اخبار طلا

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۷ از ۲۹۱
 • قیمت طلا ریزش کرد قیمت طلا ریزش کرد

  قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی تحت تاثیر خوش‌بینی به بازگشایی اقتصادهای متعدد که تقاضا برای خرید این فلز ارزشمند را محدود کرد، نزدیک به پایین‌ترین قیمت دو هفته اخیر معامله شد، با این حال تنش‌های جدید میان آمریکا و چین مانع کاه...

  ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲:۲۴:۴۴ بعد از ظهر
 • قفل طلا در کانال ۱۷۰۰ دلاری قفل طلا در کانال ۱۷۰۰ دلاری

  طلا به‌عنوان یک دارایی عموما رابطه‌ای منفی با سایر دارایی‌ها (سهام یا املاک) دارد و در زمان بحران‌ها یا خطرات، عملکرد بهتری از خود نشان می‌دهد. این ویژگی سرمایه سرمایه‌گذاران را در برابر خطرات ناشی از رویدادهایی که بر ثروت‌‌ها تاثیر منفی د...

  ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۴:۳ قبل از ظهر
 • قیمت طلا صعودی شدقیمت طلا صعودی شد

  قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی تحت تاثیر تجدید تنشهای چین و آمریکا بر سر هنگ کنگ که تقاضا برای خرید دارایی امن را تقویت کرد، بالا رفت اما رفع تدریجی محدودیت‌های قرنطینه رشد قیمت این فلز ارزشمند را محدود کرد.

  ۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲:۵۷:۱۴ بعد از ظهر
 • ترمز صعود طلا کشیده شد ترمز صعود طلا کشیده شد

  قیمت طلا در معاملات روز پنج‌شنبه بازار جهانی تحت تاثیر امیدواری به بهبود سریع رکود اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا، کاهش پیدا کرد اما این کاهش به دلیل چشم انداز تدابیر محرک مالی بیشتر، محدود بود.

  ۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲:۴۹:۳۴ بعد از ظهر
 • ونزوئلا از بانک مرکزی انگلیس شکایت کرد ونزوئلا از بانک مرکزی انگلیس شکایت کرد

  بانک مرکزی ونزوئلا از همتای انگلیسی خود به دلیل مصادره طلاهای این بانک شکایت کرد.

  ۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲:۴۸:۳۱ بعد از ظهر
 • آخرین قیمت های بازار طلا، ارز و سکهآخرین قیمت های بازار طلا، ارز و سکه

  سکه گرمی یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است که ثبات قیمت خود را حفظ کرده است.

  ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۳:۲۰:۴۹ بعد از ظهر
 • رکورد‌های سریالی طلا ناتمام ماند رکورد‌های سریالی طلا ناتمام ماند

  اونس طلای جهانی بار دیگر رکورد جدیدی از خود به جای گذاشت. بهای هر اونس در بازار جهانی طلا با صعود به قیمت ۱۷۶۵ دلاری زمینه ورود به سطح حساس ۱۸۰۰ دلاری را نیز فراهم کرد. با ثبت این قیمت رکورد ۹۲ ماهه طلا نیز شکسته شد.

  ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۴:۴۶:۴۹ بعد از ظهر
 • طلا و سکه نیازمند بازار شفافی همچون بازار سرمایهطلا و سکه نیازمند بازار شفافی همچون بازار سرمایه

  یک مقام مسئول با اشاره به ضرورت شفاف‌سازی معاملات سکه در بورس گفت: این اقدام می‌تواند به دلیل وجود شفافیت، ایجاد امنیت مالی برای مردم و سرمایه‌گذاران در بورس موثر واقع شود.

  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۹:۴۱:۵۵ قبل از ظهر
 • تنش‌های آمریکا-چین قیمت طلا را به بالاترین سطح ۷ ساله رساندتنش‌های آمریکا-چین قیمت طلا را به بالاترین سطح ۷ ساله رساند

  با بالاگرفتن مجدد تنش‌ها بین آمریکا و چین و تداوم نگرانی در مورد رکود سنگین اقتصادی به علت ویروس کرونا قیمت جهانی طلا بیش از ۱ درصد جهش کرد و به سطح دیده نشده از ۲۰۱۲ رسید.

  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۹:۴۰:۴ قبل از ظهر
 • اونس طلا در قله ۹۰ ماهه اونس طلا در قله ۹۰ ماهه

  پس از آنکه شاخص‌های آتی وال‌استریت یکی پس از دیگری ریزش کردند، نوبت به اونس طلای جهانی رسید تا در شرایط نااطمینانی بازارها، بار دیگر به‌عنوان ذخیره امن کلاسیک مورد استقبال سرمایه‌گذاران قرار بگیرد و تا سقف ۱۷۴۵ دلار نیز رشد کند.

  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۹:۲۶:۱۴ قبل از ظهر
 • روند افزایشی طلا ازسرگرفته شد روند افزایشی طلا ازسرگرفته شد

  قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی تحت تاثیر نگرانیهای فزاینده نسبت به بروز موج دوم ابتلا به ویروس کرونا در برخی از کشورها پس از تسهیل محدودیتهای قرنطینه، افزایش یافت اما دلار قوی، رشد قیمت این فلز ارزشمند را محدود کرد.

  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۱:۱۰ بعد از ظهر
 • قیمت طلا افزایشی شد قیمت طلا افزایشی شد

  قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر موج جدید ابتلا به ویروس کرونا در برخی از کشورها که انتظارات برای اقدامات محرک مالی بیشتر و نرخهای بهره پایینتر را تقویت کرد، بالای ۱۷۰۰ دلار ماند.

  ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۳:۴۵:۶ بعد از ظهر
 • صفحه ۷ از ۲۹۱