اخبار خودرو

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۱۰۹ از ۱۱۴
 • شوراها بر تولید خودروها نظارت کنندشوراها بر تولید خودروها نظارت کنند

  رییس شورای عالی استان‌ها با تاکید بر لزوم ارتقای محیط زیست و توجه جدی شوراهای سراسر کشور به این موضوع گفت: متاسفانه خودروهای ما هنوز به استاندارد یورو2 هم نرسیده‌اند، لذا شوراها باید درخصوص تولید خودرو نیز نظارت داشته باشند.

  ۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۹:۱۱:۱۷ قبل از ظهر
 • توقف شماره‌گذاری موتورهای کاربراتوری/ افزایش قیمت موتورهای انژکتوریتوقف شماره‌گذاری موتورهای کاربراتوری/ افزایش قیمت موتورهای انژکتوری

  رییس سندیکای تولیدکنندگان موتورسیکلت از توقف شماره‌گذاری موتورسیکلت‌های کاربراتوری ثبت سفارش شده پس از خردادماه امسال از مهرماه سال جاری خبر داد و گفت که از ابتدای سال آینده موتورسیکلت‌های انژکتوری با قیمتی حدود ۵۰۰ هزار تومان گران‌تر از مد...

  ۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۹:۷:۹ قبل از ظهر
 • آغاز تحویل خودروهای ساندرو استپ وی ثبت نامی با موعد ماه جاری آغاز تحویل خودروهای ساندرو استپ وی ثبت نامی با موعد ماه جاری

  آغاز تحویل خودروهای ساندرو استپ وی ثبت نامی با موعد ماه جاری با آغاز تحویل خودروهای ساندرو استپ وی مشتریان در آبان ماه سال جاری ضمن کاهش اختلاف نرخ بازار با نرخ مصوب ،شاهد تردد بیشتر این خودرو در سطح جاده های کشورمان خواهیم بود .

  ۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۸:۲۵:۳۳ قبل از ظهر
 • کاهش سرعت ناوگان حمل و نقل عمومی در راه های کشور در دست بررسی استکاهش سرعت ناوگان حمل و نقل عمومی در راه های کشور در دست بررسی است

  جانشین فرماندهی پلیس راهور ناجا گفت: کاهش 10 کیلومتری سرعت ناوگان حمل و نقل عمومی در راه های کشور در چند جلسه کمیسیون ایمنی راه های مطرح شده و هم اکنون این پیشنهاد در دست کارشناسی است.

  ۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۸:۲۰:۴۹ قبل از ظهر
 • فراخوان هیوندای به‌دلیل نقص در سقف سوناتا فراخوان هیوندای به‌دلیل نقص در سقف سوناتا

  هیوندای اعلام کرد نزدیک به 63 هزار خودروی سایز متوسط را در آمریکا فراخوان می‌کند. علت این فراخوان جدا شدن سانروف شیشه‌ای این خودروها درهنگام حرکت عنوان شده است.

  ۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۸:۱۲:۲۳ قبل از ظهر
 • انگشت اتهام به سوی وانت نیسان انگشت اتهام به سوی وانت نیسان

  تمام صحبت‌های زنگنه در «همایش بررسی الزامات و چالش‌های قراردادهای مشارکت و ابزارهای مالی سرمایه‌گذاری در صنعت نفت» یک طرف، اینکه روی یک مشکل قدیمی انگشت گذاشت، یک طرف

  ۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۷:۱۹:۵۰ قبل از ظهر
 • قطعات تقلبی دلیل تعمیرات متعدد خودرو قطعات تقلبی دلیل تعمیرات متعدد خودرو

  ورود خودروهای جدید به بازار درحالی انجام می‌شود که اختلاف قیمت‌های فاحشی از زمان تحویل در کارخانه تا رسیدن به بازار را تجربه می‌کنند.

  ۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۷:۱۴:۳۱ قبل از ظهر
 • نشست و برخاست با بزرگان خودروساز نشست و برخاست با بزرگان خودروساز

  همکاری با خودروسازان بی‌رقیب دنیا، این روزها برای خودروسازی کشورمان تا حدودی دور از دسترس شده است؛ چراکه موانع بین‌المللی برای شکل‌گیری این همکاری همچنان پابرجا است.

  ۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۷:۱:۱۶ قبل از ظهر
 • پیشنهاد سایپایی‌ها به رنوپیشنهاد سایپایی‌ها به رنو

  یکی از مدیران شرکت سایپا روز گذشته در مصاحبه‌ای پیشنهاد جابه‌جایی سایت تولیدی محصولات رنو از بن‌رو به سایپای خمین را داد.

  ۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۶:۵۶:۴۵ قبل از ظهر
 • چرا آمریکا به ما خودرو می‌دهد هواپیما نه!؟چرا آمریکا به ما خودرو می‌دهد هواپیما نه!؟

  عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت گفت: رفتار آمریکا در قبال ایران بسیار موذیانه و خطرناک است!

  ۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۶:۳۷:۶ قبل از ظهر
 • اقدام دولت برای تامین حقوق مصرف‌کنندگان خودرواقدام دولت برای تامین حقوق مصرف‌کنندگان خودرو

  با اقدام سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در انعقاد قرارداد همکاری برای تولید مستقل محصولات رنو در ایران گام اول برای رفع انحصار از صنعت خودرو و تامین حقوق مصرف‌کنندگان ایرانی برداشته شد.

  ۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۶:۳۱:۲۱ قبل از ظهر
 • از سال دیگر کامپیوتر خودرو در ایران تولید می‌شوداز سال دیگر کامپیوتر خودرو در ایران تولید می‌شود

  مدیر توسعه صنایع نوین ایدرو از سرمایه‌گذاری این سازمان برای تولید داخلی ECU (کامپیوتر خودرو) در سال آینده خبر داد و به طرح ایدرو برای تاسیس آزمایشگاه مرجع قدرت و ضد انفجار قطعات الکترونیکی نیز اشاره کرد.

  ۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱:۱۱:۴۶ بعد از ظهر
 • صفحه ۱۰۹ از ۱۱۴