افتتاح بانک ویژه نابینایان در بانک تجارت

در این باجه امکان دسترسی آسان به کلیه خدمات شعبه‌ای برای شهروندان نابینا با استفاده از دستگاه‌های برجسته‌نگار و نمایشگرهای بریل فراهم شده است.
در این باجه امکان دسترسی آسان به کلیه خدمات شعبه‌ای برای شهروندان نابینا با استفاده از دستگاه‌های برجسته‌نگار و نمایشگرهای بریل فراهم شده است.

به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، محمود منصوری ترنیک مدیر امور شعب استان خراسان رضوی با اشاره به اقدامات بانک تجارت برای دسترسی آسان نابینایان و کم بینایان به خدمات بانکداری الکترونیک گفت: در این باجه امکان دسترسی آسان به کلیه خدمات شعبه‌ای برای شهروندان نابینا با استفاده از دستگاه‌های برجسته‌نگار و نمایشگرهای بریل فراهم شده و امیدواریم این باجه باعث تسهیل در امور بانکی نابینایان و کم بینایان عزیز شود.

وی افزود: مشتریان نابینا و کم‌بینا برای استفاده از خدمات این باجه به هیچ وجه نیاز به حضور همراه نداشته و می‌توانند کلیه عملیات بانکی همچون افتتاح حساب، واریز وجه، تکمیل تقاضای اعطای تسهیلات و ... را با استفاده از دستیار صوتی و چاپگرهای بریل شخصا به انجام رسانند.
در این مراسم که با حضور مدیرکل اداره بهزیستی استان، معاونت امور توانبخشی بهزیستی استان، رئیس اداره بهزیستی، مدیر عامل و اعضای هیات مدیره جامعه نابینایان استان و چند تن از کارشناسان و مدیران مراکز آموزش نابینایان استان برگزار گردید، برای چند تن از نابینایان حاضر در جلسه با مبالغ اهدایی از طرف مدیریت افتتاح حساب بعمل آمد.

بانک تجارت پیش از این واحد بانکی ویژه نابینایان و کم بینایان را در شعب فرهنگسرای بهمن و دروس تهران راه‌اندازی کرده است و افتتاح این باجه‌ها در مراکز
همه استان‌ها را در برنامه خود دارد.

منبع خبر: خبر گزاری صدا و سیما
  ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۷:۸:۲۴ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید: