فعالیت های نوین بازار مالی در نمایشگاه فاینکس

نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در سال های اخیر با استقبال بیشتری از طرف بازیگران و دست اندرکاران بازار سرمایه مواجه شده است.
نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در سال های اخیر با استقبال بیشتری از طرف بازیگران و دست اندرکاران بازار سرمایه مواجه شده است.

سید علی حسینی، مدیرعامل بورس انرژی با بیان این مطلب درباره برگزاری سالانه نمایشگاه بورس، بانک و بیمه به پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، گفت: برگزاری نمایشگاه در حوزه بازار مالی یک امر پسندیده و خوب است و روند برگزاری این نمایشگاه در سال های اخیر مؤید این نکته است.
وی در ادامه افزود: نمایشگاه علاوه بر اینکه هر سال نسبت به سال گذشته حضور پررنگ ترخود بازیگران و دست اندرکاران بازار سرمایه را داشته از لحاظ بازدید و استقبال مردم هم روند رو به رشدی داشته است که شخصاً مطمئن هستم در سال 96 هم همین اتفاق خواهد افتاد.
این مقام مسئول درباره چگونگی توسعه این رویداد اظهار داشت: شاید روی بعضی نکات بتوان بیشتر تاکید کرد، از جمله توجه بیشتر به سایر بازارهای مالی مانند بانک و بیمه. از آنجایی که عنوان نمایشگاه بورس بانک و بیمه است باید هر سه بازار سهم متناسبی در نمایشگاه داشته باشند تا مخاطبان عام فرصت بهتر و بیشتری در جهت آشنایی با این بازارها را بدست آورند.
وی در ادامه افزود: از دیگر اقداماتی که در جهت توسعه این نمایشگاه می توان انجام داد معرفی و رونمایی از کارها و فعالیت های نوینی است که در هر سه بازار پولی- مالی بورس، بانک و بیمه انجام می گیرد.
حسینی درباره اهمیت این اقدام گفت: مردم و دست اندرکاران انتظار دارند که در اینگونه نمایشگاه ها دست آوردهای عملی مسوولین را ببینند، بنابراین بهتر است برگزاری اینگونه رویدادها و اتفاقات در سطح نمایشگاه پررنگ تر صورت بگیرد.
وی در پایان ضمن تشکر از شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس به عنوان برگزار کننده نمایشگاه و اصحاب رسانه گفت: شرکت بورس انرژی به دنبال حضور پررنگتر در فاینکس 2017 است و تلاش داریم در این دوره از نمایشگاه یکی از پروژه های مهم بورس انرژی رونمایی شود.
نمایشگاه فاینکس 2017 از 26 تا 29 فروردین سال آینده برگزار می شود.
فرهنگ سازی و معرفی دستاورد‌ها و ارتباط مستقیم با ذی نفعان از اهداف برگزاری این نمایشگاه است و 160 شرکت در این نمایشگاه حضور می یابند.
دوره دهم نمایشگاه با دو هدف افزایش آگاهی اجتماعی از صنعت مالی و آشنایی نزدیک اقشار مختلف مردم با خدمات مالی هر یک از بخش‌های بورس، بانک و بیمه تلاش می‌کند تا به هم افزایی صنفی، افزایش همکاری‌ها و ایجاد فرصت‌های همکاری برای یک سال آتی کمک کند.
16000 متر مربع فضای نمایشگاهی در این نمایشگاه به صنعت مالی اختصاص دارد.
است.

منبع خبر: خبر گزاری صدا و سیما
  ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۷:۴۷:۴۱ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید: