اخبار خودرو

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۱۲۳ از ۱۵۰
 • بازار خودرو یخ زدبازار خودرو یخ زد

  بارش برف و سرمای هوا در هفته اول آذرماه موجب شد بازار خودرو ایران به‌دلیل کاهش مراجعه مشتریان، بار دیگر افت قیمت را تجربه کند.به گفته نمایشگاهداران خودرو پایتخت، بازار خودرو به‌دلیل کاهش مراجعه مشتریان هم‌اکنون در حال جان دادن است.

  ۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۷:۵۹:۲۶ قبل از ظهر
 • داخلی‌سازی محصولات جدید پژو در فازهای مختلفداخلی‌سازی محصولات جدید پژو در فازهای مختلف

  دبیر انجمن قطعه‌سازان با بیان اینکه داخلی‌سازی ۷۰ درصدی محصولات پژو در طول ۳ سال بعید است،گفت: پژو برای داخلی‌سازی قطعات‌های‌تک، موتور و گیربکس مذاکره‌ای با قطعه‌سازان ایرانی نداشته و فقط برای تولید قطعات مکانیکال و الکتریکی معمولی از ما اس...

  ۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۷:۵۷:۲۴ قبل از ظهر
 • استعلام پژو از قطعه‌سازان ایرانی برای داخلی‌سازی قطعات معمولیاستعلام پژو از قطعه‌سازان ایرانی برای داخلی‌سازی قطعات معمولی

  دبیر انجمن قطعه‌سازان با بیان اینکه داخلی سازی ۷۰ درصدی محصولات پژو در طول ۳ سال بعید است،گفت: پژو برای داخلی‌سازی قطعات های‌تک، موتور و گیربکس مذاکره‌ای با قطعه‌سازان ایرانی نداشته و فقط برای تولید قطعات مکانیکال و الکتریکی معمولی از ما اس...

  ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۹:۴۷:۴۷ قبل از ظهر
 • حق دولت در خودروسازی ضایع شد؟حق دولت در خودروسازی ضایع شد؟

  مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در حالی از ضایع شدن حق دولت در واگذاری سهام خودروسازان صحبت به میان آورده که در حال حاضر هنوز هم صنعت خودرو کشور تحت سیطره و متاثر از تصمیمات دولت قرار دارد.

  ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۹:۱۵:۲۷ قبل از ظهر
 • بازار سیاه ماشین خارجیبازار سیاه ماشین خارجی

  در حالی وزارت صنعت، معدن و تجارت با تغییر دستورالعمل واردات خودرو تلاش کرد تا بازار ماشین خارجی را سروسامان دهد که این روزها با دخالت پلیس راهور و ممانعت از شماره‌گذاری یک هزار ماشین خارجی، نظم بازار این خودروها به هم خورده است.

  ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۹:۶:۵۹ قبل از ظهر
 • آیا نسل جدید رنو کولئوس سورپرایز بزرگ رنو برای بازار ایران خواهد بود؟ آیا نسل جدید رنو کولئوس سورپرایز بزرگ رنو برای بازار ایران خواهد بود؟

  هرچندورود رنو کولئوس هنوز قطعی نیست و نمی‌توان انتظار قیمت پایین از این محصول داشت، اما بر اساس مشخصات فنی و مجموعه آپشن های این خودرو بنظر می‌رسد کولئوس جایگاهی رقابتی در بازار شاسی بلندهای وارداتی داشته باشد.

  ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۹:۲:۲۰ قبل از ظهر
 • چگونگی پرداخت سود انصراف از خرید خودروچگونگی پرداخت سود انصراف از خرید خودرو

  طبق قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو در برخی از مواردی که مصرف‌کنندگان از خرید خودروی خریداری شده انصراف می‌دهند سود انصراف به آنها تعلق می‌گیرد.

  ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۸:۲۱:۴۹ قبل از ظهر
 • وزارت صنعت واردات ماشین خارجی از آمریکا را بلامانع دانستوزارت صنعت واردات ماشین خارجی از آمریکا را بلامانع دانست

  رییس انجمن واردکنندگان خودرو گفت: در مذاکراتی که با وزارت صنعت، معدن و تجارت در رابطه با وضعیت قانونی واردات خودروهای غیر آمریکایی تولیدی در آمریکا صورت گرفت این وزارتخانه واردات این نوع ماشین خارجی را بلامانع دانست.

  ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۸:۱۹:۳۵ قبل از ظهر
 • سود نامتعارف ببینیم وارد حوزه وارداتی ها می شویم سود نامتعارف ببینیم وارد حوزه وارداتی ها می شویم

  شورای رقابت هنوز به بازار خودروهای وارداتی ورود نکرده است چرا‌که وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرده که ضوابط تازه‌ای برای شرکت‌های واردکننده خودرو تدوین و ابلاغ کرده‌اند که با این ضوابط زمینه شکل‌گیری حاشیه بازار این خودروها از بین خواهد ر...

  ۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۳:۴۳ قبل از ظهر
 • توقف شماره‌گذاری خودروهای تولیدی درآمریکا توقف شماره‌گذاری خودروهای تولیدی درآمریکا

  پلیس راهور ناجا، شماره‌گذاری خودروهای غیرآمریکایی که در آمریکا تولید می‌شوند را متوقف کرده؛ حال وزارت صنعت با ارسال نامه‌ای به نیروی انتظامی، خواستار از سرگیری شماره‌گذاری آنها شده است.

  ۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۰:۴۶ قبل از ظهر
 • روش قاچاق سازمان‌یافته بنزین قبل از اجرای طرح کارت سوخت/ طرح مجلس جلوی قاچاق را می‌گیردروش قاچاق سازمان‌یافته بنزین قبل از اجرای طرح کارت سوخت/ طرح مجلس جلوی قاچاق را می‌گیرد

  در صورت تصویب طرح یک فوریتی اصلاح ماده یک قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت در صحن علنی مجلس، کارت سوخت جایگاه ها حفظ می شود و از قاچاق سازمان یافته بنزین جلوگیری می گردد.

  ۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۸:۱۲ قبل از ظهر
 • نحوه دور زدن قانون به سبک خودروسازان برای خرید سهام خود نحوه دور زدن قانون به سبک خودروسازان برای خرید سهام خود

  طبق ماده ۱۹۸ قانون تجارت هیچ شرکتی نمی‌تواند سهام خودش را خریداری کند. خودروسازان با دور زدن این قانون، حلقه مدیریت بسته‌ای را بین شرکت اصلی و شرکت‌های زیرمجموعه شکل داده‌اند که دارای مفسده جدی مالی و مدیریتی است.

  ۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۰:۴۲ قبل از ظهر
 • صفحه ۱۲۳ از ۱۵۰