اخبار راه و مسکن

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۲ از ۶۵
 • قیمت مسکن بعد از حباب قیمت مسکن بعد از حباب

  نشانگر دستگاه حباب‌سنج مسکن در تابستان ۹۹، از حد قرمز رنگ گذشت. حباب قیمت آپارتمان‌های پایتخت که ابعاد آن از روی «نسبت قیمت به اجاره‌بها» محاسبه می‌شود به بیشترین میزان خود طی همه سال‌های اخیر - از زمان ثبت داده‌های آماری بازار مسکن - رسیده...

  ۱۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۶:۳۱:۸ قبل از ظهر
 • تابستان داغ مسکن در تهران/ افزایش ۹۲ درصدی معاملات زمین در پایتختتابستان داغ مسکن در تهران/ افزایش ۹۲ درصدی معاملات زمین در پایتخت

  مرکز آمار گزارش داد: قیمت زمین در تابستان امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۸۶.۵ درصد رشد کرده و تعداد معاملات نیز ۹۲.۲ درصد افزایش یافته است.

  ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۳:۵ بعد از ظهر
 • ساخت مسکن، بدون پول نفتساخت مسکن، بدون پول نفت

  وزارت راه و شهرسازی بنا دارد طرح جامع مسکن را سه سال پس از تصویب آن اصلاح کند و یکی از دلایل این موضوع را تغییر شرایط کشور از اقتصاد نفتی به اقتصاد بدون نفت اعلام کرده است.

  ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲:۲۶:۲۷ بعد از ظهر
 • بی اعتنایی بازار مسکن به قیمت‌های کاذب بی اعتنایی بازار مسکن به قیمت‌های کاذب

  آمار و ارقام نشان می دهد با وجود افزایش قیمت مسکن از ابتدای سال جاری تا کنون متقاضیان واقعی از رشد قیمت تبعیت نکرده اند. طی شش ماه گذشته نرخها ۴۸ درصد بالا رفته اما توجه خریداران به قیمتهای کمتر از ۸۰۰ میلیون تومان معطوف بوده تا اینکه معامل...

  ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲:۱۶:۲۴ بعد از ظهر
 • سرعت رشد قیمت مسکن کاهش یافت/ افت ۴۸ درصدی تعداد معاملات سرعت رشد قیمت مسکن کاهش یافت/ افت ۴۸ درصدی تعداد معاملات

  بانک مرکزی گزارش تحولات بازار مسکن پایتخت مربوط به آبان ماه امسال را منتشر کرد که نشان می دهد سرعت رشد قیمت مسکن کاهش یافته است.

  ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۵:۳۱ بعد از ظهر
 • قیمت خانه با مسکن ملی پایین می‌آیدقیمت خانه با مسکن ملی پایین می‌آید

  به اعتقاد یک کارشناس با ساخت و تحویل واحدهای مسکن ملی، قیمت مسکن و اجاره بها کاهش یافته و ثبات و آرامش به بازار مسکن باز می گردد.

  ۲۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۱:۰ بعد از ظهر
 • رکود بازار مسکن باعث کاهش ۲۰ هزار تومانی اوراق تسهیلات شدرکود بازار مسکن باعث کاهش ۲۰ هزار تومانی اوراق تسهیلات شد

  قیمت اوراق تسهیلات مسکن همزمان با ورود بازار مسکن به فاز رکود، با کاهش ۲۰ تا ۲۵ هزار تومانی از کانال ۹۰ به ۷۰ هزار تومان سقوط کرد.

  ۲۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۴:۴۰ بعد از ظهر
 • بازار مسکن به ثبات قیمت خواهد رسیدبازار مسکن به ثبات قیمت خواهد رسید

  عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: بازار مسکن در ماه‌های آینده به یک ثبات قیمتی و آرامش خواهد رسید، اما ریزش چشمگیر در قیمت مسکن رخ نخواهد داد.

  ۲۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۳:۴۲ بعد از ظهر
 • بازار مسکن درجا زد بازار مسکن درجا زد

  رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران با اشاره به کاهش یک درصدی خرید و فروش ملک در پایتخت نسبت به ماه قبل گفت: به دلیل نوسان قیمت ها متقاضیان توان خرید ندارند و وضعیت کسادی در بازار مسکن حاکم است.

  ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۳:۵۲:۳۰ بعد از ظهر
 • طلای جهانی کشش صعود ندارد طلای جهانی کشش صعود ندارد

  بهای هر اونس طلا برای تحویل فوری ۰.۱ درصد کاهش یافت و به ۱۸۹۸ دلار و ۲۸ سنت رسید. پیشتر بهای معاملات تا ۱۸۹۰ دلار و ۱۹ سنت عقب نشینی کرده بود که پایینترین قیمت از ۱۵ اکتبر بود.

  ۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۲:۵۵ قبل از ظهر
 • شیب کاهشی معاملات در بازار مسکن شیب کاهشی معاملات در بازار مسکن

  دو افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت می گیرد که به احتیاط معامله گران منجر شده است.

  ۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۰:۵۸ قبل از ظهر
 • ۲۱ اخلالگر زندگی در تهران ۲۱ اخلالگر زندگی در تهران

   سرلیست اخلالگران زندگی در پایتخت با استناد به انواع گلایه‌های شهری شهروندان منتشر شد. یافته‌های «دنیای‌اقتصاد» از داده‌های سامانه «شفافیت» درباره محتوای شکایت‌های تلفنی تهرانی‌ها به شهرداری نشان می‌دهد طی نیمه اول امسال ۲۱ عامل در تهران اس...

  ۲۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۹:۵۱:۵۰ قبل از ظهر
 • صفحه ۲ از ۶۵