تشریح ظرفیت‌های نظام بانکی ایران برای مدیران ارشد بانک‌های اروپایی

رئیس هیات‌مدیره بانک سامان در سومین نشست بزرگ تجاری ایران و اروپا، فضای کسب‌وکار در صنعت بانکداری ایران را برای فعالان صنعت بانک، بیمه و تجارت اروپا تشریح کرد.
رئیس هیات‌مدیره بانک سامان در سومین نشست بزرگ تجاری ایران و اروپا، فضای کسب‌وکار در صنعت بانکداری ایران را برای فعالان صنعت بانک، بیمه و تجارت اروپا تشریح کرد.

به گزارش اداره روابط‌عمومی بانک سامان، در این نشست که با حمایت بانک سامان و حضور بیش از ۳۵۰ نفر از مقامات مالی، بانکی، اقتصادی و تجاری ایرانی و اروپایی در شهر فرانکفورت آلمان برگزار شد، ولی ضرابیه رئیس هیات‌مدیره بانک سامان با اشاره به اقدامات انجام‌شده در نظام بانکی ایران برای پیوستن به نظام بانکی جهانی پس از امضای برجام اظهار کرد: شیوه‌های نوین تامین مالی فعالیت‌های تجاری در دستورکار بانک‌های ایرانی است.

ضرابیه گفت: بانک‌های ایران در تلاشند همزمان با بالا بردن توان مالی و انطباق با قوانین و مقررات بین‌المللی، خود را به آخرین شیوه‌های بانکداری روز دنیا به‌ویژه در زمینه بانکداری شرکتی و بانکداری الکترونیک مجهز کنند. رئیس هیات‌مدیره بانک سامان تصریح کرد: بانک‌های ایرانی برای دستیابی به موفقیت، برنامه‌ریزی بلندمدتی را با تکیه بر سرمایه‌گذاری‌های زیربنایی، ارائه خدمات جدید و خلاقانه، افزایش سهم نسبت سرمایه‌گذاری پایدار، مدیریت ریسک و نسبت پوشش نقدینگی در دست اجرا دارند؛ بنابراین گزارش در سومین نشست بزرگ تجاری ایران و اروپا همزمان با نوزدهمین هفته مالی اروپا (Euro Finance Week)، علاوه‌بر رئیس هیات‌مدیره بانک سامان، وزیر اقتصاد ایالت هسن، دکتر ماجدی سفیر ایران در آلمان، قربانی معاون اقتصادی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، رئیس امور موسسات اعتباری و مالی در آژانس اعتبار صادرات آلمان، پیلر معاون مدیرکل سیاست مالی بازار در وزارت دارایی آلمان و یراقی رئیس اتاق بازرگانی ایران آلمان دیدگاه‌های خود را مطرح کردند. این نشست سه‌شنبه 9 آذر 1395در شهر فرانکفورت آلمان برگزار شد.

منبع خبر: دنیای اقتصاد
  ۱۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۷:۷:۵۲ قبل از ظهر
برچسب ها:
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید: