اخبار طلا

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۵ از ۲۶۷
 • ناامیدی صندوق‌های سرمایه‌گذاری از بازار طلا ناامیدی صندوق‌های سرمایه‌گذاری از بازار طلا

  فلز زرد فاصله خود را با مرز کانالی بیشتر کرده، اما همچنان ضعیف است تا صندوق‌های سرمایه‌گذاری به کاهش ذخایر طلای خود رو بیاورند. اونس طلا که در مقطعی از روز دوشنبه تا قیمت ۱۲۰۴ دلار افت کرده بود، توانست در انتهای این روز با ۲ دلار رشد نسبت ...

  ۲۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱:۲۴:۵۱ بعد از ظهر
 • افزایش اندک قیمت طلا در بازار جهانی افزایش اندک قیمت طلا در بازار جهانی

  هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰.۲ درصد افزایش یافت و به ۱۲۱۹.۲۰ رسید. بهای معاملات این بازار روز گذشته به میزان ۰.۳ درصد افزایش داشت که بزرگترین افزایش از ۲۳ ژوئن به این طرف بود.

  ۲۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱:۲۲:۲۵ بعد از ظهر
 • کاهش 720 میلیون دلاری صادرات طلا کاهش 720 میلیون دلاری صادرات طلا

  هوشنگ شیشه بران در نشست خبری یازدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع، ابزار، ماشین آلات و تولیدات فلزات گرانبها و سنگ های قیمتی اصفهان با اشاره به مشکلات ایجاد شده توسط مالیات برارزش افزوده برای صنف طلا و جواهر گفت: بحث مالیات بر ارزش افزوده باع...

  ۲۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱:۴:۹ بعد از ظهر
 • قیمت طلا تحت تاثیر کاهش ارزش دلارقیمت طلا تحت تاثیر کاهش ارزش دلار

  طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی تحت تاثیر ضعیف شدن ارزش دلار که تقاضای سرمایه‌گذاری برای این فلز ارزشمند را تقویت کرد، برای سومین روز افزایش یافت.

  ۲۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱:۲:۱۴ بعد از ظهر
 • افزایش قیمت جهانی طلا در آغاز مبادلات امروزافزایش قیمت جهانی طلا در آغاز مبادلات امروز

  به نقل از پایگاه اینترنتی رویترز،قیمت طلا که پیش از این نزدیک به پایین ترین سطح خود در 4 ماه اخیر رسیده بود، امروز چهارشنبه در آستانه نشست کنگره و سخنرانی جانت یلن رئیس فدرال رزرو آمریکا با افزایش نسبی روبرو شده است.

  ۲۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۸:۴۳:۱۸ قبل از ظهر
 • تازه ترین گزارش ساکسو بانک درباره آینده طلاتازه ترین گزارش ساکسو بانک درباره آینده طلا

  ساکسو بانک در تازه ترین گزارش چشم انداز بازار طلا اعلام کرده است که همچنان بر این باور است قیمت جهانی طلا تا پایان امسال افزایش خواهد یافت.

  ۲۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۸:۴۱:۴۶ قبل از ظهر
 • ناامیدی نسبت به روند صعودی قیمت طلاناامیدی نسبت به روند صعودی قیمت طلا

  به نقل از پایگاه اینترنتی بلومبرگ،میزان ذخایر طلای صندوق های سرمایه گذاری جهان موسوم به اس پی دی آر طی هفته گذشته با کاهش شدیدی روبرو شده و به پایین ترین سطح از مارس رسیده است.

  ۲۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۸:۳۹:۵۲ قبل از ظهر
 • رشد چشمگیر واردات طلای هند رشد چشمگیر واردات طلای هند

  آمارهای رسمی حاکی است که میزان واردات طلای هند در شش ماه نخست 2017 میلادی به بیش از 521 تن رسیده که این رقم از کل واردات طلا در سال 2016 میلادی بیشتر بوده است.

  ۲۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۸:۳۷:۳۶ قبل از ظهر
 • ادامه روند کاهش قیمت جهانی طلا ادامه روند کاهش قیمت جهانی طلا

  طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی که دلار ثابت بود و بازارهای سهام آسیایی به سطح بالاتری صعود کردند، اندکی کاهش یافت.

  ۱۹ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۷:۸:۳۴ قبل از ظهر
 • عواملی که موجب افزایش فشار بر طلا شد عواملی که موجب افزایش فشار بر طلا شد

  بر اساس این گزارش سئوال مهمی که در شرایط کنونی مطرح می شود این است که آیا قیمت طلا به زودی به کمتر از 1200 دلار در هر اونس خواهد رسید؟

  ۱۹ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۷:۶:۵۳ قبل از ظهر
 • سطوح حمایتی طلا می‌شکند؟ سطوح حمایتی طلا می‌شکند؟

  پیش‌بینی‌های کوتاه‌مدت درباره روند بهای طلا دچار اختلاف شده است. اونس طلا اولین هفته ماه جولای را با افت حدودا 5/ 2 درصدی و ثبت قیمت 1212 دلار به پایان برد تا برخی در انتظار جهش اصلاحی و برخی در انتظار آسیب بیشتر به چهره فنی فلز زرد باشند.

  ۱۹ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۷:۵:۳۸ قبل از ظهر
 • عوامل اصلی روند کاهشی قیمت جهانی طلا از دیدگاه رییس اتحادیهعوامل اصلی روند کاهشی قیمت جهانی طلا از دیدگاه رییس اتحادیه

  محمد کشتی آرای، ‌اظهار کرد: در هفته گذشته دو عامل اساسی باعث شد که برای سومین هفته پیایی قیمت جهانی طلا رو به کاهش باشد.

  ۱۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۸:۵ قبل از ظهر
 • صفحه ۵ از ۲۶۷