اخبار خودرو

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۱۰۵ از ۱۲۳
 • بحران در کمین بازار ماشین خارجیبحران در کمین بازار ماشین خارجی

  بازار ماشین خارجی هر چند هم‌اکنون روزهای آرامی را می‌گذراند اما دست‌اندرکاران بازار با پیش‌بینی چالش‌های پیش‌رو، معتقدند که تا پایان سال بازار وارداتی‌ها دستخوش تغییرات ناخوشایندی خواهد شد.

  ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۸:۵۱:۵۶ قبل از ظهر
 • بدترین خودروها از نظر معاینه فنی خودروبدترین خودروها از نظر معاینه فنی خودرو

  معاون شهردار تهران: خسارت ناشی از تصادفات ترافیکی معادل 6 درصد تولید ناخالص ملی در سال است و این آمار بسیار بالا، زنگ هشداری است که باید بر روی سیاست گذاری های کلان کشور تاثیر بگذارد.

  ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۷:۴۰:۴ قبل از ظهر
 • موافق برخی مذاکرات خودروسازان نبودیمموافق برخی مذاکرات خودروسازان نبودیم

  حمیدرضا بهداد: سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در حالی حدود یک ماه و نیم پیش توافقنامه همکاری مشترک با رنو را امضا کرد که این موضوع چندان به مذاق خودروسازان داخلی خوش نیامد و به‌نوعی دست آنها را در شراکت با این خودروساز فرانسوی کوتاه کرد.

  ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۷:۱۳:۵۹ قبل از ظهر
 • آیا کیفیت پراید بهتر شده است؟ آیا کیفیت پراید بهتر شده است؟

  در حالی دبیر انجمن خودروسازان در تازه‌ترین اظهارنظر خود، مدعی شده که با پروژه‌های اجرا شده در سال‌های اخیر، کیفیت دو خودروی پراید و وانت نیسان افزایش یافته، که کیفیت این خودروها همچنان در پایین‌ترین حد، یعنی تک‌ستاره است.

  ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۷:۳:۳۱ قبل از ظهر
 • در سواری‌سازان چه می‌گذرد؟در سواری‌سازان چه می‌گذرد؟

  تولید انواع خودروهای سواری در بیشتر سواری‌سازان داخلی با افزایش همراه بوده است.

  ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۶:۵۱:۷ قبل از ظهر
 • گره کور نوسازی خودرو فرسوده تجاری چگونه باز می شود؟ گره کور نوسازی خودرو فرسوده تجاری چگونه باز می شود؟

  ماجرای خروج خودرو فرسوده چه در بازار خودروهای تجاری و چه در سواری سال‌ها است که مورد بحث است، موضوعی که دولت‌های مختلف بارها با راهکاری مختلف تلاش در به ثمر رساندن آن داشتند اما تابه‌حال نتیجه‌ای نداشته است.

  ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴:۵ بعد از ظهر
 • ردیفی از نمادهای متوقف و روز کسل کننده خودرویی ها در تالار بورسردیفی از نمادهای متوقف و روز کسل کننده خودرویی ها در تالار بورس

  گروه خودرو و ساخت قطعات در ادامه روند رکود روز‌های اخیر خود، معاملات امروز را نیز در فضایی کمابیش مشابه گذراند که نتیجه‌اش افت حدود ۶۰ واحدی دماسنج گروه خودرویی در دومین روز معاملاتی هفته و قرار گرفتن در کانال ۲۰هزار و ۵۳۹ واحدی بود.

  ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۶:۱ قبل از ظهر
 • داخلی سازی در ایران تا انتقال کامل تکنولوژی ادامه خواهد داشت داخلی سازی در ایران تا انتقال کامل تکنولوژی ادامه خواهد داشت

  پیمان کارگر، معاون منطقه ای رنو در آفریقا، خاورمیانه و هند با اشاره به افتتاح خط تولید گیربکس JHQ -به عنوان پیشرفته ترین خط تولید گیربکس ایران- در چرخشگر تبریز گفت: "رنو به عنوان شریک استراتژیک صنعت خودروی ایران، متعهد به گسترش داخلی سازی ا...

  ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۷:۲۳ قبل از ظهر
 • حمایت مرکز پژوهش‌های مجلس از طرح دوفوریتی مجلس برای حفظ کارت سوختحمایت مرکز پژوهش‌های مجلس از طرح دوفوریتی مجلس برای حفظ کارت سوخت

  همزمان با تحویل طرح دوفوریتی «اصلاح مادۀ 1 قانون توسعۀ حمل‌ونقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت» به هیئت رئیسه مجلس که دولت را ملزم به حفظ کارت سوخت می‌کند، مرکز پژوهش‌های مجلس با انتشار گزارشی خواستار تصویب طرح پیشنهادی مجلس در این زمینه شد.

  ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۹:۲۷:۳۹ قبل از ظهر
 • شرط شورای رقابت برای آزادسازی قیمت خودروهای داخلی شرط شورای رقابت برای آزادسازی قیمت خودروهای داخلی

  پروسه آزادسازی قیمت خودروها بر این مبنا انجام می‌گیرد که شورای رقابت مشاهده کند برای یک خودرو، چندین رقیب قیمتی در همان کلاس وجود دارد و رقابت ایجاد می‌کند؛ فلسفه آزادسازی قیمت خودروها هم همین است.

  ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۹:۲۲:۲۵ قبل از ظهر
 • سهم پراید در میزان تصادفات طبیعی است! سهم پراید در میزان تصادفات طبیعی است!

  دبیر انجمن خودروسازان سهم تصادفات پراید از جمع 18 میلیون خودروی سواری را طبیعی دانست و گفت: از 18 میلیون سواری سهم پراید 30 درصد بوده که طبیعی است.

  ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۹:۱۰:۴۴ قبل از ظهر
 • ناگفته‌های ارزیابی کیفی خودروهای داخلیناگفته‌های ارزیابی کیفی خودروهای داخلی

  مشتریان بازارهای بزرگ خودرو در حالی اطلاعات کیفی مورد نیاز خود را به‌صورت علمی و از طریق مراجع رسمی دریافت می‌کنند که در ایران، مردم بیشتر از روش شنیداری استفاده کرده و با پرس‌و‌جو از یکدیگر، از کیفیت انواع خودروها مطلع می‌شوند.

  ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۸:۵۰:۲ قبل از ظهر
 • صفحه ۱۰۵ از ۱۲۳