اخبار خودرو

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۷ از ۱۲۳
 • فراخوان ابرخودروی مرسدس‌بنز فراخوان ابرخودروی مرسدس‌بنز

  شرکت خودروسازی مرسدس‌بنز در استرالیا فراخوانی را برای مدل‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ از ابرخودروی جی‌تی‌اس اعلام کرده است.

  ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۷:۲۹:۳۲ قبل از ظهر
 • خداحافظی ۱۱۰۰ مدیر با دایملر خداحافظی ۱۱۰۰ مدیر با دایملر

  شرکت خودروسازی دایملر آلمان بنا دارد تا ۱۱۰۰ جایگاه مدیریتی خود، برابر با ۱۰ درصد از این مشاغل در سرتاسر جهان را حذف کند. این تعدیل‌ها در راستای برنامه کاهش هزینه‌های دایملر و توسط اولا کالنیوس، مدیرعامل جدید این خودروساز اجرایی خواهد شد.

  ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۷:۲۷:۵۲ قبل از ظهر
 • بی‌قراری فیات برای ادغام با پژو بی‌قراری فیات برای ادغام با پژو

  جان الکام، مالک خودروسازی فیات-کرایسلر و میلیاردر مشهور ایتالیایی می‌گوید که این خودروساز آماده است تا فرصت‌های ناب ادغام با گروه خودروسازی پژو-سیتروئن در فرانسه را به بهترین نحو مورد استفاده قرار دهد.

  ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۷:۲۱:۲۷ قبل از ظهر
 • چالش حذف پژو ۴۰۵ چالش حذف پژو ۴۰۵

  در شرایطی که شرکت خودروسازی سایپا برنامه خود را به‌طور مشخص برای خروج پراید از خطوط تولید و محصولات جایگزین اعلام کرده، شرکت رقیب سایپا هنوز از برنامه خود برای حذف پژو ۴۰۵ خبری نداده است.

  ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۷:۱۸:۲۹ قبل از ظهر
 • ورود به تخلفات قطعه‌سازان ورود به تخلفات قطعه‌سازان

  در روزهایی که اوضاع تولید در صنایع خودرو و قطعه کشور چندان رو‌به‌راه نیست و واحدهای تولیدی به سختی و زیر ظرفیت فعالیت می‌کنند، بازداشت‌ها و بازجویی‌ها از «خودروسازی» به «قطعه‌سازی» نیز رسیده است.

  ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۷:۱۵:۴۲ قبل از ظهر
 • تاثیرات حذف پراید و پژو ۴۰۵ بر قطعه‌سازان تاثیرات حذف پراید و پژو ۴۰۵ بر قطعه‌سازان

  سخنگوی انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو به بیان تاثیرات حذف قریب‌الوقوع دو خودروی پراید و پژو ۴۰۵ از چرخه تولید سایپا و ایران‌خودرو، بر سازندگان قطعات این دو خودرو پرداخت.

  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۸:۵۸:۲۵ قبل از ظهر
 • فروش اعتباری ۳ محصول ایران‌خودرو فروش اعتباری ۳ محصول ایران‌خودرو

  فروش اعتباری۳ محصول ایران‌خودرو صبح فردا ۱۹ آبان آغاز خواهد شد.فروش اعتباری محصولات ایران‌خودرو تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.سه محصول ایران‌خودرو در این طرح فروش اعتباری عبارتند از پژو پارس سال، پژو ۴۰۵ دوگانه سوز و پژو ۲۰۶ صندوقدا...

  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۷:۴۱:۱۸ قبل از ظهر
 • تولید ۹ آئودی برقی در چین تولید ۹ آئودی برقی در چین

  شرکت خودروسازی آئودی آلمان بنا دارد تا دو سال آینده ۹ مدل جدید از خودروهای برقی را روانه بازار چین کند. این اقدام در راستای برنامه گروه فولکس‌واگن، شرکت مادر آئودی برای تسهیل تولید محصولات برقی در چین انجام خواهد شد.

  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۷:۲۳:۴۲ قبل از ظهر
 • تعویق تعرفه‌های خودرویی علیه اروپا تعویق تعرفه‌های خودرویی علیه اروپا

  ژان کلود یونکر، رئیس کمیسیون اروپا که دوره ریاستش به زودی به پایان خواهد رسید معتقد است دونالد ترامپ تهدید اعمال تعرفه بر خودروهای وارداتی از اروپا را در هفته بعد عملی نمی‌کند.

  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۷:۲۰:۴۶ قبل از ظهر
 • ابهام توقف تولید خودروهای مونتاژی را بررسی کرد ابهام توقف تولید خودروهای مونتاژی را بررسی کرد

  محصولاتی که پیش از این به‌طور رسمی اعلام شده بود به دلیل اعمال تحریم‌ها امکان ادامه تولید ندارند، بار دیگر بر خطوط تولیدی خودروسازان قرار گرفته‌اند. از سال گذشته همزمان با تحریم صنعت خودروی کشور، تولید بسیاری از محصولات مونتاژی خودروسازان ...

  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۷:۱۶:۶ قبل از ظهر
 • شیوه ترخیص وارداتی‌ها حاشیه‌ساز شد شیوه ترخیص وارداتی‌ها حاشیه‌ساز شد

  حاشیه‌های ترخیص خودروهای دپو شده در گمرکات کشور ظاهرا تمامی ندارد. این حاشیه‌ها از تیرماه سال گذشته همزمان با توقف واردات و به دنبال آن دپو شدن هزاران خودرو در گمرکات کشور آغاز شد و با گذشت بیش از یک‌سال همچنان ادامه دارد.آنچه مشخص است هیات...

  ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۸:۰:۳۵ قبل از ظهر
 • ایران در مسیر خودروهای خودران ایران در مسیر خودروهای خودران

  خودروسازی جهان مدت‌هاست در مسیر طراحی و تولید محصولات نوین از جمله برقی‌ها، هیبریدها و البته خودران‌ها قرار گرفته و بسیاری از کارشناسان معتقدند آینده صنعت خودرو به چنین محصولاتی تعلق دارد. در این شرایط، پرسش اینجاست که خودروسازی ایران چه سه...

  ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۷:۵۶:۱۸ قبل از ظهر
 • صفحه ۷ از ۱۲۳