سکه | اخبار سکه

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۱۴ از ۱۷۴
 • روند معاملات بازار آتی سکه زیر سایه فاکتورهای جهانی بررسی شد روند معاملات بازار آتی سکه زیر سایه فاکتورهای جهانی بررسی شد

  بازار معاملات آتی با توجه به دو روز تعطیلی پایان ماه مبارک رمضان، هفته منتهی به 9 تیر را با حجم اندک 20 هزار و 158 معامله به پایان رساند و انتظار می‌رود در هفته پیش رو با توجه به تحرکاتی که در بازار طلا و دلار ایجاد خواهد شد و تا حدودی نیز ...

  ۱۰ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۹:۷:۲۹ قبل از ظهر
 • سکه‌های رایج در بانک‌های عامل توزیع می‌شودسکه‌های رایج در بانک‌های عامل توزیع می‌شود

  بانک مرکزی به منظور تامین مسکوکات خرد هموطنان، سکه های رایج یک هزارریالی، 2 هزار ریالی و 5 هزار ریالی در استان تهران را از طریق شعب منتخب بانک های صادرات، شهر، ملت، اقتصاد نوین و ملی توزیع می کند.

  ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۸:۴۵ قبل از ظهر
 • سقوط سکه به کانال پایین‌تر سقوط سکه به کانال پایین‌تر

  در اولین روز هفته، سکه تمام بهار آزادی به کانال پایین‌تر سقوط کرد و دلار در محدوده 3 هزار و 730 تومان به نوسانات خود ادامه داد.

  ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۵:۲۱:۱ بعد از ظهر
 • در صورت شکسته شدن حباب سکه نقدی رخ خواهد داد در صورت شکسته شدن حباب سکه نقدی رخ خواهد داد

  هفته گذشته در بازار آتی با احتساب دو روز تعطیل، 26 هزار و 309 معامله رقم خورد اما به‌دلیل رشد بهای طلا در بازارهای جهانی، قیمت‌های سکه در بازار آتی نیز با روند صعودی روبه‌رو شدند که این رشد قیمتی پس از طی چند هفته کاهشی در این بازار بود.

  ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۶:۵۹:۲۱ قبل از ظهر
 • ریزش سکه پشت‌خط ریزش سکه پشت‌خط

  در آخرین روز هفته گذشته، قیمت دلار و سکه برخلاف انتظار معامله‌گران کاهش پیدا کرد، با وجود این هر دو دارایی بازدهی مثبت هفتگی را به ثبت رساندند

  ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۶:۲۳:۵۵ قبل از ظهر
 • دوگانگی انتظارات سکه‌بازان دوگانگی انتظارات سکه‌بازان

  برخلاف افت قیمت دلار، بازار سکه در اولین روز هفته صحنه افزایش قیمت بود. روز شنبه، سکه تمام بهار آزادی 3 هزار تومان رشد را تجربه کرد و به قیمت یک میلیون و 204 هزار تومان رسید.

  ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۸:۴۶:۱۲ قبل از ظهر
 • قیمت سکه با احتیاط رشد کردقیمت سکه با احتیاط رشد کرد

  ر سومین روز هفته، قیمت دلار از کف محدوده 3 هزار و 730 تومانی فاصله گرفت تا سناریوی مورد انتظار معامله‌گران ارزی رخ دهد. روز دوشنبه، شاخص بازار ارز 5 تومان رشد را تجربه کرد و به قیمت 3 هزار و 735 تومان رسید.

  ۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۹:۴۵ بعد از ظهر
 • نوسانات انواع سکه در دومین ماه سال جاری نوسانات انواع سکه در دومین ماه سال جاری

  بازار سکه در دومین ماه سال جاری با تحولاتی همراه شد به طوری که سکه تمام طرح جدید حدود ۳۰ هزار تومان، نیم سکه ۳۵ هزار تومان و ربع سکه ۱۰ هزار تومان عرضه شد.

  ۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۷:۲۶:۵۹ قبل از ظهر
 • سکه از کف برگشت سکه از کف برگشت

  در اولین روز هفته، عامل افزایشی خاصی در بازار دلار حضور نداشت تا معامله‌گران تمایل چندانی برای قرار گرفتن در موقعیت خرید پیدا نکنند. در این فضای کم‌رمق، دلار 4 تومان از ارزش خود را از دست داد و به قیمت 3 هزار و 736 تومان رسید.

  ۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۷:۲۰:۸ قبل از ظهر
 • فرار سکه از کف 17 روزه؟ فرار سکه از کف 17 روزه؟

  با وجود رشد منفی اولین هفته خرداد، گروهی از معامله‌گران اعتقاد دارند، سکه در اولین روز هفته‌جاری از کف 17 روزه بالا خواهد آمد و در مسیر افزایشی قرار خواهد گرفت.

  ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۷:۵۲:۵۷ قبل از ظهر
 • دو سیگنال عدم اطمینان در بازار آتی دو سیگنال عدم اطمینان در بازار آتی

  حجم معاملات در بازار آتی طی هفته گذشته هرچند با افزایش ناچیز 1369 تایی همراه بود و رقم 39 هزار و 184 معامله را در کارنامه خود ثبت کرد ولی قیمت را در سررسیدهای مختلف با کاهش‌های ناچیز مواجه ساخت.بازار آتی طی هفته گذشته تحرک چندانی را پشت سرن...

  ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۷:۵۰:۳۵ قبل از ظهر
 • کاهش قیمت سکه متوقف شد کاهش قیمت سکه متوقف شد

  روز دوشنبه، سکه 5 هزار تومان از ارزش خود را از دست داده بود

  ۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۶:۲۳:۱۲ قبل از ظهر
 • صفحه ۱۴ از ۱۷۴