کسب مجوز صدور بیمه‌نامه حامی از سوی بیمه کوثر

شرکت بیمه کوثر با طراحی پوشش جدیدی در کشور موفق به کسب «مجوز انحصاری» صدور بیمه‌نامه حامی ازسوی بیمه‌ مرکزی جمهوری اسلامی ایران شد.
شرکت بیمه کوثر با طراحی پوشش جدیدی در کشور موفق به کسب «مجوز انحصاری» صدور بیمه‌نامه حامی ازسوی بیمه‌ مرکزی جمهوری اسلامی ایران شد.

به گزارش روابط‌عمومی و اعلام مدیرعامل بیمه کوثر؛ این پوشش در راستای اصل حمایت از حقوق شهروندی برای نخستین‌بار در ایران به‌وجود آمده است. مجید مشعلچی فیروزآبادی با بیان اینکه این بیمه‌نامه برای پیشگیری از وقوع مشکل‌های حقوقی و نیز حمایت از آحاد جامعه در زمینه حل‌‌وفصل مسائل حقوقی طراحی شده است، افزود: اقشار مختلف جامعه با پرداخت هزینه‌ای اندک می‌توانند از تمامی خدمات تحت‌پوشش این بیمه‌نامه بهره‌مند شوند. وی گسترش فرهنگ مراجعه به متخصص در امور حقوقی در سراسر کشور را ازجمله اهداف صدور این بیمه‌نامه برشمرد و خاطرنشان‌کرد: با بهره‌مندی از شبکه گسترده حقوقی و وکلای متخصص و مجرب بستر مناسب برای خدمت‌رسانی به بیمه‌شدگان را فراهم کرده‌ایم. مدیرعامل شرکت ضمن دعوت از فعالان صنعت بیمه در بخش کارگزاری و فروش و نیز موسسه‌ها و نهادهای حقوقی علاقه‌مند به همکاری در این پروژه ملی گفت: امیدواریم با خدمت‌رسانی مناسب به بیمه‌شدگان بتوانیم سهم کوچکی در حل مشکل‌های قضایی جامعه و ارتقای کیفیت رفاهی و معیشتی بیمه‌گذاران خود داشته و شاهد تحولی نو در صنعت بیمه کشور باشیم.

منبع خبر: دنیای اقتصاد
  ۲۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۶:۴۱:۳۴ قبل از ظهر
برچسب ها:
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید: