اخبار خودرو

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۸۰ از ۱۱۲
 • موتورسیکلت‌های آلاینده دوباره جان می‌گیرند!؟موتورسیکلت‌های آلاینده دوباره جان می‌گیرند!؟

  در حالی کلان‌شهرها از جمله پایتخت درگیر معضل آلودگی هوا هستند که شنیده می‌شود تولید موتورسیکلت‌های کاربراتوری به عنوان یکی از متهمان اصلی آلایندگی هوای تهران قرار است دوباره از سر گرفته شود.

  ۱۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۷:۴۴:۳۴ قبل از ظهر
 • سی ان جی ۱۳درصد سوخت خودروها را تشکیل می‌دهدسی ان جی ۱۳درصد سوخت خودروها را تشکیل می‌دهد

  رئیس همایش CNG با اشاره به اینکه فقط 13 درصد از حمل و نقل کشور را CNG تشکیل داده است،‌ گفت: بیشترین آلایندگی هوای کلانشهرها مربوط به سوخت‌های بنزین و گازوئیل است.

  ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۸:۳۶:۳۰ قبل از ظهر
 • فروش کولئوس جدید با قیمت زیر ۲۰۰ میلیون‌تومان فروش کولئوس جدید با قیمت زیر ۲۰۰ میلیون‌تومان

  مدیرعامل نگین‌خودرو از آغاز فروش کولئوس جدید با قیمت زیر ۲۰۰ میلیون‌تومان خبرداد.

  ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۸:۲۳:۲۵ قبل از ظهر
 • دستورالعمل جدید واردات خودرو در هیات دولت دستورالعمل جدید واردات خودرو در هیات دولت

  وزارت صنعت، معدن و تجارت طی طرحی پیشنهادی به هیات دولت تحت عنوان «دستورالعمل و ضوابط واردات خودرو و نحوه همکاری با شرکت‌های خودروساز خارجی»، واردات خودرو را منوط به سرمایه‌گذاری تولید داخل وارد‌کنندگان کرد.

  ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۸:۵:۳۹ قبل از ظهر
 • سهم 8 درصدی بخش خصوصی در تولید خودروسهم 8 درصدی بخش خصوصی در تولید خودرو

  آمار تولید خودروهای سواری کشور طی 8 ماه امسال در حالی اعلام شده که با وجود رشد 40 درصدی سه خودروساز بزرگ داخلی، خصوصی‌ها افزایش تیراژی بسیار اندک را تجربه کرده‌اند تا همچنان زیر سایه نیمه‌دولتی‌ها باقی بمانند.

  ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۸:۲:۲۰ قبل از ظهر
 • همکاری شرکت توف سود آلمان با یکی ازخودروسازان ایران برای ارتقای ایمنیهمکاری شرکت توف سود آلمان با یکی ازخودروسازان ایران برای ارتقای ایمنی

  مدیرعامل دفتر شرکت توف سود آلمان در تهران از آغاز همکاری با یک شرکت خودروساز بزرگ ایرانی برای ارتقا ایمنی و ممیزی خودروهای تولیدی این مجموعه خبر داد.

  ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۷:۰:۳۳ قبل از ظهر
 • واگذاری جایگاه‌های سوخت کار اشتباهی استواگذاری جایگاه‌های سوخت کار اشتباهی است

  مزایده ۴۰ جایگاه سوخت دولتی دیگر در حالی در ۲۲ آذرماه برگزار می‌شود که رییس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت به شدت نسبت به واگذاری جایگاه‌های سوخت به بخش خصوصی انتقاد کرد و این اقدام را اشتباه دانست.

  ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۶:۵۵:۴۳ قبل از ظهر
 • احتمال توقف واردات هوندااحتمال توقف واردات هوندا

  در شرایطی که شرکت واردکننده خودروهای هوندا درگیر توقف شماره‌گذاری خودروهای وارد شده از آمریکا است، احتمال لغو مجوز و توقف فعالیت این شرکت در زمینه ثبت سفارش و واردات خودروهای هوندا نیز مطرح شده است.

  ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۶:۵۲:۳۹ قبل از ظهر
 • راز گسترش چینی‌ها در بازار خودرو ایران راز گسترش چینی‌ها در بازار خودرو ایران

  در‌حالی‌که گمان می‌رفت پس از توافق هسته‌ای و برجام، خودروسازان چینی در بازار ایران به حاشیه بروند، با این حال حضور آنها گسترده‌تر شده است و هم‌اکنون 65 درصد برندهای صنعت خودرو کشور، به چینی‌ها تعلق دارد.

  ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۹:۲۹:۴ قبل از ظهر
 • شرایط رقابت‌پذیری صنعت خودرو ایران فراهم نیست شرایط رقابت‌پذیری صنعت خودرو ایران فراهم نیست

  مجموع سهم بخش خصوصی و واردات از بازار خودرو حدود ۷ تا ۸ درصد است در نتیجه اصلا شکل گیری رقابت در چنین بازاری مفهوم ندارد، باید بپذیریم که حضور دولت در صنعت خودرو ، مانع اصلی رقابتی شدن تولید و بازار خودرو است.

  ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۸:۵۲:۶ قبل از ظهر
 • مدارک و شرایط لازم برای تعویض قطعات اصلی خودرو یا تغییر رنگ مدارک و شرایط لازم برای تعویض قطعات اصلی خودرو یا تغییر رنگ

  شهروندانی که تصمیم دارند قطعات اصلی خودرو را تعویض کنند یا تغییر رنگ دهند با حضور در مراکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا و ارائه مدارک و مهیا کردن شرایط مورد نیاز می توانند نسبت به تعویض قطعات اقدام کنند.

  ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۸:۴۹:۵۹ قبل از ظهر
 • قانون کاهش آلودگی هوا اعمال نشده است قانون کاهش آلودگی هوا اعمال نشده است

  نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه راهکار اساسی کاهش آلودگی هوا اجرای قانون است، اعلام کرد: این مهم در حالی است که قانون کاهش آلودگی هوا اعمال نشده است.

  ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۸:۴۷:۳۹ قبل از ظهر
 • صفحه ۸۰ از ۱۱۲