شماره گذاری اولین سری خودروهای میراژ فیس لیفت ۲۰۱۷

 بنابر اعلام بخش روابط عمومی آرین موتور، نماینده رسمی میتسوبیشی موتورز ژاپن، اولین سری تحویلی از خودروهای میراژ فیس لیفت ۲۰۱۷ پلاک شد.
بنابر اعلام بخش روابط عمومی آرین موتور، نماینده رسمی میتسوبیشی موتورز ژاپن، اولین سری تحویلی از خودروهای میراژ فیس لیفت ۲۰۱۷ پلاک شد.

میتسوبیشی میراژ ۲۰۱۷ طی مراسمی در چهارم آبان ماه در محل نمایشگاه مرکزی آرین موتور رونمایی شد و اولین خودروهای ثبت نامی، در بازه زمانی کمتر از بیست روز، این خودروها تحویل مالکان شده و پلاک شده است. در روزهای اخیر نیز استقبال بسیار چشمگیر و فراتر از انتظاری از این محصول صورت گرفت و شرکت آرین موتور، در راستای تکریم مشتریان، اهتمام خود را در تحویل و شماره گذاری منطبق بر قراردادهای منعقده بکار بسته است.
میراژ ۲۰۱۷ فیس لیفت، تغییرات اساسی نسبت به مدل پیشین خود داشته است. علاوه بر تغییرات ظاهری فراوان، آپشن های آن نیز هم از لحاظ کمی و هم کیفی ارتقا داشته است. میراژ جدید از ۶ ایربگ، بلوتوث، کروز کنترل، Keyless entry ، استارتر، ESP، گرمکن صندلی، چراغ های جلو زنون، چراغ های عقب LED و Day light  جلو بهره می برد .
همچنین تغییرات ظاهری میراژ ۲۰۱۷ شامل چراغ های جلو جدید، جلو پنجره جدید، سپر جلو و درب موتور جدید، رینگ های ۱۵ اینچی جدید، چراغ های عقب جدید و سپر عقب جدید بهره می برد که در مجموع باعث شده است تا میراژ یک تغییر چهره اساسی را تجربه کند در داخل کابین هم غربیلک فرمان جدید و تریم جدید از تغ ییرات میراژ ۲۰۱۷ است .

منبع خبر: روزنامه دنیای خودرو
  ۲۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۸:۲۱:۲۸ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید: