اخبار خودرو

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۸ از ۱۱۰
 • کسب‌و‌کار جدید پژو سیتروئن کسب‌و‌کار جدید پژو سیتروئن

  شرکت خودروسازی پژوسیتروئن اعلام کرد واحد کسب‌و‌کار جدیدی برای تولید خودروهای برقی و پاک ایجاد خواهد کرد. به گزارش اتوموتیو نیوز با ایجاد این واحد کسب‌و‌کار نظام مدیریت بخش موتور در گروه خودروسازی پژوسیتروئن دگرگون خواهد شد. این خودروساز پی...

  ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۴:۱۰:۱۱ بعد از ظهر
 • رونق دوباره بازار خودروی آمریکا رونق دوباره بازار خودروی آمریکا

  بازار خودروی آمریکا پس از رکودی چند ماهه بار دیگر رونق گرفت. به گزارش بیزینس تایمز در این مدت شرکت جنرال موتورز در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته شاهد رشد ۱۶ درصدی فروش بوده است.

  ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۹:۳۳:۵۳ بعد از ظهر
 • نوآوری شرکت خودروسازی تویوتای ژاپننوآوری شرکت خودروسازی تویوتای ژاپن

  شرکت خودروسازی تویوتای ژاپن اعلام کرد قصد دارد مراکز تعویض باتری خودروهای برقی در سراسر کشور ایجاد کند. به گزارش پایگاه تخصصی الکترایو شرکت تویوتا مراکزی برای تعویض باتری خودروهای برقی کوچک ایجاد خواهد کرد.

  ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۹:۳۲:۳۱ بعد از ظهر
 • تولید ون پژو در وکسهال تولید ون پژو در وکسهال

  شرکت خودروسازی پژو اعلام کرد نسل جدید ون ویوارو در کارخانه وکسهال در انگلستان تولید خواهد شد. به گزارش رویترز این ون بر اساس پلت‌فرم «ای‌ام‌پی۲» ساخته خواهد شد و بدین ترتیب امکان تولید ون «اکسپرت» پژو و همچنین خودروی «جامپی» سیتروئن نیز در ...

  ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۹:۳۱:۱ بعد از ظهر
 • بازگشت به عقب خودروسازی آمریکا بازگشت به عقب خودروسازی آمریکا

  کشورهای عضو اتحادیه اروپا، ژاپن، کره جنوبی، چین و هند هر سال استانداردهای سختگیرانه‌تری در خصوص میزان مصرف سوخت‌ها و آلایندگی خودروهای سواری سبک تعیین می‌کنند. حتی کشورهای کمتر توسعه یافته نیز با وجود محدودیت‌های فنی، اعمال دقیق این استاندا...

  ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۹:۲۹:۳۹ بعد از ظهر
 • احیای برند لوکس پژو احیای برند لوکس پژو

  گروه خودروسازی پژو سیتروئن اعلام کرد برند دی‌اس پس از یک دوره پنج ساله رکورد در سال ۲۰۱۸ احیا خواهد شد. به گزارش رویترز ایو بونفون، مدیر این شرکت در مصاحبه‌ای اعلام کرد آمار فروش این برند در ماه فوریه حدود ۵/ ۰ درصد افزایش یافته است.

  ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۹:۵۶:۴۸ قبل از ظهر
 • خودرو برقی همه‌پسند نیسان خودرو برقی همه‌پسند نیسان

  شرکت خودروسازی نیسان اعلام کرد خودروی برقی تازه‌ای تولید خواهد کرد که نخستین مدل همه‌پسند و فراگیر برقی خواهد بود.

  ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۹:۵۵:۱۹ قبل از ظهر
 • تصویر بازار خودرو در سال ۹۷ تصویر بازار خودرو در سال ۹۷

  سال ۱۳۹۷ در حالی غروب سه‌شنبه این هفته تحویل خواهد شد که شواهد و قرائن نشان می‌دهند بازار خودرو کشور علاوه‌بر افزایش قیمتی قابل‌توجه، حواشی خاصی را نیز در این سال تجربه خواهد کرد.

  ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۹:۵۳:۵۷ قبل از ظهر
 • برترین خودروی مفهومی سالبرترین خودروی مفهومی سال

  برترین خودروی مفهومی سال در حاشیه نمایشگاه خودروی ژنو معرفی شد. به گزارش پایگاه تخصصی اتوموتیو ور‌لد در یازدهمین رویداد سالانه طراحی خودرو، خودروی مفهومی «مزدا ویژن کوپه» عنوان برترین خودروی مفهومی سال را از آن خود کرد.

  ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۳:۶:۳۳ بعد از ظهر
 • تولید مینی برقی در چینتولید مینی برقی در چین

   شرکت خودروسازی مینی، زیرمجموعه بی‌ام‌و، اعلام کرد طراحی و ساخت خودروی برقی‌ جدیدش در چین صورت خواهد گرفت. به گزارش رویترز یکی از اعضای هیات‌مدیره بی‌ام‌و اعلام کرد مینی در پی گسترش همکاری با گریت‌وال، خودروساز بزرگ چینی است.

  ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۳:۵:۴۱ بعد از ظهر
 • افزایش ۱۴‌درصدی تولید سواری ‌ها در امسالافزایش ۱۴‌درصدی تولید سواری ‌ها در امسال

  جدیدترین آمار تولید خودروهای داخلی در شرایطی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام شد که طبق آن، سه خودروساز بزرگ کشور توانسته‌اند در مجموع یک میلیون و ۱۹۵ هزار و ۹۶۶ دستگاه محصول سواری را در این مدت به تولید برسانند. طبق این آمار که به ۱۱ ...

  ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۳:۴:۴۵ بعد از ظهر
 • احتمال ممنوعیت خودروهای دیزلی در آلمان احتمال ممنوعیت خودروهای دیزلی در آلمان

  دولت ائتلافی آلمان که قبلا تمایلی به ممنوعیت خودروهای دیزلی نداشت، خود را برای اجرای آن در شهرهای مختلف آماده می‌کند و دادگاه عالی فدرال آلمان قرار است روز سه‌شنبه در این‌باره تصمیم بگیرد.

  ۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۲:۴۰ قبل از ظهر
 • صفحه ۸ از ۱۱۰