طلا و سکه

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۳ از ۶۷
 • بهترین رشد هفتگی طلا در 2 ماه اخیر بهترین رشد هفتگی طلا در 2 ماه اخیر

  پس از اینکه فدرال‌رزرو اعلام کرد در خصوص سرعت افزایش نرخ بهره محتاطانه عمل خواهد کرد، طلا بیشترین رشد هفتگی دو ماه اخیر خود را به ثبت رساند.

  ۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۷:۶:۱۴ قبل از ظهر
 • رشد دلار عامل افت طلارشد دلار عامل افت طلا

  پس از اینکه طلا در جلسه گذشته به بالاترین سطح دو هفته اخیر خود رسید،‌ در معاملات روز جمعه، قیمت این فلز گرانبها با افت مواجه شد.

  ۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۶:۵۹:۳۷ قبل از ظهر
 • حرکت طلای جهانی به سوی بزرگترین افزایش هفتگی در دو ماه اخیرحرکت طلای جهانی به سوی بزرگترین افزایش هفتگی در دو ماه اخیر

  طلا در بازار جهانی پس از اینکه در معاملات روز پنج شنبه به بالاترین حد در دو هفته گذشته صعود کرد، روز جمعه تحت تاثیر افزایش ارزش دلار، با کاهش روبرو شد اما به سوی بزرگترین افزایش هفتگی در دو ماه اخیر پیش می‌رود.

  ۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۶:۴۷:۱۵ قبل از ظهر
 • آرامش طلا بهم ریخت!آرامش طلا بهم ریخت!

  در حالی که بازار طلا و سکه شرایط آرامی را طی هفته جاری پشت سر می‌گذاشت، به یک‌باره روز چهارشنبه هفته گذشته با افزایش هشت دلاری قیمت جهانی هر اونس طلا روبرو شد.

  ۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۶:۴۴:۳۱ قبل از ظهر
 • طلای ایران به استانداردهای جهانی می‌رسدطلای ایران به استانداردهای جهانی می‌رسد

  در حالی که عیار طلای تولیدی در ایران از استانداردهای بازار دنیا فاصله اندکی دارد، مدیر شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران از همکاری با یک شرکت خارجی برای رساندن عیار طلای تولیدی این معدن به استانداردهای جهانی خبر داد.

  ۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۶:۴۰:۳۴ قبل از ظهر
 • تثبیت نرخ بهره در آمریکا تثبیت نرخ بهره در آمریکا

  قیمت جهانی طلا در آغاز مبادلات دیروز، جمعه، تغییر چندانی نداشته و در حال ثبت بهترین عملکرد هفتگی در دو ماه اخیر است.

  ۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۶:۳۴:۱۰ قبل از ظهر
 • رکوردزنی تابستانی سکه تمامرکوردزنی تابستانی سکه تمام

  تابستان 95، صحنه ثبت یک رکورد جدید در بازار سکه و کاهش رشد دلار بود. سکه تمام بهار آزادی در آخرین روز شهریورماه به قیمت یک میلیون و 116 هزار تومان رسید تا بازدهی آن در سه ماه دوم سال به 8 درصد برسد. این بیشترین میزان رشد سکه در میان تابستان...

  ۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۶:۲۶:۲۳ قبل از ظهر
 • انبساط امید در بازارطلاانبساط امید در بازارطلا

  همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد، بانک مرکزی ایالات‌متحده در نشست سپتامبر خود دست به انقباض بیشتر پولی نزد تا شاخص دلار افت و بهای طلا رشد کند. نشست دو روزه کمیته بازار آزاد فدرال رزرو چهارشنبه شب با انتشار بیانیه‌ای به کار خود پایان داد و با تصو...

  ۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۶:۲۱:۳۱ قبل از ظهر
 • توصیه بانک سیتی گروپ به سرمایه گذارانتوصیه بانک سیتی گروپ به سرمایه گذاران

  تینا فرودهام تحلیلگر ارشد بانک سیتی گروپ به سرمایه گذاران بین المللی توصیه کرد که اگر دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به پیروزی رسید، سهام خود را بفروشند و ذخایر بیشتر طلا خریداری کنند.

  ۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۷:۰:۲۸ قبل از ظهر
 • طلا ۱۹۰۰ دلاری می شود؟طلا ۱۹۰۰ دلاری می شود؟

  رابرت مک ایون تحلیلگر برجسته صنعت جهانی طلا تاکید کرد: قیمت هر اونس طلا تا پایان امسال با ۴۴ درصد افزایش به بیش از ۱۹۰۰ دلار خواهد رسید که علت اصلی آن تشدید نگرانی ها نسبت به اوضاع اقتصادی جهان خواهد بود.

  ۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۶:۵۶:۳ قبل از ظهر
 • نهمین نمایشگاه طلا و جواهر برگزار می شودنهمین نمایشگاه طلا و جواهر برگزار می شود

  نائب رئیس اتحادیه تولیدکنندگان طلا و جواهر ضمن بیان رشد کمی و کیفی نمایشگاه نهم طلا و جواهر تهران از برگزاری این رویداد طلایی در چهار روز پایانی بهمن ماه خبر داد.

  ۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۶:۵۳:۱۱ قبل از ظهر
 • طلا مبادلات امروز را با افت آغاز کردطلا مبادلات امروز را با افت آغاز کرد

  پس از تصمیم فدرال رزرو آمریکا در پایان نشست دو روزه خود برای حفظ نرخ بهره و احتمال افزایش نرخ بهره در نشست دسامبر، قیمت جهانی طلا با افزایش ۱.۵ درصدی روبرو شد ولی قیمت این فلز زرد در آغاز مبادلات امروز پنجشنبه تحت تاثیر افزایش شاخص سهام با ...

  ۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۶:۴۸:۵۲ قبل از ظهر
 • صفحه ۳ از ۶۷