افتتاح ۴۱۲۰ واحد مسکن مهر پرند

۴۱۲۰ واحد مسکن مهر پرند با حضور قائم مقام وزیرراه وشهرسازی در طرح مسکن مهر، افتتاح شد.
۴۱۲۰ واحد مسکن مهر پرند با حضور قائم مقام وزیرراه وشهرسازی در طرح مسکن مهر، افتتاح شد.

به نقل از وزارت راه وشهرسازی، قائم مقام وزیرراه و شهرسازی در طرح مسکن مهر در مراسم افتتاح ۴۱۲۰ واحد مسکن مهر، افزود: در دهه فجر، ۵ هزار واحد مسکن مهر در تهران افتتاح می‌شود و تا پایان امسال هم شاهد افتتاح ۳ هزار واحد دیگر خواهیم بود.

احمد اصغری مهرآبادی، اظهار داشت: به مناسبت دهه فجر در کشور، ۸۰ هزار واحد مسکن مهر افتتاح می‌شود و تا پایان اسفندماه مجموع واحدهای مسکن مهر افتتاحی کشور در مجموع به یک میلیون و ۸۸۵ هزار واحد خواهد رسید و امیدواریم به زودی تمام تعهدات این حوزه را به انجام برسانیم.

وی همچنین گفت: در دولت تدبیر و امید با وجود تنگناهای موجود بیش از ۵۴ درصد واحدهای مسکن مهر یعنی ۸۴۰ هزار واحد تحویل داده شده است.

محسن نریمان، مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید هم در مراسم افتتاح ۴۱۲۰ واحد مسکن مهر پرند، گفت: در این شهر جدید، ۷۰ هزار واحد مسکن مهر در حال ساخت بوده که ۱۷ هزار واحد در دولت قبل افتتاح شده و مابقی در دولت جدید در حال افتتاح است.

وی همچنین به ساخت ۲۱ مدرسه در سایت‌های مسکن مهر پرند اشاره کرد وافزود: امروز توانسته‌ایم از ۸ هزار واحد مسکن مهر مورد تعهد خود در سال جاری ۴۱۲۰ واحد را به بهره‌برداری برسانیم.

منبع خبر: خبرگزاری مهر
  ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۱:۴۲ بعد از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید: