اخبار خودرو

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۸۰ از ۱۰۵
 • راه‌اندازی ۲ آزمایشگاه جدید برای پایش بنزینراه‌اندازی ۲ آزمایشگاه جدید برای پایش بنزین

  رئیس سازمان ملی استاندارد با اشاره به راه‌اندازی دو آزمایشگاه جدید برای پایش کیفیت بنزین، گفت: در بودجه ۹۶ اولویت با تامین مالی برای به روزرسانی آزمایشگاه‌ها و تامین مواد اولیه است.

  ۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۹:۱۱:۵۹ قبل از ظهر
 • رقابت دولتی در بازار خودرورقابت دولتی در بازار خودرو

  بازار خودرو ایران در حالی سال‌هاست در انتظار رقابتی سازنده به سر می‌برد که در نهایت دولت تصمیم گرفت خود وارد ماجرا شده و مقدمات ایجاد رقابت را در این بازار فراهم بیاورد.

  ۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۹:۸:۴ قبل از ظهر
 • اعلام سهم بازار خودروهای تولیدیاعلام سهم بازار خودروهای تولیدی

  براساس آمار منتشر شده از سهم بازار خودروهای سواری طی هفت ماه سال جاری، پراید و پژو 405 بیشترین سهم بازار را به خود اختصاص داده‌اند.

  ۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۹:۳:۴۹ قبل از ظهر
 • «فرصت‌سازی» در صنعت خودروسازی «فرصت‌سازی» در صنعت خودروسازی

  بر کسی پوشیده نیست که صنعت خودروسازی ایران با مشکلات بسیاری دست‌به‌گریبان است. چیرگی این مشکلات چنان است که گاهی آدمی را به یاد تمثیل «زره پوسیده» می‌اندازد؛

  ۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۸:۵۰:۲۲ قبل از ظهر
 • هر کارگر ایرانی چند خودرو در سال تولید می‌کند؟هر کارگر ایرانی چند خودرو در سال تولید می‌کند؟

  خودروسازی در حالی لقب دومین صنعت بزرگ ایران را یدک می‌کشد که با در دست داشتن پنج درصد از کل نیروی کار داخلی، بهره‌وری ضعیفی را در کارنامه‌اش به ثبت رسانده است.

  ۲۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۵:۸ قبل از ظهر
 • جاده یک‌طرفه قراردادهای خارجی جاده یک‌طرفه قراردادهای خارجی

  جذب سرمایه‌ خارجی در صنعت خودرو در حالی به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین سیاست‌های خودرویی وزارت صنعت اعلام شده است که به گفته بسیاری از کارشناسان، سیاست‌گذار صنعتی در توافق‌های سرمایه‌گذاری مشترک جدید، الزامات و پیش‌‌نیازهای لازم برای تحقق قراردا...

  ۲۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۹:۲۵ قبل از ظهر
 • رشد 5/ 2 برابری فروش رنو در ایران رشد 5/ 2 برابری فروش رنو در ایران

  فروش رنو فرانسه در ایران در ۱۰ ماهه سال‌جاری میلادی با رشد حدود 5/ 2 برابری نسبت به مدت مشابه سال قبل به ۸۰ هزار و ۳۸۵ دستگاه رسید. شرکت خودروسازی رنو فرانسه اعلام کرد در 10ماهه سال‌جاری میلادی 80 هزار و 385 دستگاه از محصولات خود را روانه ب...

  ۲۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۸:۳۳ قبل از ظهر
 • برآورد هزینه آلودگی هوا در تهران/ ۱۰۰میلیارد تاوان هر تعطیلی استبرآورد هزینه آلودگی هوا در تهران/ ۱۰۰میلیارد تاوان هر تعطیلی است

  کلان شهرهای ایران با دو معضل آلودگی هوا و درآمدهای پایدار مواجه هستند. قیمت گذاری زیست محیطی از جمله راهکارهایی است که بیشتر شهرهای دنیا برای رفع این دو مشکل استفاده می کنند.

  ۲۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۴:۹ قبل از ظهر
 • وسایل نقلیه با عمر بالای ۲۰ سال متهمان اصلی آلودگی هوای پایتختوسایل نقلیه با عمر بالای ۲۰ سال متهمان اصلی آلودگی هوای پایتخت

  معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: خودروها و موتورسیکلت های کاربراتوری و سایل نقلیه دیزلی با عمر بالای ۲۰ سال متهمان اصلی آلودگی هوای تهران هستند.

  ۲۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰:۵۶ قبل از ظهر
 • سهم ۴۵ درصدی خودروهای تهران در افزایش آلودگی هوا سهم ۴۵ درصدی خودروهای تهران در افزایش آلودگی هوا

  مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران گفت: یک میلیون و٨٠٠ هزار خودرو باعمر بالای ٥ سال در پایتخت تردد می کنند(حدود ٤٥ درصد ازخودروها) و این خودروها سهم عمده ای در آلودگی هوا دارند.

  ۲۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۹:۵۸:۲۷ قبل از ظهر
 • تردد خودرو میان ایران و ارمنستان آزاد شدتردد خودرو میان ایران و ارمنستان آزاد شد

  بر اساس تفاهم‌نامه امضاءشده میان گمرک ایران و ارمنستان، امکان تردد خودرو میان دو کشور بدون نیاز به اخذ مجوز فراهم شده و رفت و آمد بدون وجه تضمین و حق خاک انجام خواهد شد.

  ۲۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۹:۴۳:۳۱ قبل از ظهر
 • مقام شرکت قطعه ساز اسپانیا: صنعت خودرو ایران درچند سال آینده رشد می کندمقام شرکت قطعه ساز اسپانیا: صنعت خودرو ایران درچند سال آینده رشد می کند

  مدیر صادرات شرکت رایم* اسپانیا می گوید، این شرکت قصد ورود به بازار خودرو ایران دارد، زیرا در سال های پیش رو صنعت اتومبیل سازی در ایران رشد می کند و ما نیز می خواهیم بخشی از این بازار مطمئن باشیم.

  ۲۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۹:۳۹:۱۱ قبل از ظهر
 • صفحه ۸۰ از ۱۰۵