بورس | اخبار بورس

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۳۴۵ از ۳۶۰
 • رشد 118 واحدی شاخص کل بورسرشد 118 واحدی شاخص کل بورس

  شاخص کل بورس امروز با رشدی 181 واحدی به رقم 26 هزار و 664 رسید و در داد و ستدهای روز جاری بورس شاخص‌ها در مسیر صعودی قرار گرفتند.

 • شاخص سهام در بازارهای آسیا کاهش یافتشاخص سهام در بازارهای آسیا کاهش یافت

  به دلیل کاهش اشتغال زایی در اقتصاد آمریکا شاخص سهام در بازارهای مالی آسیا برای چهارمین روز متوالی با کاهش روبرو شد.

 • سردرگمی شاخص های جهانی سردرگمی شاخص های جهانی

  شاخص های جهانی در آخرین روز کاری هفته اغلب مابین افزایش و کاهش سردرگم بودند و دلیل آن، تعطیلی بازارهای جهانی به مناسبت جمعه پاک بود.

 • تغییر روند معاملات آتی سکه با افزایش 5 تومانی دلارتغییر روند معاملات آتی سکه با افزایش 5 تومانی دلار

  پس از دو هفته روند نزولی در بازار آتی سکه، امروز پس از اعلام نرخ دلار و افزایش 5 تومانی آن، معاملات آتی سکه مثبت شد.

 • شاخص کل بورس افزایش یافتشاخص کل بورس افزایش یافت

  در داد وستدهای روز جاری بازار سرمایه، اکثر متغیرهای بورسی با رشد مواجه شدند.

 • شروع معاملات آتی سکه مرداد ماه از دوشنبه هفته جاریشروع معاملات آتی سکه مرداد ماه از دوشنبه هفته جاری

  معاملات آتی سکه مرداد ماه از روز دوشنبه هفته جاری در حالی شروع می‌شود که بازار از ابتدای سال جدید تا کنون به صورت کلی روند نزولی را پشت سر گذاشته است.

 • افزایش سرمایه چهار شرکت بورسی و فرابورسی افزایش سرمایه چهار شرکت بورسی و فرابورسی

  چهار شرکت بورسی و فرابورسی ماشین سازی اراک، البرز دارو ، بیمه سامان و معادن مس تکنار افزایش سرمایه می دهند.

 • سکه آتی در کفه ترازوسکه آتی در کفه ترازو

  ‌های شدید و خاصی را پشت سرگذاشت، فعالان بازار آتی تجربه‌های زیادی در این دوره کسب کرده و از این‌رو بیشتر آنها چشم‌انداز مثبتی را برای سال جدید ارزیابی می‌کنند. دنیای اقتصاد در گفت‌وگو با تعدادی از کارشناسان و فعالان بازار آتی نظرات آنها را در خصوص سال گذشته و پیش‌بینی سال جدید جویا شده که در ادامه می‌خوانید....

 • بررسی تحولات بازار سهام پس از نوروزبررسی تحولات بازار سهام پس از نوروز

  بورس به عنوان دليل سنتي فروكش كردن عطش تقاضا و رونق معاملات بازار ياد مي‌شود، ولي با شروع جدي فعاليت‌هاي كاري سال 91 بعد از تعطيلات نوروز بار ديگر ريسك‌هاي سيستماتيك، تاثيرگذاري بارز خود را بر ويترين اقتصاد كشور يعني بورس تهران نشان داد. مذاكرات پيش‌روي گروه موسوم به 1+5، تحولات منطقه‌اي، كشاكش دولت و مجلس در اجراي فاز دوم هدفمندي يارانه‌ها و البته رونق مجدد بازار ارز از جمله رخدادهايي است كه بار ديگر موجب در پيش گرفتن سياست احتياط از سوي معامله‌گران بازار سهام شده است. هرچند در اين بين اتفاقاتي همچون افزايش نرخ ارز موجب شده تا سهام شركت‌هاي صادركننده كه وزن قابل توجهي در بازار سرمايه دارند بار ديگر به گردونه رونق بازگشته و بهانه‌اي براي متعادل نگه داشتن بخشي از بازار باشند. در اين ميان تغييرات مثبت و قابل اعتنا در وضعيت بنيادي برخي از شركت‌هاي زيان‌ده و البته بزرگ بازار هم در بازار كم رمق فعلي سبب گرم شدن فضاي معاملاتي در برخي از اين نمادهاي پربيننده شده است....

 • افزایش حجم و ارزش معاملات در داد و ستدهای روز جاری بازار سرمایهافزایش حجم و ارزش معاملات در داد و ستدهای روز جاری بازار سرمایه

  در داد و ستدهای روز جاری بازار سرمایه معامله گران بیش از 531 میلیارد ریال سهم و حق تقدم را جا به جا کردند که نسبت به روز گذشته از نظر حجم و ارزش به ترتیب 37 و 19 درصد افزایش را نشان می دهد.

 • سمت‌ و سوی آينده بورس سمت‌ و سوی آينده بورس

  سال جديد آمد و باز هم شاخص كل بورس تماشاچيان هميشگي خود را پيدا كرد.

 • رشد خوب شاخص ها در بازار سرمايه كشور رشد خوب شاخص ها در بازار سرمايه كشور

  رئيس سازمان بورس و اوراق بهادار تهران از رشد خوب شاخص هاي بازار سرمايه در سال جهاد اقتصادي خبر داد و گفت: ميزان معاملات در بورس اوراق بهادار به 22 هزار و 600 ميليارد تومان رسيد و در فرابورس هم 8 هزار و 400 ميليارد تومان ثبت شد.

 • صفحه ۳۴۵ از ۳۶۰