تحویل 1759 گرم طلا به مالباخته در کمتر از 24 ساعت

فرمانده انتظامی استان ایلام از دستگیری سارقان طلافروشی شهرستان آبدانان و تحویل یک کیلو و 795 گرم طلا به صاحب طلافروشی کمتر از 24 ساعت خبر داد.
فرمانده انتظامی استان ایلام از دستگیری سارقان طلافروشی شهرستان آبدانان و تحویل یک کیلو و 795 گرم طلا به صاحب طلافروشی کمتر از 24 ساعت خبر داد.

سردار «نورعلی یاری» اظهار کرد: به دنبال اعلام وقوع یک فقره سرقت طلافروشی شهرستان آبدانان ، بلافاصله با اجرای تدابیر ویژه و تشکیل تیم‌های تخصصی، دستگیری سارقان در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد:بررسی‌های اولیه پلیس، حکایت از آن داشت که سارقان بدون شکستن در ورودی با استفاده از کلید وارد طلافروشی شده و یک کیلو و 795گرم طلا را به سرقت برده بودند.
فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد:با اشراف اطلاعاتی پلیس و استفاده از شگردهای پلیسی دو متهم این پرونده در کمتر از 24 ساعت شناسایی و دستگیر شدند.
یاری افزود:تحقیقات فنی و اعترافات سارقان مشخص کرد یکی از متهمان قبلاً شاگرد این طلافروشی بوده که از رفاقت مالباخته سوءاستفاده کرده و با تهیه کلید مشابه اقدام به سرقت کرده‌اند.
وی یادآور شد: با کشف طلاهای سرقت شده در یک گاوداری مخروبه و تحویل آن‌ها به مالباخته ،متهمان نیز با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.
 یاری ادامه داد: نیروی انتظامی با اشراف کامل اطلاعاتی اجازه نخواهد داد افراد فرصت‌طلب و مخلان نظم و امنیت به اهداف شوم خود دست پیدا کنند و به‌شدت برابر قانون با این افراد برخورد می‌کند.  
فرمانده انتظامی استان ایلام در پایان گفت: واحدهای صنفی به‌ویژه طلافروشی‌ها بایستی در رعایت نکات حفاظتی و استفاده از دستگاه‌های حفاظتی دقت بیشتری کرده و با پرهیز از اعتماد بیجا به دیگران از وقوع سرقت پیشگیری کنند.

منبع خبر: ایسنا
  ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲:۴۶:۳۱ بعد از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید: