اخبار خودرو

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۱۱۰ از ۱۵۰
 • رودررویی خودروسازان و واردکنندگان خودرورودررویی خودروسازان و واردکنندگان خودرو

  رئیس انجمن واردکنندگان خودرو، خودروسازان داخلی را به اعمال فشار برای محدود شدن واردات خودرو متهم کرده است. خودروسازان در مقابل سکوت کرده‌اند.

  ۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۷:۵۹:۳۳ قبل از ظهر
 • خودرو گران نمی‌شودخودرو گران نمی‌شود

  در شرایطی که از چند روز پیش زمزمه‌هایی مبنی‌بر افزایش قیمت خودروهای داخلی به گوش می‌رسید، رئیس شورای رقابت، آب پاکی روی دست خودروسازان و قطعه‌سازان ریخت و از تثبیت قیمت تا اردیبهشت‌ماه سال آینده خبر داد.

  ۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۶:۵۹:۵۰ قبل از ظهر
 • غلبه خرسها بر گاو ها در گروه خودرویی غلبه خرسها بر گاو ها در گروه خودرویی

  در سومین روز معاملات این هفته، شاخص گروه خودرویی با کاهش ۱۹۹ واحدی مواجه شد و به این ترتیب باز هم از کانال ۱۹ هزار واحدی پایین‌تر رفت .

  ۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲:۲۵:۱۶ بعد از ظهر
 • نگاهی به کیفیت خودروهای داخلی در آبان‌ماهنگاهی به کیفیت خودروهای داخلی در آبان‌ماه

  براساس جدیدترین ارزیابی‌های صورت گرفته از کیفیت خودروهای سواری تولیدی در آبان ماه امسال، مشخص شده که ۱۱ مدل از حدود ۳۰ مدل خودروی سواری تولیدی و مونتاژی در پایین‌ترین سطح کیفی قرار دارند.

  ۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۸:۳۴:۵ قبل از ظهر
 • ارائه مهلت به واردکنندگان خودرو تکذیب شدارائه مهلت به واردکنندگان خودرو تکذیب شد

  رییس مرکز اصناف و بازرگانان ایران برخی اخبار منتشر شده مبنی بر تمدید مهلت زمان تعیین شده برای واردکنندگان داخلی برای کسب نمایندگی مستقیم از خودروسازان خارجی را، تکذیب کرد.

  ۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۸:۲۷:۴۰ قبل از ظهر
 • گرانی خودرو تا اردیبهشت ۹۶ منتفی است گرانی خودرو تا اردیبهشت ۹۶ منتفی است

  رئیس شورای رقابت با اعلام اینکه در اردیبهشت ماه سال آینده در صورت تغییر متغیرهای قیمتی اقدام به افزایش یا کاهش قیمت خودرو خواهیم کرد، گفت: قبل از این تاریخ خودروسازان به هیچ عنوان نمی‌توانند به بهانه گران شدن مواد اولیه اقدام به گران فروشی ...

  ۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۸:۰:۶ قبل از ظهر
 • تامین مالی با حذف شاخه‌های زائد خودروسازانتامین مالی با حذف شاخه‌های زائد خودروسازان

  خودروسازان داخلی در حالی هنوز هم با مشکل نقدینگی دست و پنجه نرم می‌کنند که علاوه‌بر اموال مازاد، شرکت‌های تابعه زیان‌ده نیز دارند؛

  ۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۷:۸:۴۹ قبل از ظهر
 • ایران خودرو: اختلاف قیمت بین بازار و کارخانه با افزایش تولید کاهش می یابدایران خودرو: اختلاف قیمت بین بازار و کارخانه با افزایش تولید کاهش می یابد

  مدیرعامل شرکت ایران خودرو با ارسال نامه ای به رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) با اعلام اینکه فرآیند فروش خودرو در بستر اینترنت و به صورت عمومی اجرا می شود، تاکید کرد که اختلاف قیمت بین بازار و کارخانه با افزایش تولید...

  ۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲:۱۴:۴۵ بعد از ظهر
 • تولید ۱۳ خودروی سنگین متوقف شدتولید ۱۳ خودروی سنگین متوقف شد

  تولید ۱۳ مدل خودروی سنگین در آبان ماه امسال متوقف شد.

  ۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۸:۱۳:۲۱ قبل از ظهر
 • تحقق رشد اقتصادی برنامه ششم با خودرو؟تحقق رشد اقتصادی برنامه ششم با خودرو؟

  نشست علنی مجلس برای بررسی لایحه برنامه ششم توسعه در حالی دیروز پایان یافت که طبق آن، رشد اقتصادی کشور تا پایان برنامه باید به سالانه 8 درصد برسد و بدون شک، تحقق این هدف نیازمند توجه ویژه به دومین صنعت بزرگ کشور یعنی خودروسازی است.

  ۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۶:۵۸:۲۴ قبل از ظهر
 • افزایش بیش از 38 درصدی تولید خودرو افزایش بیش از 38 درصدی تولید خودرو

  با تولید 946 هزار و 533 دستگاه خودرو در کشور تا پایان آذر تولید انواع خودرو در مقایسه با مدت مشابه پارسال 7/ 38 درصد افزایش یافته است.

  ۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۶:۵۶:۴۲ قبل از ظهر
 • ورود قطعه‌سازان به منطقه ممنوعهورود قطعه‌سازان به منطقه ممنوعه

  در شرایطی قطعه‌سازان با استناد به افزایش قیمت مواداولیه، در حال کوک‌کردن ساز افزایش قیمت قطعات تولیدی هستند که خودروسازان همسو با سیاست‌های دولت، هرگونه افزایش قیمت را مناسب شرایط فعلی نمی‌دانند.

  ۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۶:۵۴:۴۹ قبل از ظهر
 • صفحه ۱۱۰ از ۱۵۰