اخبار خودرو

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۱۰۵ از ۱۱۲
 • فرصت ۲ ماهه به مراکز معاینه فنی برای تست مخازن CNGفرصت ۲ ماهه به مراکز معاینه فنی برای تست مخازن CNG

  مدیرکل استاندارد تهران اعلام کرد که مراکز معاینه فنی دو ماه فرصت دارند نسبت به فراهم کردن مقدمات انجام تست مخازن CNG اقدام کرده و پس از آن موظفند این تست را در کنار سایر آزمون‌ها انجام دهند.

  ۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۶:۳۶:۳۲ قبل از ظهر
 • خودروهای ساخت آمریکا در ایران چه می‌کنند؟خودروهای ساخت آمریکا در ایران چه می‌کنند؟

  در حالی علی‌رغم بیانات صریح مقام معظم رهبری مبنی بر عدم واردات کالاهای مصرفی از آمریکا، خودروهای ساخت این کشور وارد ایران شده است که وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز در این رابطه سکوت کرده و شفاف‌سازی نمی‌کند.

  ۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۶:۳۴:۴۹ قبل از ظهر
 • ساز مخالف خزامیا، در روز سبز خودرویی هاساز مخالف خزامیا، در روز سبز خودرویی ها

  امروز گروه خودرویی سبزپوش بود، شاخص گروه خودرو و ساخت قطعات با ۱۰۰ واحد افزایش به ۲۰ هزار و ۸۸۶ رسید، حجم معاملات ۲ میلیون از دیروز بیشتر و ارزش معاملات ۱ میلیارد تومان کم تر شد یا به عبارتی، در این روز ۱۲۲ میلیون سهم خودرویی به ارزش ۲۱ میل...

  ۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۹:۵۸ قبل از ظهر
 • مطمئن‌ ترین برندهای خودرو معرفی شدندمطمئن‌ ترین برندهای خودرو معرفی شدند

  طبق گزارش مجله Consumer Reports، دو برند گروه تویوتا موتور در نظرسنجی سالانه قابلیت اطمینان خودرو در صدر فهرست قرار گرفتند و مدل بوییک جنرال موتورز نخستین برند آمریکایی در ۳۵ سال گذشته بود که در میان سه رتبه برتر جای گرفت.

  ۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۵:۸ قبل از ظهر
 • کاهش ۱۰ درصدی حقوق مدیران هیوندای کاهش ۱۰ درصدی حقوق مدیران هیوندای

  گروه هیوندای موتور اعلام کرد حقوق حدود ۱۰۰۰ نفر از مدیرانش ۱۰ درصد کاهش پیدا می کند که نخستین کاهش در هفت سال گذشته به شمار می‌رود و منعکس کننده تاثیر منفی کاهش سهم بازار و اختلافات کارگری است.

  ۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۹:۴۰:۱۵ قبل از ظهر
 • موتورسیکلت های برقی به ناوگان حمل و نقل اضافه می‌شوند موتورسیکلت های برقی به ناوگان حمل و نقل اضافه می‌شوند

  معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران گفت: در راستای کاهش آلودگی هوا، موتورسیکلت های برقی به ناوگان حمل و نقل عمومی اضافه می‌شوند.

  ۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۹:۱:۲۰ قبل از ظهر
 • واردات خودروهای مونتاژ شده در آمریکا هم خط قرمز است واردات خودروهای مونتاژ شده در آمریکا هم خط قرمز است

  رئیس انجمن صنفی کارفرمایی وارد‌کنندگان خودرو، با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر واردات خودروهای تولید آمریکا به کشور گفت: واردات خودروهای آمریکایی خط قرمز ما بوده و ممنوع است.

  ۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۸:۵۸:۴۱ قبل از ظهر
 • آماده‌ایم خودروسازی کرمانشاه را تا پایان سال به بهره‌برداری برسانیمآماده‌ایم خودروسازی کرمانشاه را تا پایان سال به بهره‌برداری برسانیم

  مدیرعامل ایران خودرو کرمانشاه با بیان اینکه این پروژه بر اساس برنامه زمان‌بندی پیش می‌رود، گفت: آمادگی افتتاح کارخانه خودروسازی کرمانشاه را تا پایان سال داریم.

  ۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۸:۵۶:۱۳ قبل از ظهر
 • فرصت یک‌ماهه برای اخذ نمایندگی رسمیفرصت یک‌ماهه برای اخذ نمایندگی رسمی

  در حالی تنها یک ماه از مهلت سه ماهه وزارت صنعت، معدن و تجارت برای اخذ نمایندگی رسمی از شرکت‌های مادر باقی مانده است که این وزارتخانه اولتیماتوم نهایی خود برای دریافت مجوز از شرکت مادر را به شرکت‌های واردکننده غیرمستقیم خودرو اعلام کرد.

  ۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۸:۱۶:۵۲ قبل از ظهر
 • ورود برخی خودروهای خاص ممنوع شدورود برخی خودروهای خاص ممنوع شد

  در شرایطی که وزارت صنعت، معدن و تجارت هنوز قانون شفاف و جامعی برای ممنوعیت واردات خودروهای ساخت آمریکا ابلاغ نکرده، ثبت‌سفارش و ورود برخی از این خودروها از هفته گذشته متوقف شده و ممنوعیت‌های جدید نیز در راه است.

  ۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۷:۴۵:۱۰ قبل از ظهر
 • افزایش هزینه تعویض روغنافزایش هزینه تعویض روغن

  خبری که روز گذشته درباره جایگزینی نرخ ارز آزاد به ‌جای نرخ ارز مبادله‌ای در قیمت‌گذاری۲۰ فرآورده نفتی منتشر شد اثر ملموسی بر زندگی بسیاری از مردم خواهد داشت، خصوصا که این تحول با افزایش قیمت پایه فرآورده مهم و پرمصرفی همچون روغن موتور همراه...

  ۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۷:۲۵:۳۳ قبل از ظهر
 • بازار داغ اجاره خودروهای لوکسبازار داغ اجاره خودروهای لوکس

  در شرایط اقتصادی امروز شاهد اتفاقاتی هستیم که شاید برای همه ما عجیب به نظر برسد. ولی در دنیای جوانان این اتفاق‌ها نه تنها عجیب نیست بلکه به‌عنوان یک ضرورت عنوان می‌شود.

  ۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۷:۲۰:۵۴ قبل از ظهر
 • صفحه ۱۰۵ از ۱۱۲