اخبار راه و مسکن

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۱ از ۵۲
 • برنامه جدید دولت برای بازار اجارهبرنامه جدید دولت برای بازار اجاره

  مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی، در خصوص ساماندهی بازار اجاره، گفت: پیشنهاد شده تا بخش خصوصی واحدهای ساخته شده خود را با دولت در قبال زمین، تهاتر کند.

  ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴:۲۵ بعد از ظهر
 • گزارش معاملات مسکن بهمن ماه شهر تهران گزارش معاملات مسکن بهمن ماه شهر تهران

  گزارش‌های بانک مرکزی حکایت از آن دارد که متوسط قیمت خرید و فروش یک متر زیربنای واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاههای معاملات ملکی شهر تهران، ۱۴.۴ میلیون تومان بوده که ۴۴درصد رشد داشته است.

  ۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲:۱۳:۲ بعد از ظهر
 • ملاحظه مهم درباره تسهیلات جدید مسکن ملاحظه مهم درباره تسهیلات جدید مسکن

  بانک مسکن یک ملاحظه مهم را در ارتباط با تسهیلات جدید مسکن تشریح کرد. به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن (هیبنا) به دنبال افزایش تماس‌ها با مرکز ارتباط با مشتریان بانک مسکن درخصوص نحوه استفاده از سقف‌های جدید تسهیلات خرید مسکن، مسوولان مرتبط در ...

  ۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱:۴۰:۵ بعد از ظهر
 • تهران از طرح ملی مسکن حذف شدتهران از طرح ملی مسکن حذف شد

  در حالی که وزیر راه و شهرسازی پیش از این اعلام کرده بود واحدهای تهرانسر در قالب طرح ملی مسکن واگذار خواهند شد، معاون مسکن وی از حذف پایتخت در این طرح خبر داد.

  ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۶:۲ بعد از ظهر
 • سهم بانک‌ها در اقدام ملی مسکن سهم بانک‌ها در اقدام ملی مسکن

  وزیر راه وشهرسازی از برگزاری جلسات مشترک به منظور تفاهم با بانک‌ها برای تخصیص ۲۰ درصد تسهیلات به بخش مسکن در راستای اجرای طرح اقدام ملی مسکن خبر داد.

  ۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۹:۵۰:۵۷ قبل از ظهر
 • طرح اقدام ملی مسکن بلندپروازانه نیستطرح اقدام ملی مسکن بلندپروازانه نیست

  نایب رئیس انجمن انبوه سازان با بیان اینکه طرح اقدام ملی مسکن مصوبه مجلس ندارد و برای اینکه دولت بعدی و بانک ها از اجرای آن شانه خالی نکنند گفت: طرح ملی مسکن طرح خوبی است و ساخت 400 هزار مسکن نشان می دهد یک حرکت بلندپروازانه نیست.

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۷:۲۲ بعد از ظهر
 • آغاز ثبت نام متقاضیان برنامه اقدام ملی مسکنآغاز ثبت نام متقاضیان برنامه اقدام ملی مسکن

  ثبت نام متقاضیان برنامه اقدام ملی مسکن در استان‌های سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، خراسان شمالی و قم از امروز ۲۱ آبان در سامانه ثبت نام tem.mrud.ir آغاز شد.

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۱:۵۷ قبل از ظهر
 • پیش بینی وضعیت بازار مسکن تا پایان امسال پیش بینی وضعیت بازار مسکن تا پایان امسال

  نوسانات ۱۲ ماهه قیمت مسکن شهر تهران نشان می‌دهد که روند رشد سالانه قیمت، نزولی است. از سوی دیگر کارشناسان، رکود غیرتورمی تا پایان امسال را محتمل‌ترین سناریو برای بازار مسکن شهر تهران عنوان می‌کنند.

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۰:۳۲ قبل از ظهر
 • آغاز ثبت‌نام مسکن ملی در تهران از هفته آیندهآغاز ثبت‌نام مسکن ملی در تهران از هفته آینده

  معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: فرآیند ثبت‌نام متقاضیان در طرح اقدام ملی مسکن در تمامی شهرهای جدید از جمله شهرهای اطراف تهران، هفت تا هشت روز دیگر آغاز می‌شود.

  ۲۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴:۱۹ قبل از ظهر
 • سیگنال غلط به قیمت مسکن سیگنال غلط به قیمت مسکن

  قیمت‌های پاییزی بازار مسکن تهران به‌طور میانگین حدود ۷ درصد نسبت به ماه‌های ابتدایی سال کاهش یافته است؛ اما «سامانه رسمی اطلاعات بازار املاک ایران» که این روزها به شاخص اصلی معاملات برای خریدار و فروشنده تبدیل شده، «علامت» قیمت بالاتر را به...

  ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۷:۵۵:۴۹ قبل از ظهر
 • ریشه‌یابی چرخش تورم مسکن ریشه‌یابی چرخش تورم مسکن

  عامل چرخش تورم مسکن پایتخت در اولین ماه پاییز مشخص شد. قیمت مسکن در تهران بعد از دو ماه کاهش ماهانه پی در پی، در مهر ماه کمتر از یک درصد افزایش یافت. این تغییر مسیر تورم ماهانه ملکی کاملا متاثر از رشد قابل ملاحظه قیمت آپارتمان‌های مناطق یک ...

  ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۳:۵۳ قبل از ظهر
 • پیشرفت بانک قرض‌الحسنه مهرایران در سایه شفافیت پیشرفت بانک قرض‌الحسنه مهرایران در سایه شفافیت

  بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با رعایت استانداردهای ملی و بین‌المللی شفافیت در دو حوزه عملکردی و عملیاتی، اطلاعات و عملکرد مالی خود را به‌صورت مستمر منتشر می‌کند. به گزارش روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، دو جنبه مهم از شفافیت را می‌توان ...

  ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۸:۵:۱۵ قبل از ظهر
 • صفحه ۱ از ۵۲