ورود غول خودروسازی جهان به ایران

فولکس واگن که سال گذشته به‌عنوان برترین تولیدکننده خودرویی جهان شناخته شده است، از طریق نماینده رسمی خود، شرکت ماموت خودرو در ایران آغاز به فعالیت كرد.
فولکس واگن که سال گذشته به‌عنوان برترین تولیدکننده خودرویی جهان شناخته شده است، از طریق نماینده رسمی خود، شرکت ماموت خودرو در ایران آغاز به فعالیت كرد.

فولکس واگن که سال گذشته به‌عنوان برترین تولیدکننده خودرویی جهان شناخته شده است، از طریق نماینده رسمی خود، شرکت ماموت خودرو در ایران آغاز به فعالیت كرد.به گزارش روابط عمومی ماموت خودرو، حضور فولکس واگن در ایران علاوه‌بر کمک به ارتقای سطح کیفی و ایمنی خودروهای موجود کشور، نشاني از گسترش و تقویت تعاملات دو کشور آلمان و ایران محسوب می‌شود.براساس این گزارش، ماموت خودرو مسوولیت فروش و خدمات پس از فروش خودروهای سواری فولکس ‌واگن در ایران را برعهده دارد. این شرکت از ماه آینده با دو مدل از خودروهای پرفروش فولکس ‌واگن آغاز به کار و سپس به‌منظور تامین نظر طیف وسیعی از سلایق مشتریان خود سراغ محصولات دیگر این برند آلمانی خواهد رفت.

آندرس سانت ینسن،مدیر پروژه بازار ایران در اين خصوص گفت: با بازگشت فولکس واگن به ایران و ارائه آخرین مدل‌های محصولات فولکس به مشتریان ایرانی به‌همراه ویژگی‌های متمایز، روابط بین‌المللی خود را بیشتر از قبل تقویت می‌کنیم. همچنين مهرزاد فردوس، عضو هیات‌مدیره و رئیس گروه ماموت تاكيد كرد: بازار خودروی ایران تحت‌تاثیر انتظار مشتریان در حال تغییر است. راحتی و آرامش، حفظ محیط زیست و کاهش آلاینده‌ها، امنیت، مصرف بهینه سوخت و... از نگرانی‌های مردم ایران در این حوزه است. وي افزود: این همکاری منجر به تفکر بیشتر و تحول در صنعت خودرو و در نتیجه حرکت در مسیر انتخاب وسایل نقلیه و راهکارهای‌ مدرن‌تر در حوزه‌ حمل‌ونقل شده است.با درج نام شرکت ماموت خودرو در سایت شرکت فولکس واگن رسما این شرکت به‌عنوان نماینده فولکس در ایران معرفی شد.

منبع خبر: دنیای اقتصاد
  ۱۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۹:۵۷:۲۲ قبل از ظهر
برچسب ها:
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید: