اخبار طلا لحظه ای - آخرین اخبار طلای جهانی - انس و بازار طلا

تعداد کل: 4090 صفحه 2 از 205
 • رمزارزهای موجود در ایران نباید به پلتفرم‌های خارجی منتقل شوند رمزارزهای موجود در ایران نباید به پلتفرم‌های خارجی منتقل شوند

  عضو کمیسیون رمزارز و بلاک‌چین سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور تاکید کرد: باید تلاش کرد سرمایه‌های رمزارزی موجود در ایران با خروج ارز از کشور به پلتفرم‌های خارجی منتقل نشده و در ریسک تحریم‌ها قرار نگیرند.

  ۱۸ بهمن ۱۴۰۰
 • آیا تورم به کمک طلا می‌آید؟آیا تورم به کمک طلا می‌آید؟

  بازار طلا در حالی که قیمت اونس به محدوده قیمت ۱۸۰۰ دلار چسبیده است، منتظر جدیدترین آمار تورم آمریکا در هفته جاری خواهد بود.

  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰
 • بزرگترین کشورهای تولیدکننده طلا در سال ۲۰۲۱ کدامند؟بزرگترین کشورهای تولیدکننده طلا در سال ۲۰۲۱ کدامند؟

  بود. در سال میلادی گذشته کاهش تولید معدنی طلا در پاپوا گینه نو، روسیه و آمریکا رشد تولید در کشورهای چین، غنا، اندونزی، آفریقای جنوبی و تانزانیا را تحت الشعاع قرار داد....

  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰
 • بیت کوین روی خوش نشان داد بیت کوین روی خوش نشان داد

  بیت‌کوین با تقلید از رشد سهام، به بالاترین حد در دو هفته اخیر رسید و با افزایش ریسک‌پذیری ارزهای دیجیتال و افزایش در بازارهای سهام، سودهای قوی گذشته را افزایش داد.

  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰
 • پیش بینی قیمت طلا: قیمت طلا کششی برای حرکت نداردپیش بینی قیمت طلا: قیمت طلا کششی برای حرکت ندارد

  نظرسنجی طلای هفتگی در باره پیش بینی قیمت طلا کیتکونیوز نشان داد تحلیلگران وال استریت درباره روند قیمت طلا نظر خنثی داشته یا بدبین هستند در حالی که سرمایه گذاران خُرد همچنان خوش بینی خود را به روند افزایشی این فلز ارزشمند حفظ کرده اند.

  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰
 • قیمت طلای جهانی با وجود تقویت دلار، گران شدقیمت طلای جهانی با وجود تقویت دلار، گران شد

  قیمت طلا در معاملات متلاطم آخرین روز کاری بازارهای جهانی افزایش یافت زیرا نگرانی در مورد رشد تورم کمک کرد تا فشار ناشی از تقویت دلار و سوددهی اوراق قرضه خزانه داری آمریکا از روی طلا برداشته شود.

  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰
 • طلا در انتظار روزهای سخت!/ مالیات رمزارزی در هند طلا در انتظار روزهای سخت!/ مالیات رمزارزی در هند

  فدرال رزو زیرساخت‌های لازم برای افزایش نرخ بهره را تدارک دیده است و قیمت طلا هفته‌های سختی پیش رو دارد. هند بر درآمدهای رمزارزی مالیات وضع کرد و در عین حال پول دیجیتال مخصوص خود را منتشر می‌کند.

  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰
 • بیت کوین صعودی شد؟ بیت کوین صعودی شد؟

  ایین‌ترین سطح خود رسیده باشد....

  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰
 • قیمت اونس طلا در مرز ۱۸۰۰ دلار ایستادقیمت اونس طلا در مرز ۱۸۰۰ دلار ایستاد

  قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی که افت ارزش دلار و بازده اوراق خزانه آمریکا ریسک پذیری تازه سرمایه‌گذاران را تحت تاثیر قرار داد، ثابت بود و نزدیک مرز ۱۸۰۰ دلار ایستاد.

  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰
 • بیت‌کوین در ماه اول ۲۱ درصد افت کرد بیت‌کوین در ماه اول ۲۱ درصد افت کرد

  ژانویه ماه پر‌فراز و فرودی برای بیت‌کوین و بازار رمزارزها بود. در میان رمزارزها بهترین بازده در این بازار صفر درصد رشد کرده است. سال جدید میلادی برای این کدهای رایانه‌ای اصلا جالب شروع نشد و بازده اکثر آنها تا اینجا منفی بوده است.

  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰
 • طلا یا بیت کوین؛ کدام یک برای سرمایه‌گذاری مناسب‌اند؟طلا یا بیت کوین؛ کدام یک برای سرمایه‌گذاری مناسب‌اند؟

  افزایش تقاضا برای بیت‌کوین به عنوان یک سرمایه‌گذاری امن می‌تواند منجر به گوشه‌نشینی بلندمدت طلا به عنوان یک طبقه دارایی شود.

  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰
 • قیمت جهانی طلا ۱۰ دلار بالا رفتقیمت جهانی طلا ۱۰ دلار بالا رفت

  قیمت طلا پس از افزایش ملایمی که روز گذشته داشت، در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی ثابت بود.بهای هر اونس طلا برای تحویل فوری تغییر چندانی نداشت و در ۱۷۹۷ دلار و ۶۴ سنت ایستاد.

  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰
 • بازار رمزارزها تثبیت شد؟بازار رمزارزها تثبیت شد؟

  بیت کوین در آخرین روز ژانویه به بیش از ۳۸ هزار دلار بازگشت زیرا به نظر می‌رسد نگرانی‌های پس از شروع سخت سال ۲۰۲۲ از بین رفته است.

  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰
 • حرکت دوباره بیت‌کوین به سمت ۴۰ هزار دلارحرکت دوباره بیت‌کوین به سمت ۴۰ هزار دلار

  یک کارشناس حوزه ارزهای دیجیتال گفت: آمار و ارقام بازار رمزارزها حاکی از آن است که قیمت ۳۴ هزار دلار، کف قیمتی بیت‌کوین است. عملکرد اخیر بیت‌کوین باعث شده تا تریدرها به وضعیت بازار خوش‌بین باشند و شروع به باز کردن پوزیشن‌های لانگ کنند.

  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰
 • افزایش محسوس قیمت طلا در بازار/ سکه؛ ۱۲ میلیون و ۱۳۹ هزار تومان افزایش محسوس قیمت طلا در بازار/ سکه؛ ۱۲ میلیون و ۱۳۹ هزار تومان

  قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ در بازار آزاد تهران به ۱۲ میلیون و ۱۳۹ هزار تومان رسید.

  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰
 • ریزش همزمان قیمت دلار، سکه و طلا ریزش همزمان قیمت دلار، سکه و طلا

  بازار ارز تهران در دومین روز هفته جاری برخلاف روز شنبه شاهد کاهش قیمت دلار بود. این اسکناس آمریکایی در بازار امروز 250 تومان پایین رفت و کانال 28 هزار تومان را از دست داد.

  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰
 • قوی‌ترین و ضعیف‌ترین بخش‌های بازار طلا در سال ۲۰۲۱ قوی‌ترین و ضعیف‌ترین بخش‌های بازار طلا در سال ۲۰۲۱

  بازار طلا بار دیگر ثابت کرد که یک بازار جهانی است که فقط شامل تقاضای سرمایه گذاری نیست.

  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰
 • ۱۰ بهمن ۱۴۰۰
 • سقوط پلکانی بیت کوین ادامه دارد؟ سقوط پلکانی بیت کوین ادامه دارد؟

  با کاهش قیمت بیت کوین به زیر ۴۰ هزار دلار قبل از سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال باید درباره نوسانات اطلاعات داشته باشید زیرا بازار ارزهای دیجیتال می‌تواند رکودهای زیادی را متحمل شود.

  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰
 • آیا بازار رمزارزها به ثبات خواهد رسید؟ آیا بازار رمزارزها به ثبات خواهد رسید؟

  د و می‌توانند تاثیرگذار باشند...

  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰
تعداد کل: 4090 صفحه 2 از 205
نتایج یافت شده: 0 مورد