اخبار خودرو

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۸۱ از ۱۰۸
 • پیش‌بینی قیمت وانت، ۱۰ سال بعد!پیش‌بینی قیمت وانت، ۱۰ سال بعد!

  در سند اهداف و سیاست‌های توسعه صنعت خودرو در افق ایران ۱۴۰۴ قیمت یک دستگاه وانت تولید داخل در این سال میانگین ۱۵ هزار دلار (حدود ۵۰ میلیون تومان) پیش‌بینی شده است.

  ۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۸:۶:۴۰ قبل از ظهر
 • خودروسازانی با بهترین و بدترین کارنامه فراخوانخودروسازانی با بهترین و بدترین کارنامه فراخوان

  کارشناسان صنعت خودرو تحقیقی را انجام داده‌اند که سه دهه فراخوان خودروها در آمریکا را مورد بررسی قرار داده است.

  ۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۸:۴:۲۳ قبل از ظهر
 • نفع توقف شماره‌گذاری خودروهای آمریکایی برای کیست؟نفع توقف شماره‌گذاری خودروهای آمریکایی برای کیست؟

  در شرایطی که وزارت صنعت، معدن و تجارت بالاخره موضع خود را در قبال واردات خودروهای غیرآمریکایی ساخت این کشور اعلام و خواستار شماره‌گذاری آنها ازسوی پلیس راهور شد، گویا این اقدام چندان به مذاق برخی واردکنندگان خوش نیامده است.

  ۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۸:۲:۱۲ قبل از ظهر
 • بازار خودرو یخ زدبازار خودرو یخ زد

  بارش برف و سرمای هوا در هفته اول آذرماه موجب شد بازار خودرو ایران به‌دلیل کاهش مراجعه مشتریان، بار دیگر افت قیمت را تجربه کند.به گفته نمایشگاهداران خودرو پایتخت، بازار خودرو به‌دلیل کاهش مراجعه مشتریان هم‌اکنون در حال جان دادن است.

  ۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۷:۵۹:۲۶ قبل از ظهر
 • داخلی‌سازی محصولات جدید پژو در فازهای مختلفداخلی‌سازی محصولات جدید پژو در فازهای مختلف

  دبیر انجمن قطعه‌سازان با بیان اینکه داخلی‌سازی ۷۰ درصدی محصولات پژو در طول ۳ سال بعید است،گفت: پژو برای داخلی‌سازی قطعات‌های‌تک، موتور و گیربکس مذاکره‌ای با قطعه‌سازان ایرانی نداشته و فقط برای تولید قطعات مکانیکال و الکتریکی معمولی از ما اس...

  ۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۷:۵۷:۲۴ قبل از ظهر
 • استعلام پژو از قطعه‌سازان ایرانی برای داخلی‌سازی قطعات معمولیاستعلام پژو از قطعه‌سازان ایرانی برای داخلی‌سازی قطعات معمولی

  دبیر انجمن قطعه‌سازان با بیان اینکه داخلی سازی ۷۰ درصدی محصولات پژو در طول ۳ سال بعید است،گفت: پژو برای داخلی‌سازی قطعات های‌تک، موتور و گیربکس مذاکره‌ای با قطعه‌سازان ایرانی نداشته و فقط برای تولید قطعات مکانیکال و الکتریکی معمولی از ما اس...

  ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۹:۴۷:۴۷ قبل از ظهر
 • حق دولت در خودروسازی ضایع شد؟حق دولت در خودروسازی ضایع شد؟

  مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در حالی از ضایع شدن حق دولت در واگذاری سهام خودروسازان صحبت به میان آورده که در حال حاضر هنوز هم صنعت خودرو کشور تحت سیطره و متاثر از تصمیمات دولت قرار دارد.

  ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۹:۱۵:۲۷ قبل از ظهر
 • بازار سیاه ماشین خارجیبازار سیاه ماشین خارجی

  در حالی وزارت صنعت، معدن و تجارت با تغییر دستورالعمل واردات خودرو تلاش کرد تا بازار ماشین خارجی را سروسامان دهد که این روزها با دخالت پلیس راهور و ممانعت از شماره‌گذاری یک هزار ماشین خارجی، نظم بازار این خودروها به هم خورده است.

  ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۹:۶:۵۹ قبل از ظهر
 • آیا نسل جدید رنو کولئوس سورپرایز بزرگ رنو برای بازار ایران خواهد بود؟ آیا نسل جدید رنو کولئوس سورپرایز بزرگ رنو برای بازار ایران خواهد بود؟

  هرچندورود رنو کولئوس هنوز قطعی نیست و نمی‌توان انتظار قیمت پایین از این محصول داشت، اما بر اساس مشخصات فنی و مجموعه آپشن های این خودرو بنظر می‌رسد کولئوس جایگاهی رقابتی در بازار شاسی بلندهای وارداتی داشته باشد.

  ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۹:۲:۲۰ قبل از ظهر
 • چگونگی پرداخت سود انصراف از خرید خودروچگونگی پرداخت سود انصراف از خرید خودرو

  طبق قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو در برخی از مواردی که مصرف‌کنندگان از خرید خودروی خریداری شده انصراف می‌دهند سود انصراف به آنها تعلق می‌گیرد.

  ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۸:۲۱:۴۹ قبل از ظهر
 • وزارت صنعت واردات ماشین خارجی از آمریکا را بلامانع دانستوزارت صنعت واردات ماشین خارجی از آمریکا را بلامانع دانست

  رییس انجمن واردکنندگان خودرو گفت: در مذاکراتی که با وزارت صنعت، معدن و تجارت در رابطه با وضعیت قانونی واردات خودروهای غیر آمریکایی تولیدی در آمریکا صورت گرفت این وزارتخانه واردات این نوع ماشین خارجی را بلامانع دانست.

  ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۸:۱۹:۳۵ قبل از ظهر
 • سود نامتعارف ببینیم وارد حوزه وارداتی ها می شویم سود نامتعارف ببینیم وارد حوزه وارداتی ها می شویم

  شورای رقابت هنوز به بازار خودروهای وارداتی ورود نکرده است چرا‌که وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرده که ضوابط تازه‌ای برای شرکت‌های واردکننده خودرو تدوین و ابلاغ کرده‌اند که با این ضوابط زمینه شکل‌گیری حاشیه بازار این خودروها از بین خواهد ر...

  ۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۳:۴۳ قبل از ظهر
 • صفحه ۸۱ از ۱۰۸