اخبار بانک و بیمه

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۹ از ۹۰
 • احتمال تمدید زمان صدور کارت اعتباریاحتمال تمدید زمان صدور کارت اعتباری

  مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی از آغاز رایزنی با رئیس‌کل برای تمدید زمان صدور کارت اعتباری خرید کالای ایرانی تا پایان اسفندماه خبر داد و گفت: ۴۲۰۰میلیارد تومان منابع در اختیار سه بانک قرار گرفت.

  ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۸:۱۱:۵۳ قبل از ظهر
 • بررسی ورود نسل جدید خودپردازهای غیربانکی با نظارت بانک مرکزی بررسی ورود نسل جدید خودپردازهای غیربانکی با نظارت بانک مرکزی

  یک کارشناس بانکداری الکترونیک از بررسی طرح نسل جدید خودپردازها بانظارت بانک مرکزی خبر داد و گفت: بر اساس این طرح خودپردازهای غیر بانکی فعال می شوند.

  ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۷:۵۶:۵۶ قبل از ظهر
 • تغییر ریال به تومان در بنیان اقتصاد ایران تأثیری ندارد تغییر ریال به تومان در بنیان اقتصاد ایران تأثیری ندارد

  استاد اقتصاد دانشگاه وایدنر آمریکا گفت: تغییر واحد پولی از ریال به تومان را فقط می توان به صرفه جوئی درکاغذ و فلزات، راحتی حمل و نقل پول، و راحتی درحسابداری آن دانست ولی در بنیان اقتصادی اثری ندارد.

  ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۷:۵۴:۲۳ قبل از ظهر
 • بانک مرکزی بدون محاسبه رشد ۹۴ چطور نرخ رشد ۹۵ را محاسبه کرد؟بانک مرکزی بدون محاسبه رشد ۹۴ چطور نرخ رشد ۹۵ را محاسبه کرد؟

  رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه نرخ رشد ۴.۵ درصد بدون نفت بعید است، گفت: سوالی که وجود دارد این است که بانک مرکزی نرخ رشد را نسبت به کدام معیار اعلام کرده است.

  ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۷:۴۵:۲۷ قبل از ظهر
 • خنثی شدن رفرم پولی با افسارگسیختگی تورمخنثی شدن رفرم پولی با افسارگسیختگی تورم

  رئیس پژوهشکده پولی و بانکی با اشاره به اینکه تغییر واحد پول ملی از ریال به تومان با بحث رفرم پولی متفاوت است، پیشنهاد داد که بهتر است در شرایط فعلی صرفا به تغییر عنوان پول ملی از ریال به تومان بسنده شود و دولت درگیر هزینه‌های جایگزینی پول ج...

  ۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۷:۱۲:۲۷ قبل از ظهر
 • عوامل تاثیرگذار در تقویت خدمات بیمه‌ایعوامل تاثیرگذار در تقویت خدمات بیمه‌ای

  نایب رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل بیمه دانا، استفاده بیشتر از ظرفیت‌های نمایندگان و شبکه فروش را عامل تاثیرگذاری در تقویت ارائه خدمات بیمه‌ای به مشتریان و بیمه‌گذاران این شرکت توصیف کرد.

  ۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۷:۸:۱۵ قبل از ظهر
 • اولتیماتوم بانک مرکزی به بانک‌هااولتیماتوم بانک مرکزی به بانک‌ها

  بانک مرکزی در بخشنامه‌ای ضمن ارسال «مجموعه راهنماي تغييرات صورت‌هاي مالي» به بانک‌ها و موسسات اعتباري از آنها خواست صورت‌های مالی سال‌جاری خود را مطابق با نمونه ابلاغی بهمن ماه 1394 بانک مرکزی، تدوین و ارائه کنند.

  ۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۷:۵:۳۰ قبل از ظهر
 • ماجرای اضافه برداشت بانکها ازبانک مرکزیماجرای اضافه برداشت بانکها ازبانک مرکزی

  اضافه برداشت بانک‌ها به‌سادگی به معنای بدهکار شدن بانک‌ها به بانک مرکزی و ناتوانی از تسویه بدهی است؛ بانک‌های مرکزی به سبب پایبندی به ثبات پولی، هرگز این راه پرهزینه را انتخاب نمی‌کنند.

  ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۸:۳۸:۲۹ قبل از ظهر
 • طرح تحول سلامت کلافی سردرگمطرح تحول سلامت کلافی سردرگم

  یک کارشناس حوزه کار اصلی ترین منبع درآمد تامین اجتماعی را دستمزد کارگران عنوان کرد و گفت: بودجه درمان تامین اجتماعی در سال 1392 معادل 77هزارمیلیارد ریال (هفت هزارو700 میلیاردتومان) بود که در سال 1394 به 161 هزار میلیارد ریال(16هزارو100 میلی...

  ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۸:۳۰:۳۶ قبل از ظهر
 • همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت ؛ هفته اینده همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت ؛ هفته اینده

  رئیس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی از برگزاری ششمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت در روزهای 13 و 14 دی‌ در تهران خبر داد.

  ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۸:۱۳:۴۲ قبل از ظهر
 • مبنایی برای حذف صفر از پول ملی نداریممبنایی برای حذف صفر از پول ملی نداریم

  رئیس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی در رابطه با تغییر واحد پولی از ریال به تومان، گفت که این طرح صرفا یک تغییر اسمی است و هنوز مبنایی بر حذف صفر نداریم.

  ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۷:۱۴:۳۳ قبل از ظهر
 • ۸۰ درصد تسهیلات بانک‌ها در اختیار ۲۰ درصد بنگاه‌ها!۸۰ درصد تسهیلات بانک‌ها در اختیار ۲۰ درصد بنگاه‌ها!

  مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید می‌گوید: ۸۰ درصد تسهیلات در سالهای گذشته به ۲۰ درصد بنگاههای بزرگ اختصاص داشته و ۲۰ درصد بنگاههای کوجک کمتر از یک درصد تسهیلات از شبکه بانکی دریافت کرده‌اند.

  ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۷:۵:۵۰ قبل از ظهر
 • صفحه ۹ از ۹۰