اخبار راه و مسکن

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۱۰ از ۶۱
 • بی‌تعادلی عرضه با تقاضا در بازار مسکن بی‌تعادلی عرضه با تقاضا در بازار مسکن

  در شرایطی که حدود نیمی از معاملات در واحدهای کمتر از ۸۰ متر مربع انجام می‌شود، طرف عرضه کماکان به تولید واحدهای بالای ۸۰ متر می‌پردازد.

  ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۱:۱۶ قبل از ظهر
 • استفاده از اتوبوس‌های بین‌شهری داخل شهرها بی‌نتیجه ماند استفاده از اتوبوس‌های بین‌شهری داخل شهرها بی‌نتیجه ماند

  اگرچه رئیس جمهور در جلسه یکشنبه ۲۴ فروردین ستاد ملی مبارزه با کرونا، وزارت راه را مکلف به انتقال اتوبوس‌های بین شهری به داخل شهرها کرد، اما تا کنون حتی یک اتوبوس هم به داخل شهرها نیامده است.

  ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۴:۲۹ قبل از ظهر
 • آینده بازار مسکن چه می‌شود؟آینده بازار مسکن چه می‌شود؟

  وضعیت معاملات مسکن در اولین ماه از سال جدید در یک آمار رسمی منعکس شد. اطلاعات سامانه رهگیری معاملات املاک نشان می‌دهد فروردین امسال در تهران حجم فروش آپارتمان به شکل بی‌سابقه‌ای سقوط کرد و به کمتر از ۱۲۵۰ واحد مسکونی رسید.

  ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۹:۴۴ بعد از ظهر
 • آرایش جدید مقابل بازار مسکن آرایش جدید مقابل بازار مسکن

  شرایط خرید، فروش و حتی اجاره‌نشینی و اجاره‌داری در بازار مسکن، در همین هفته‌های ابتدایی سال جدید تغییر محسوس پیدا کرده است. هنوز متغیرهای داخلی بازار ملک در پایتخت به نیروهای خارجی اثرگذار بر این بازار واکنش محسوس نشان نداده‌‌اند اما رخداد...

  ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۷:۲۸ بعد از ظهر
 • آمار مسکن ملی در بافت فرسوده آمار مسکن ملی در بافت فرسوده

  مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از تامین تسهیلات و زمین برای ساخت ۱۴۵ هزار واحد مسکونی در حاشیه شهرها و بافت‌های فرسوده خبر داد.

  ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۶:۱۸ بعد از ظهر
 • اخطار دوم در نبض عرضه مسکن اخطار دوم در نبض عرضه مسکن

  دومین زنگ خطر درباره وضعیت عرضه جدید مسکن در شهر تهران به صدا درآمد. بررسی‌ها از وضعیت عرضه مسکن نوساز در پایتخت نشان می‌دهد؛ درحالی‌که پیش از این اولین اخطار در بازار عرضه مسکن به لحاظ کاهش محسوس حجم عرضه واحدهای مسکونی تازه‌ساز به بازار م...

  ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴:۴۷ بعد از ظهر
 • فریز بازار مسکن در آغاز سال فریز بازار مسکن در آغاز سال

  بازار مسکن در شرایطی اولین ماه از سال ۱۳۹۹ را پشت سر گذاشت که تحت تاثیر افت ۸۷ درصدی‌ معاملات، قیمت ها به ثبات رسید و حتی در ۱۲ منطقه منفی شد.

  ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۳:۱۳:۳۰ بعد از ظهر
 • برنامه جدید دولت برای بازار اجارهبرنامه جدید دولت برای بازار اجاره

  مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی، در خصوص ساماندهی بازار اجاره، گفت: پیشنهاد شده تا بخش خصوصی واحدهای ساخته شده خود را با دولت در قبال زمین، تهاتر کند.

  ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴:۲۵ بعد از ظهر
 • گزارش معاملات مسکن بهمن ماه شهر تهران گزارش معاملات مسکن بهمن ماه شهر تهران

  گزارش‌های بانک مرکزی حکایت از آن دارد که متوسط قیمت خرید و فروش یک متر زیربنای واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاههای معاملات ملکی شهر تهران، ۱۴.۴ میلیون تومان بوده که ۴۴درصد رشد داشته است.

  ۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲:۱۳:۲ بعد از ظهر
 • ملاحظه مهم درباره تسهیلات جدید مسکن ملاحظه مهم درباره تسهیلات جدید مسکن

  بانک مسکن یک ملاحظه مهم را در ارتباط با تسهیلات جدید مسکن تشریح کرد. به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن (هیبنا) به دنبال افزایش تماس‌ها با مرکز ارتباط با مشتریان بانک مسکن درخصوص نحوه استفاده از سقف‌های جدید تسهیلات خرید مسکن، مسوولان مرتبط در ...

  ۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱:۴۰:۵ بعد از ظهر
 • تهران از طرح ملی مسکن حذف شدتهران از طرح ملی مسکن حذف شد

  در حالی که وزیر راه و شهرسازی پیش از این اعلام کرده بود واحدهای تهرانسر در قالب طرح ملی مسکن واگذار خواهند شد، معاون مسکن وی از حذف پایتخت در این طرح خبر داد.

  ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۶:۲ بعد از ظهر
 • سهم بانک‌ها در اقدام ملی مسکن سهم بانک‌ها در اقدام ملی مسکن

  وزیر راه وشهرسازی از برگزاری جلسات مشترک به منظور تفاهم با بانک‌ها برای تخصیص ۲۰ درصد تسهیلات به بخش مسکن در راستای اجرای طرح اقدام ملی مسکن خبر داد.

  ۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۹:۵۰:۵۷ قبل از ظهر
 • صفحه ۱۰ از ۶۱