم رشد صادرات شش درصدی در بخش کالاهای غیرنفتی، این سطح از میزان صادرات را در شان کشور نمی‌داند

  ۲۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۹:۲۶:۵۶ قبل از ظهر
 • صفحه ۸۷ از ۱۱۸