فاینکس فرصتی برای جذب مخاطبان بیشتر

بازار سرمایه به عنوان یکی از ارکان اصلی بازارهای مالی نیازمند برگزاری نمایشگاه و نشست های تخصصی است و فاینکس 2017 فرصتی برای جذب مخاطبان بیشتر بازار سرمایه خواهد بود.
بازار سرمایه به عنوان یکی از ارکان اصلی بازارهای مالی نیازمند برگزاری نمایشگاه و نشست های تخصصی است و فاینکس 2017 فرصتی برای جذب مخاطبان بیشتر بازار سرمایه خواهد بود.

سعید اسلامی بیدگلی- دبیر کل کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران، با بیان این مطلب درباره برگزاری نمایشگاه فاینکس 2017 به پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، گفت: برگزاری کارگاه های آموزشی و نشست های تخصصی در ایام نمایشگاه می تواند برای مخاطبان، بازار سرمایه بسیار مفید باشد.

وی تصریح کرد: با شناسایی مخاطبان بازار سرمایه می توان فرصت های مناسبی را برای آشنایی در سطوح مقدماتی و پیشرفته برای علاقه مندان این حوزه فراهم کرد تا بدین ترتیب به عمومی کردن بازار سرمایه در سطوح خرد و کلان جامعه کمک شود.

این کارشناس بازار سرمایه به اهمیت ارتباط با مخاطبان در ایام برگزاری نمایشگاه اشاره کرد و گفت : معمولا در نمایشگاه ها بخش ارتباطات فعال است اما هنوز برای یک CRM بهینه یا مدیریت ارتباط با مشتری مناسب جای کار جدی وجود دارد.

این استاد دانشگاه با تأکید بر این نکته که فرهنگ سازی لازمه توسعه و رونق بازار سرمایه است، گفت: بازار سرمایه حوزه ای است که نیاز به نگاه تخصصی دارد به همین منظور باید از طریق فرهنگ سازی علاوه بر آشنایی عمومی و جذب مخاطب حداکثری به حضور تخصصی در بازار سرمایه کمک شود و یکی از فرصت هایی که می تواند به این روند کمک کند، در ایام نمایشگاه به دست می آید که باید به نحو احسن از این فرصت بهره گرفت.
دهمین دوره نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه 26 تا 29 فروردین 1396 در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

منبع خبر: خبر گزاری صدا و سیما
  ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۹:۱۶:۴۱ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید: