اخبار خودرو

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۵ از ۱۱۷
 • فراخوان فورد اکسپلورر ۲۰۲۰ فراخوان فورد اکسپلورر ۲۰۲۰

  روز چهارشنبه شرکت خودروسازی فورد اعلام کرد که مدل اکسپلورر ۲۰۲۰ خود را برای احتمال حریق فراخوان می‌کند. علت این حریق احتمالی نقص در سیم‌کشی این خودروها اعلام شده است.

  ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۸:۲۶ قبل از ظهر
 • پاکستان در خطر تعطیلی کارخانه‌های خودرو پاکستان در خطر تعطیلی کارخانه‌های خودرو

  کاهش ۴۰ تا ۶۰ درصدی تولید خودرو از سوی شرکت‌های خارجی و خطر تعطیلی آنها باعث شده تا موقعیت شغلی صدها هزار نفر در پاکستان تهدید شود. خودروسازی در این کشور یکی از صنایع پیشرو محسوب می‌شود که تقریبا ۲ میلیون فرصت شغلی به‌وجود آورده است.

  ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۷:۵۳:۱۰ قبل از ظهر
 • تولید ۳۰ آئودی برقی تا ۲۰۲۵ تولید ۳۰ آئودی برقی تا ۲۰۲۵

  شرکت آئودی برنامه‌ خود برای ارائه ۳۰ خودروی برقی شامل ۲۰ خودروی تمام‌برقی تا سال ۲۰۲۵ را تایید کرده است. بخش اعظم این خودروها از نوع تمام‌برقی خواهند بود، چراکه آئودی می‌گوید این نوع خودروها کمترین میزان آلایندگی دی‌اکسید کربن را بین تمامی ...

  ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۷:۵۰:۵۲ قبل از ظهر
 • نمایشگاه فرانکفورت در آستانه نابودی نمایشگاه فرانکفورت در آستانه نابودی

  به‌نظر می‌رسد نمایشگاه خودروی فرانکفورت محکوم به فنا است. این را می‌توان از کاهش قابل‌توجه بیش از ۳۰ درصدی بازدیدکنندگان آن نسبت به دوره گذشته پیش‌بینی کرد.

  ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۷:۴۹:۲ قبل از ظهر
 • هشدار خودروسازان نسبت به برگزیت سخت هشدار خودروسازان نسبت به برگزیت سخت

  یک ماه پیش از فرارسیدن ضرب‌الاجل خروج بریتانیا از اتحادیه‌اروپا، خودروسازان اروپایی نسبت به زیان‌های هنگفت و چند میلیارد یورویی هشدار دادند که در صورت خروج بدون توافق تجاری، می‌تواند گریبانگیر این شرکت‌ها شود.

  ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۷:۴۷:۲۱ قبل از ظهر
 • شکایت از خودروسازان به شورای رقابت شکایت از خودروسازان به شورای رقابت

  در روزهایی که شورای رقابت به دنبال در اختیار گرفتن دوباره قیمت‌گذاری خودروهای داخلی است، تعدادی از مشتریان شکایات خود درباره بدعهدی خودروسازان در تحویل محصولات ثبت نامی را به این شورا ارجاع داده‌اند.

  ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۷:۴۵:۵۷ قبل از ظهر
 • نگاهی به کیفیت وانت‌های داخلی نگاهی به کیفیت وانت‌های داخلی

  براساس گزارش ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از وضعیت کیفی وانت‌های تولیدی در مردادماه، بیشتر این محصولات همچنان بی‌کیفیت بوده و تنها یک وانت، سه‌ستاره کیفی را کسب کرده و بالاتر از سه ستاره هم وجود ندارد.

  ۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۲:۴۹ قبل از ظهر
 • بنز برنامه‌ای برای توسعه بنزینی‌ها ندارد بنز برنامه‌ای برای توسعه بنزینی‌ها ندارد

  شرکت خودروسازی دایملر آلمان به تازگی اعلام کرده است به منظور گسترش خط تولید خودروهای پاک، برقی و دوستدار محیط زیست، فعلا برنامه‌ای برای توسعه خودروهای آلاینده بنزینی و دیزلی ندارد

  ۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۷:۱۸:۲۰ قبل از ظهر
 • معرفی کیسه‌ هوای جدید توسط هیوندای معرفی کیسه‌ هوای جدید توسط هیوندای

  گروه خودروسازی هیوندای بنا دارد تا محصولات جدید خود را به نوعی از محافظ کناری سرنشینان تجهیز کند. این هدف قرار است به‌واسطه نصب کیسه‌های ایمنی هوا بر دسته‌های صندلی میسر شود.

  ۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۷:۱۵:۱ قبل از ظهر
 • فراخوان کلاس آ مرسدس‌بنز در استرالیا فراخوان کلاس آ مرسدس‌بنز در استرالیا

  نمایندگی شرکت خودروسازی مرسدس‌بنز در استرالیا مدل‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ از کلاس«آ» را به دلیل نگرانی از نقص در صفحه محافظ زیر لاستیک یدک فراخوان داده است. این خودروساز اعلام کرد صفحه فلزی رنگ شده محافظ زیر لاستیک یدک این خودروها می‌تواند در لبه خ...

  ۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۶:۴۰:۲۹ قبل از ظهر
 • تامین نقدینگی خودروسازی از سه مسیر تامین نقدینگی خودروسازی از سه مسیر

  خودروسازان کشور این روزها همچنان با بحران مالی دست و پنجه نرم می‌کنند و در این شرایط، سه راهکار برای تامین نقدینگی پیش روی آنها قرار گرفته است.

  ۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۶:۲۳:۱۶ قبل از ظهر
 • رونمایی از دو محصول جدید بهمن دیزل رونمایی از دو محصول جدید بهمن دیزل

  خودروهای مینی‌بوس و کامیونت شیلر از سوی شرکت بهمن دیزل رونمایی و معرفی شد.به گزارش «دنیای اقتصاد» مراسم رونمایی و معرفی محصولات تجاری جدید بهمن دیزل با حضور برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مسوولان وزارت صنعت و دیگر فعالان صنعت خودرو و قطع...

  ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۳:۱۸ قبل از ظهر
 • صفحه ۵ از ۱۱۷