بورس | اخبار بورس

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۲۵۴ از ۳۱۱
 • آتی سکه، با آرامش در مسیر صعود آتی سکه، با آرامش در مسیر صعود

  با وجود اینکه چند روزی است خریداران واقعی وارد بازار ارز و سکه شده‌اند و ترس از خرید (که به دلیل احتمال ریزش‌های شدیدتر قیمتی در بین معامله‌گران موج می‌زد) به میزان زیادی از بین رفته است، گزارش‌های رسیده از بازار روز گذشته حاکی از این بود ک...

  ۷ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۷:۱۵:۰ قبل از ظهر
 • بازیگران جدید در بازار معاملات آتی سکهبازیگران جدید در بازار معاملات آتی سکه

  روز شنبه در حالی که بهای جهانی طلا تقريبا ثبات داشت و قیمت دلار در بازار آزاد نیز نسبت به روز پنج شنبه گذشته تغییری را ثبت نکرد، سکه و طلا در بازار نقدی افزایش قیمت داشتند.

  ۶ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۸:۷:۹ قبل از ظهر
 • حضور29 شرکت هزار‌ میلیاردی در بورس تهرانحضور29 شرکت هزار‌ میلیاردی در بورس تهران

  همزمان با رشد شاخص‌های بورس تهران و افزایش قیمت سهام شرکت‌ها، تعدادشرکت‌هایی که ارزش بازار آنها بیش از هزار میلیارد تومان است افزایش پیدا کرده و به 29 شرکت رسیده است.

  ۶ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۸:۶:۱۲ قبل از ظهر
 • برندگان بورس در ثلث اول 92برندگان بورس در ثلث اول 92

  اگرچه فعالان بازار سرمايه چهارمين ماه سال را با زيان 4 درصدي سپري كردند، اما شاخص بورس در تيرماه توانست با رشد 13 درصدي به حركت فزاينده خود ادامه دهد.

  ۶ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۸:۳:۵۵ قبل از ظهر
 • افزایش حجم و ارزش معاملات آتی سکه در هفته گذشتهافزایش حجم و ارزش معاملات آتی سکه در هفته گذشته

  هفته گذشته بازار معاملات آتی سکه بورس کالا روزهای پر فراز و نشیبی داشت؛ روزهایی که توانست حجم معاملات را ناگهان به میزان زیادی افزایش دهد و این میزان را در مجموع سه روز اول این هفته به بیش از 35 هزار قرارداد برساند.

  ۴ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۶:۱۲:۲۹ قبل از ظهر
 • سد مقاوم بورس دربرابر بازارهای رقیبسد مقاوم بورس دربرابر بازارهای رقیب

  سرانجام هفته گذشته تمام بازارهاي رقيب بورس تهران وارد عرصه رقابت شدند تا ازتوان بورس تهران كاسته و آن را از گردونه رقابت حذف كنند؛

  ۴ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۶:۱۱:۲ قبل از ظهر
 • جو فروش از بازار آتی رخت بربسته است؟جو فروش از بازار آتی رخت بربسته است؟

  بهای جهانی طلا که توانسته بود روز سه شنبه گذشته بیشترین رشد خود را طی یک ماه اخیر تجربه کند و در میانگین قیمتی 55 روز اخیر در سطح 1349 دلار به معاملات خود پایان دهد، اوایل صبح دیروز با کاهش روبه‌رو شد و به 1342 دلار رسید. البته می‌توان گفت ...

  ۲ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۶:۳:۳۴ قبل از ظهر
 • سکه آتی با ثبات همراه بودسکه آتی با ثبات همراه بود

  بهای جهانی طلا که در شروع فعالیت بازارهای بین‌المللی در روز دوشنبه، با افزایش قابل توجهی به 1318 دلار رسیده بود، در ساعات ابتدایی روز گذشته به همین روند ادامه داد، اما با گذشت چند ساعت، از سطحی که در آن قرار گرفته بود به میزان محدودی سقوط ک...

  ۱ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۶:۱۸:۵۲ قبل از ظهر
 • شاخص کل بورس 56 هزار واحدی شدشاخص کل بورس 56 هزار واحدی شد

  در اولین دقایق آغاز معاملات امروز بورس اوراق بهادار شاخص کل بورس با عبور از مرز 56 هزار واحد رکورد جدیدی در تاریخ بورس کشورمان به ثبت رساند.

  ۱ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۶:۱۵:۳۲ قبل از ظهر
 • وجه تضمین قراردادهای سکه آتی 150 هزار تومان دیگر کاهش می‌یابدوجه تضمین قراردادهای سکه آتی 150 هزار تومان دیگر کاهش می‌یابد

  وجه تضمین اولیه قراردادهای آتی سکه طلا با توجه به کاهش قیمت تسویه روزانه قراردادهای فعال طی روزهای اخیر با کاهش 150 هزار تومانی 3 میلیون و 450 هزار تومان تعیین شده است.

  ۳۱ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۶:۱:۷ قبل از ظهر
 • رکورد جدید در حجم قراردادهای آتی سکهرکورد جدید در حجم قراردادهای آتی سکه

  بازار سکه و طلا که ابتدای هفته را در پی خبرهای خوش سیاسی و افت تقاضا در بازارها، با ریزش‌های شدید قیمتی آغاز کرده بود، روز گذشته در ابتدای معاملات، تا حدودی از شدت کاهش قیمت‌ها کاست.

  ۳۰ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۸:۱۷:۱ قبل از ظهر
 • بورس کالای ایران قابلیت راه‌اندازی بازار طلا را داردبورس کالای ایران قابلیت راه‌اندازی بازار طلا را دارد

  رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر گفت: از سال 90 با رشد یکباره قیمت طلا و ارز در بازار داخلی، حجم قابل قبولی از سرمایه‌هاي سرگردان به معاملات مطمئن، شفاف و جذاب بورس کالا انتقال یافت.

  ۳۰ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۸:۱۵:۵۴ قبل از ظهر
 • صفحه ۲۵۴ از ۳۱۱