سکه | اخبار سکه

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۱۴ از ۱۷۴
 • در صورت شکسته شدن حباب سکه نقدی رخ خواهد داد در صورت شکسته شدن حباب سکه نقدی رخ خواهد داد

  هفته گذشته در بازار آتی با احتساب دو روز تعطیل، 26 هزار و 309 معامله رقم خورد اما به‌دلیل رشد بهای طلا در بازارهای جهانی، قیمت‌های سکه در بازار آتی نیز با روند صعودی روبه‌رو شدند که این رشد قیمتی پس از طی چند هفته کاهشی در این بازار بود.

  ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۶:۵۹:۲۱ قبل از ظهر
 • ریزش سکه پشت‌خط ریزش سکه پشت‌خط

  در آخرین روز هفته گذشته، قیمت دلار و سکه برخلاف انتظار معامله‌گران کاهش پیدا کرد، با وجود این هر دو دارایی بازدهی مثبت هفتگی را به ثبت رساندند

  ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۶:۲۳:۵۵ قبل از ظهر
 • دوگانگی انتظارات سکه‌بازان دوگانگی انتظارات سکه‌بازان

  برخلاف افت قیمت دلار، بازار سکه در اولین روز هفته صحنه افزایش قیمت بود. روز شنبه، سکه تمام بهار آزادی 3 هزار تومان رشد را تجربه کرد و به قیمت یک میلیون و 204 هزار تومان رسید.

  ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۸:۴۶:۱۲ قبل از ظهر
 • قیمت سکه با احتیاط رشد کردقیمت سکه با احتیاط رشد کرد

  ر سومین روز هفته، قیمت دلار از کف محدوده 3 هزار و 730 تومانی فاصله گرفت تا سناریوی مورد انتظار معامله‌گران ارزی رخ دهد. روز دوشنبه، شاخص بازار ارز 5 تومان رشد را تجربه کرد و به قیمت 3 هزار و 735 تومان رسید.

  ۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۹:۴۵ بعد از ظهر
 • نوسانات انواع سکه در دومین ماه سال جاری نوسانات انواع سکه در دومین ماه سال جاری

  بازار سکه در دومین ماه سال جاری با تحولاتی همراه شد به طوری که سکه تمام طرح جدید حدود ۳۰ هزار تومان، نیم سکه ۳۵ هزار تومان و ربع سکه ۱۰ هزار تومان عرضه شد.

  ۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۷:۲۶:۵۹ قبل از ظهر
 • سکه از کف برگشت سکه از کف برگشت

  در اولین روز هفته، عامل افزایشی خاصی در بازار دلار حضور نداشت تا معامله‌گران تمایل چندانی برای قرار گرفتن در موقعیت خرید پیدا نکنند. در این فضای کم‌رمق، دلار 4 تومان از ارزش خود را از دست داد و به قیمت 3 هزار و 736 تومان رسید.

  ۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۷:۲۰:۸ قبل از ظهر
 • فرار سکه از کف 17 روزه؟ فرار سکه از کف 17 روزه؟

  با وجود رشد منفی اولین هفته خرداد، گروهی از معامله‌گران اعتقاد دارند، سکه در اولین روز هفته‌جاری از کف 17 روزه بالا خواهد آمد و در مسیر افزایشی قرار خواهد گرفت.

  ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۷:۵۲:۵۷ قبل از ظهر
 • دو سیگنال عدم اطمینان در بازار آتی دو سیگنال عدم اطمینان در بازار آتی

  حجم معاملات در بازار آتی طی هفته گذشته هرچند با افزایش ناچیز 1369 تایی همراه بود و رقم 39 هزار و 184 معامله را در کارنامه خود ثبت کرد ولی قیمت را در سررسیدهای مختلف با کاهش‌های ناچیز مواجه ساخت.بازار آتی طی هفته گذشته تحرک چندانی را پشت سرن...

  ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۷:۵۰:۳۵ قبل از ظهر
 • کاهش قیمت سکه متوقف شد کاهش قیمت سکه متوقف شد

  روز دوشنبه، سکه 5 هزار تومان از ارزش خود را از دست داده بود

  ۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۶:۲۳:۱۲ قبل از ظهر
 • سقوط سکه به کانال پایین‌تر سقوط سکه به کانال پایین‌تر

  در روزی که نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام شد، دلار به پایین‌ترین قیمت از 2 اردیبهشت رسید. روز شنبه، شاخص بازار ارز 38 تومان از ارزش خود را از دست داد تا از مرز روانی 3 هزار و 750 تومان پایین برود و روی قیمت 3 هزار و 748 تومان قرار بگیرد.

  ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۸:۱۵:۵۲ قبل از ظهر
 • معاملات آتی سکه در آخرین روز هفته گذشتهمعاملات آتی سکه در آخرین روز هفته گذشته

  بررسی معاملات آتی سکه در آخرین روز معاملاتی هفته گذشته (پنجشنبه) نشان می‌دهد، در مجموع ۵هزار و ۴۳۰ قرارداد منعقد شد که نسبت به پنجشنبه هفته ما قبل خود رشد ۲۷ درصدی داشته است، چرا که حجم معاملات طی این روز به به ۴ هزار و ۲۵۴ قرارداد رسیده ب...

  ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۷:۴۸:۳۹ قبل از ظهر
 • رشد ۱۹درصدی حجم معاملات آتی سکه رشد ۱۹درصدی حجم معاملات آتی سکه

  حجم معاملات آتی سکه طی هفته گذشته در بورس کالای ایران با افزایش رو به رو شد و به ۳۷ هزار و ۸۱۵ قرارداد و ارزش ۵ هزار و ۲۴۵ میلیارد ریال رسید که نسبت به دو هفته قبل رشد ۱۹ درصدی را تجربه کرد

  ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۷:۴۷:۳۹ قبل از ظهر
 • صفحه ۱۴ از ۱۷۴