اخبار خودرو

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۱ از ۱۰۵
 • قطعه‌سازان در صف تقاضای ارزی قطعه‌سازان در صف تقاضای ارزی

  صف طولانی دریافت ارز ۴۲۰۰تومانی روند تامین مواد اولیه قطعه‌سازان را با مشکلاتی روبه‌رو کرده است. قطعه‌سازان کشور که تامین‌کنندگان بخش اعظمی از قطعات خودروهای تولیدی در کشور هستند، طی یک هفته گذشته رایزنی‌هایی با معاون اول رئیس‌جمهور و ریاست...

  ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۷:۵۷:۵۰ قبل از ظهر
 • هشدار به خریداران سیتروئن C۳ هشدار به خریداران سیتروئن C۳

  رئیس اتحادیه نمایشگاهداران خودرو با بیان اینکه داشتن پروانه کسب به هیچ عنوان به معنای مجوز پیش‌فروش خودرو نیست، گفت: مشتریان به هیچ عنوان در پیش‌فروش‌های غیرقانونی شرکت نکنند.

  ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۷:۵۶:۲۵ قبل از ظهر
 • افتتاح مرکز تست درایو خودروهای «رنو» و «تویوتا» در ایران افتتاح مرکز تست درایو خودروهای «رنو» و «تویوتا» در ایران

  مرکز تخصصی تست درایو خودروهای رنو و تویوتا با حضور خبرنگاران و مسوولان شرکت‌های نگین‌خودرو و ایرتویا به‌صورت رسمی افتتاح شد.

  ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۷:۵۴:۳۷ قبل از ظهر
 • برقی‌های تویوتا به چین می‌روند برقی‌های تویوتا به چین می‌روند

  شرکت خودروسازی تویوتا اعلام کرد خودروهای برقی این شرکت تحت برند دیگری در چین عرضه خواهند شد. به گزارش رویترز این خودروها با نشان تجاری «گک موتورز» شریک چینی تویوتا به فروش خواهند رسید. گفته می‌شود این خودروها با استفاده از فناوری ارزان قیمت...

  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۷:۶:۸ قبل از ظهر
 • استاندارد ایمنی به سبک اروپا استاندارد ایمنی به سبک اروپا

  کمیسیون اروپا اعلام کرد از سال ۲۰۲۱ تمامی خودروهای نو باید دارای سامانه‌های ایمنی ضروری نظیر ترمز اتوماتیک اضطراری، سامانه کمکی حفظ خودرو بین خطوط و سامانه تشخیص خستگی راننده باشند.

  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۷:۴:۶ قبل از ظهر
 • فراخوان شرکت خودروسازی بی‌ام‌و فراخوان شرکت خودروسازی بی‌ام‌و

  شرکت خودروسازی بی‌ام‌و بیش از ۴۷ هزار دستگاه از محصولات خود را در آمریکا فراخواند. به گزارش پایگاه تخصصی اتو گاید این فراخوان به‌دلیل وجود نقص احتمالی در پمپ آب خودرو صورت می‌گیرد.

  ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲:۲۵:۵ بعد از ظهر
 • ائتلاف ژاپنی تولید باتری جامد ائتلاف ژاپنی تولید باتری جامد

  سه خودروساز ژاپنی برای تولید باتری حالت جامد با یکدیگر همکاری خواهند کرد. به گزارش پایگاه تخصصی کار ادوایس شرکت‌های هوندا، نیسان و تویوتا و نیز چند شرکت تولید مواد شیمیایی، در این پروژه توان فنی خود را در اختیار تولیدکنندگان باتری ژاپنی قر...

  ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲:۲۳:۴۱ بعد از ظهر
 • سرمایه‌گذاری جدید تویوتا سرمایه‌گذاری جدید تویوتا

  شرکت خودروسازی تویوتا اعلام کرد برای تولید خودروهای شاسی‌بلند در کانادا سرمایه‌گذاری می‌کند. به گزارش بلومبرگ تویوتا قصد دارد نسخه درون‌سوز و هیبریدی شاسی‌بلند محبوب «راو ۴» را در کانادا تولید کند.

  ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۷:۱۳:۵۵ قبل از ظهر
 • آغاز تولید کیا «نیروی» برقی آغاز تولید کیا «نیروی» برقی

  شرکت خودروسازی کیا اعلام کرد نسخه نهایی شاسی‌بلند تمام برقی «نیرو» به مرحله تولید انبوه رسیده است و در نمایشگاه خودروی پاریس در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

  ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۷:۱۲:۳۷ قبل از ظهر
 • ضرر هنگفت تسلا ضرر هنگفت تسلا

  شرکت تولید خودروهای برقی تسلا اعلام کرد در سه‌ماهه منتهی به مارس ۲۰۱۸ بیش از ۷۱۰ میلیون دلار ضرر کرده است. به گزارش نشریه گاردین این خودروساز اعلام کرده است در سه‌ماهه سوم سال‌جاری بار دیگر سودده خواهد شد.

  ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۶:۳۵ قبل از ظهر
 • حذف درون‌سوزها در انگلستان حذف درون‌سوزها در انگلستان

  دولت انگلستان برنامه حذف خودروهای درون‌سوز را بررسی می‌کند. به گزارش نشریه فایننشیال تایمز این برنامه که «نقشه حذف آلایندگی» نام دارد در کابینه به بحث گذاشته شده است.

  ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۴:۵۹ قبل از ظهر
 • موانع پیش‌رو در نوسازی سنگین‌های فرسوده موانع پیش‌رو در نوسازی سنگین‌های فرسوده

  دولت در شرایطی قصد دارد ظرف سه سال، بیش از ۲۰۲ هزار خودروی فرسوده سنگین را اسقاط و جایگزین کند که این ابرپروژه در مرداد امسال کلید خواهد خورد. با این حال سایپا دیزل هفته گذشته تعداد ۲۵۰ دستگاه از خودروهای تجاری سنگین این طرح را تحویل مشتری...

  ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳:۵ قبل از ظهر
 • صفحه ۱ از ۱۰۵