مقالات علمی و تخصصی مرجع تخصصی طلا و جواهر ایران

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۱۱ از ۲۵۳
 • راهكارهای اصلاح شيوه تصميم‌گيري در سازمان‌هاراهكارهای اصلاح شيوه تصميم‌گيري در سازمان‌ها

  شركت‌هاي مختلف همواره در پي يافتن ايده‌هاي بهتر و جديدتر هستند. از فعاليت گروه‌هاي تحقيقات و فناوري براي توليد محصولات جديد تا تلاش گروه‌هاي ويژه جهت كاهش اتلاف زمان در پروسه توليد و...

 • ميلياردري كه موسيقي برنامه‌هاي كودكان را مي‌ساختميلياردري كه موسيقي برنامه‌هاي كودكان را مي‌ساخت

  هائيم سابان ميلياردري است كه ثروت خود را از صنعت تلويزيون به دست آورده است. وي با ثروت 3/3 ميليارد دلار در سال 2010 در رده دويست و هشتاد و هفتم ثروتمندان جهان در فهرست فوربز قرار گرفت.‌هائيم سابان، رييس و مدير عامل گروه سابان كپيتال، يكي از...

 • الکساندر ماشکوویچ، سومین میلیاردر یوراسیانالکساندر ماشکوویچ، سومین میلیاردر یوراسیان

  الکساندر ماشکوویچ نفر سوم از گروه سه نفره بنیان‌گذاران امپراتوری معدن و فلزات در قزاقستان است که در سال 2010 به ثروت 3/3 میلیارد دلار در جایگاه دویست و هشتاد و هفتم ثروتمندان فهرست فوربز قرار گرفت.

 • تاكتيك‌هاي تبليغات فروش خلاقانهتاكتيك‌هاي تبليغات فروش خلاقانه

  اين نكته را بپذيرد كه رسانه‌ها به دنبال اخبارند. اخبار به صورت هر چيزي كه جديد، متفاوت و خلاقانه باشد، تعريف مي‌شود. آن عبارت شگفت‌انگيز «زنده باد تفاوت» هيچ جا بيشتر از تضمين علاقه رسانه‌ها مصداق ندارد.

 • علی جان ابراهیم اویچ، بنيان‌گذار امپراتوری معدن یوراسیانعلی جان ابراهیم اویچ، بنيان‌گذار امپراتوری معدن یوراسیان

  علی جان ابراهیم اویچ یکی دیگر از گروه سه نفره بنیان گذاران امپراتوری معدن و فلزات در قزاقستان است که در سال 2010 به ثروت 3/3 میلیارد دلار در جایگاه دویست و هشتاد و هفتم ثروتمندان فهرست فوربز قرار گرفت.

 • دموکراسی بازاریابیدموکراسی بازاریابی

  تصور کنید به منزل جدیدی که در مجاورت ایستگاه قطار است، نقل مکان کرده‌ايد. در ابتدا به نظر بسیار شلوغ می‌آيد اما پس از مدتی شرایط عادی شده و به ندرت متوجه سر و صداها مي‌شوید‌.

  ۱۴ تیر ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۵۳:۵۱ بعد از ظهر
 • هویی وینگ مائو، اولین مالک خصوصی هتل‌ها در چینهویی وینگ مائو، اولین مالک خصوصی هتل‌ها در چین

  هویی وینگ مائو کارآفرین و میلیاردر چینی و همچنین موسس و ريیس شرکت شیمائو پراپرتی (شرکت دارایی شیمائو) است. وی با ثروت 3/3 میلیارد دلار در سال 2010 در رده دویست و هشتاد و هفتم ثروتمندان جهان در فهرست فوربز قرار گرفت.

  ۱۴ تیر ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۱۲:۵۷ بعد از ظهر
 • خطاي ذهن در تشخيص تاثير انتقادخطاي ذهن در تشخيص تاثير انتقاد

  وقتی شما کارآیی و عملکرد یک نفر را ارزیابی می‌کنید دوست دارید روی چه جنبه‌هایی متمرکز شوید؟ یقینا بعضی جنبه‌های مثبت را در نظر خواهید گرفت و تلاش خواهید کرد تا شانس‌های پیشرفت و ترقی را به او بشناسانید، اما ما شرط می‌بندیم که زمان زیادی را ...

 • بیژن، فرصت‌یاب بزرگ شناخت طبقات مرفهبیژن، فرصت‌یاب بزرگ شناخت طبقات مرفه

  بیژن، فرصت‌یاب بزرگ شناخت طبقات مرفه، متولد سال ۱۹۴۴ در تهران که در سوئیس – ایتالیا و سپس آمریکا تحصیل کرد در یک خانواده پولدار که به قول خودش فرهنگ پول‌سازی و پول‌آفرینی در آن خانواده نهادینه شده بود، به دنیا آمد.

 • هی ژیانگ جیان، میلیاردر لوازم الکتریکیهی ژیانگ جیان، میلیاردر لوازم الکتریکی

  هی ژیانگ جیان میلیاردر چینی است که ثروت خود را از فروش لوازم خانگي به دست آورده است. او در سال 2010 با ثروت 3/3 میلیارد دلار در رده دویست و هشتاد و هفتم در فهرست ثروتمندان فوربس قرار گرفت.

 • آنتون اشلکر، میلیاردر آلمانی و موسس داروخانه‌های زنجیره‌ای در آلمانآنتون اشلکر، میلیاردر آلمانی و موسس داروخانه‌های زنجیره‌ای در آلمان

  آنتون اشلکر میلیاردر آلمانی و موسس و مالک داروخانه‌های زنجیره‌ای اشلکر در آلمان است. مجله فوربز در سال 2010 اشلکر را با ثروت 2/3 میلیارد دلار در جایگاه دویست و نود و هفتم ثروتمندان جهان قرار داد.

  ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۶:۲۱:۵۷ قبل از ظهر
 • آن والتون، وارث ثروت ميلياردي والمارتآن والتون، وارث ثروت ميلياردي والمارت

  آن والتون کرونکه عضوی دیگر از خانواده والتون‌ها است که بخشی از ثروت ميلياردی این خانواده را به ارث برده است. مجله فوربز در سال 2010 وی را با ثروت 2/3 میلیارد دلار در رتبه دویست و نود و هفتم ثروتمندان جهان قرار گرفت.

 • صفحه ۱۱ از ۲۵۳