اخبار طلا، سکه و بورس

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۱ از ۱۱۵۴
 • قیمت طلا ارزان‌تر می‌شودقیمت طلا ارزان‌تر می‌شود

  قیمت طلا روز دوشنبه در پی صعود ارزش دلار که تقاضا برای خرید این فلز ارزشمند را محدود کرد، به پایینترین قیمت در دو هفته گذشته کاهش یافت.

  ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۸:۱۲:۳۵ قبل از ظهر
 • چوب حراج به ۴۸۵ هزار سکهچوب حراج به ۴۸۵ هزار سکه

  طی حدود سه ماه برگزاری حراجی سکه ۴۸۵ هزار قطعه تمام و نیم بهار آزادی فروخته شد، در حالی حراج متوقف شده که بعید نیست در آینده‌ای نزدیک بانک مرکزی دوباره آن را در دستور کار قرار دهد.

  ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۸:۲:۵۰ قبل از ظهر
 • ۵ میلیون سکه پیش‌فروش شد۵ میلیون سکه پیش‌فروش شد

  دبیرکل بانک مرکزی در مورد علت توقف پیش فروش سکه یک ماهه و سه ماهه گفت: علت توقف توان ضرب سکه برای پاسخ‌گویی به تقاضا بود.

  ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۷:۵۶:۲ قبل از ظهر
 • بانک مرکزی روسیه تمامی طلاهای خود را در خاک خود نگهداری می‌کند بانک مرکزی روسیه تمامی طلاهای خود را در خاک خود نگهداری می‌کند

  آناتولی آکساکوف- رئیس کمیته بازارهای مالی مجلس روسیه- گفت از آنجا که شمش‌های طلا روسیه تنها در خاک خود این کشور امن هستند، تمامی شمش‌های طلا در روسیه نگهداری می‌شوند.

  ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۷:۵۴:۱۵ قبل از ظهر
 • سقوط سکه به مرز پایین‌تر سقوط سکه به مرز پایین‌تر

  روز گذشته، سکه تمام بهار آزادی با ثبت رکوردی کاهشی از مرز یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان عقب‌نشینی کرد. در سومین روز هفته، سکه تمام بهار آزادی ۲۷ هزار تومان از ارزش خود را از دست داد و به قیمت یک میلیون و ۷۹۵ هزار تومان رسید. این بیشترین میزان ...

  ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۷:۵۲:۲۰ قبل از ظهر
 • تجربه موفق قراردادهای آتی طلا در دنیاتجربه موفق قراردادهای آتی طلا در دنیا

  کارشناس ارشد مسائل سرمایه‌گذاری و مالی با اشاره به تجربه موفق قراردادهای آتی طلا در دنیا گفت: توقف معاملات آتی سکه به نفع هیچ کس نیست و روند آن نباید تضعیف شود.

  ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۷:۵۰:۲۴ قبل از ظهر
 • دلایل توقف پیش فروش یکماهه سکهدلایل توقف پیش فروش یکماهه سکه

  دبیرکل بانک مرکزی با بیان اینکه جلسات حراج بابت جلوگیری از برخی سواستفاده ها متوقف شد، گفت: برخی در حراج ها نرخ بالاتر از بازار ارایه می کردند.

  ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۷:۴۸:۹ قبل از ظهر
 • عقب‌نشینی ۴ واحدی شاخص فرابورسعقب‌نشینی ۴ واحدی شاخص فرابورس

  نماگر فرابورس ایران در پایان معاملات روز گذشته با افت ۱/ ۴ واحدی (معادل ۴/ ۰ درصد) در سطح ۸/ ۱۰۵۵ واحدی ایستاد. بر این اساس با احتساب افت دیروز آیفکس، زیان این بازار از ابتدای سال تاکنون به ۷/ ۳ درصد رسید. بیشترین افزایش قیمت در این روز منف...

  ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۷:۴۵:۴۳ قبل از ظهر
 • تداوم روزهای منفی بورس تهران تداوم روزهای منفی بورس تهران

  بورس اوراق بهادار تهران روز گذشته همچنان در مسیر کاهش شاخص قرار داشت. در بازار دیروز با ادامه افت نمادهای عمده بازار شامل هلدینگ‌های پتروشیمی نفت و گاز پارسیان و خلیج فارس و همچنین عقب‌نشینی نمادهای همراه اول و گل‌گهر، شاخص ۱۹۵ واحد دیگر مع...

  ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۷:۴۴:۱۹ قبل از ظهر
 • چرا شاخص سهام بر‌خلاف انتظارات حرکت می‌کند؟ چرا شاخص سهام بر‌خلاف انتظارات حرکت می‌کند؟

  معاملات روز گذشته بورس تهران با افت ۱۹۵ واحدی شاخص کل به پایان رسید. به این ترتیب نماگر اصلی بازار سهام با ایستادن در سطح ۹۴ هزار و ۳۰۰ واحدی زیان خود از ابتدای سال را به ۱/ ۲ درصد رساند.

  ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۷:۴۳:۰ قبل از ظهر
 • انصراف جنرال موتورز از ورشکستگی انصراف جنرال موتورز از ورشکستگی

  شرکت جنرال موتورز کره جنوبی از اعلام ورشکستگی منصرف شد. به گزارش رویترز این شرکت خودروسازی در پی توافق با اتحادیه کارگری برای کاهش سطح دستمزد و تعدیل نیرو از اعلام ورشکستگی صرف‌نظر کرد. دولت کره جنوبی نیز برای پرداخت کمک به این شرکت اعلام آ...

  ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۷:۴۱:۳۳ قبل از ظهر
 • شاسی‌بلند برقی آئودی شاسی‌بلند برقی آئودی

  نسخه نهایی شاسی‌بلند برقی آئودی که تا اواخر سال جاری میلادی به تولید انبوه خواهد رسید، پس از یک شارژ ۳۰ دقیقه‌ای می‌تواند مسافت ۴۰۰ کیلومتری را بپیماید.

  ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۷:۳۸:۵۱ قبل از ظهر
 • صفحه ۱ از ۱۱۵۴