بورس | اخبار بورس

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۳۴۱ از ۳۵۸
 • از هیجانات کاذب در بازار سرمایه پرهیز کنید از هیجانات کاذب در بازار سرمایه پرهیز کنید

  تا جایی که می توانید از هیجانات دوری کنید و در صف های خرید یا فروش سنگین وارد نشوید، این توصیه فعالان بازار سرمایه به سهام داران تازه وارد برای انجام معاملات در تالار شیشه ای است.

  ۱ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۶:۳۰:۲۱ قبل از ظهر
 • قیمت سكه با افت بيش از 2 درصد مواجه شدقیمت سكه با افت بيش از 2 درصد مواجه شد

  مبادلات بازار آتی سکه روز گذشته نسبت به روز ماقبل کاملا ریزشی ارزیابی شد؛ به طوری که این معاملات در صبح روز گذشته با افت 5/2 درصد و در بعد از ظهر همین روز با كاهش یک درصدی همراه شد.

  ۱ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۶:۲۷:۵۵ قبل از ظهر
 • تمايل سكه به رشد قيمتیتمايل سكه به رشد قيمتی

  مبادلات طلا در بازارهاي جهاني در شرايطي در روزهاي ابتدايي هفته گذشته در سطح پايين قيمتي پي گرفته شد كه در دو روز پاياني هفته با نوسان رو به بالايي همراه شد.

  ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۸:۵۶:۱۵ قبل از ظهر
 • بهبود نسبی در بورس اوراق بهادار تهران بهبود نسبی در بورس اوراق بهادار تهران

  همايون دارابي: بورس اوراق بهادار تهران روز گذشته شاهد بهبود نسبي شرايط معاملاتي و رشد 2/57واحدي شاخص كل بود. در بازار ديروز روند چرخش جريان معاملات كه از روز يكشنبه شروع شده بود، تكميل شده و معامله‌گران شاهد رشد شاخص بودند. از ديدگاه كارشن...

  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۶:۷:۱۴ قبل از ظهر
 • راه‌اندازی معاملات آنلاین سکه تا دو ماه آینده در بورس کالاراه‌اندازی معاملات آنلاین سکه تا دو ماه آینده در بورس کالا

  رئیس هیئت مدیره بورس کالا از راه اندازی معاملات آنلاین سکه آتی تا دو ماه آینده خبر داد و گفت: معاملات آنلاین سایر رینگ‌های بورس کالا نیز در ابتدای نیمه دوم سال جاری راه اندازی خواهد شد.

  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۶:۴:۲۶ قبل از ظهر
 • عرضه گسترده سكه طلا در روز های آتی فشار سنگینی به بازار وارد می كند عرضه گسترده سكه طلا در روز های آتی فشار سنگینی به بازار وارد می كند

  مدیر اداره بررسی ها و سیاست های اقتصادی بانك مركزی، از فشار سنگین عرضه سكه طی روزهای آتی خبر داد و گفت:ارایه ابزار های جایگزین سكه همانند گواهی سپرده با سود 24 درصدی دائمی نیست.

  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۶:۱:۱۱ قبل از ظهر
 • نوسانات تکراری در بازار آتینوسانات تکراری در بازار آتی

  هفته‌ای که گذشت هفته ناامید‌کننده‌ای برای بازار آتي سكه به شمار می رفت. شروع مبادلات در این هفته نيز به دلیل افت نرخ ارز و طلای جهانی سير نزولی در پیش گرفت و اونس جهانی طلا با تقویت بهای دلار در بازارهای جهانی در روز جمعه هفته گذشته با کاهش...

  ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۸:۴۰:۲۴ قبل از ظهر
 • افزایش معاملات آتی سکه با کاهش وجه تضمینافزایش معاملات آتی سکه با کاهش وجه تضمین

  یک معامله‌گر سکه آتی از افزایش حجم معاملات سکه در بورس به دلیل کاهش وجه تضمین اولیه خبر داد و گفت: با توجه به اینکه قیمت سکه‌های پیش فروش با نرخی که بانک مرکزی برای خرید اعلام کرده برابر است،قیمت سکه بیش از این کاهش نخواهد یافت.

  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱:۲۹:۴۵ بعد از ظهر
 • شروع معاملات آتی سکه شهریور از فرداشروع معاملات آتی سکه شهریور از فردا

  از فردا معاملات سکه شهریور ماه به قرارداد‌های آتی بورس کالا اضافه می‌شود و تا دو روز آینده نیز زمان معاملات سکه اردیبهشت ماه به پایان می‌رسد.

  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱:۲۸:۴۲ بعد از ظهر
 • تداوم كاهش قیمت سكه در معاملات قراردادهای آتی تداوم كاهش قیمت سكه در معاملات قراردادهای آتی

  در ادامه روند نزولی قیمت قراردادهای آتی سكه طلا در بورس كالای ایران، بهای سكه در معاملات آتی روز پنجشنبه گذشته كاهش یافت.

  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۴:۲۱:۳۶ بعد از ظهر
 • ريزش سكه سریالی شدريزش سكه سریالی شد

  مبادلات بازار آتي بورس كالاي ايران طي هفته گذشته به مانند هفته ماقبل شاهد ريزش محسوس قيمت‌ها بود، به طوري كه نرخ سكه در روز پنج‌شنبه نسبت به روز شنبه هفته گذشته از 4 تا 6 درصد كاهش يافت. بازارهاي جهاني و بازارهاي نقدي نيز با كاهش قابل‌توجهي...

  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۵:۵۴:۵۴ قبل از ظهر
 • معامله سکه آتی در نرخ های روز گذشتهمعامله سکه آتی در نرخ های روز گذشته

  با توجه به ثبات نرخ دلار و کاهش ۴ دلاری انس جهانی طلا در بازگشایی بازارهای جهانی سکه آتی در همان قیمت‌های روز گذشته به معاملات خود ادامه می‌دهد.

  ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۵۸:۲۷ بعد از ظهر
 • صفحه ۳۴۱ از ۳۵۸