مقالات علمی و تخصصی مرجع تخصصی طلا و جواهر ایران

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۱۲ از ۲۵۴
 • هویی وینگ مائو، اولین مالک خصوصی هتل‌ها در چینهویی وینگ مائو، اولین مالک خصوصی هتل‌ها در چین

  هویی وینگ مائو کارآفرین و میلیاردر چینی و همچنین موسس و ريیس شرکت شیمائو پراپرتی (شرکت دارایی شیمائو) است. وی با ثروت 3/3 میلیارد دلار در سال 2010 در رده دویست و هشتاد و هفتم ثروتمندان جهان در فهرست فوربز قرار گرفت.

  ۱۴ تیر ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۱۲:۵۷ بعد از ظهر
 • خطاي ذهن در تشخيص تاثير انتقادخطاي ذهن در تشخيص تاثير انتقاد

  وقتی شما کارآیی و عملکرد یک نفر را ارزیابی می‌کنید دوست دارید روی چه جنبه‌هایی متمرکز شوید؟ یقینا بعضی جنبه‌های مثبت را در نظر خواهید گرفت و تلاش خواهید کرد تا شانس‌های پیشرفت و ترقی را به او بشناسانید، اما ما شرط می‌بندیم که زمان زیادی را ...

 • بیژن، فرصت‌یاب بزرگ شناخت طبقات مرفهبیژن، فرصت‌یاب بزرگ شناخت طبقات مرفه

  بیژن، فرصت‌یاب بزرگ شناخت طبقات مرفه، متولد سال ۱۹۴۴ در تهران که در سوئیس – ایتالیا و سپس آمریکا تحصیل کرد در یک خانواده پولدار که به قول خودش فرهنگ پول‌سازی و پول‌آفرینی در آن خانواده نهادینه شده بود، به دنیا آمد.

 • هی ژیانگ جیان، میلیاردر لوازم الکتریکیهی ژیانگ جیان، میلیاردر لوازم الکتریکی

  هی ژیانگ جیان میلیاردر چینی است که ثروت خود را از فروش لوازم خانگي به دست آورده است. او در سال 2010 با ثروت 3/3 میلیارد دلار در رده دویست و هشتاد و هفتم در فهرست ثروتمندان فوربس قرار گرفت.

 • آنتون اشلکر، میلیاردر آلمانی و موسس داروخانه‌های زنجیره‌ای در آلمانآنتون اشلکر، میلیاردر آلمانی و موسس داروخانه‌های زنجیره‌ای در آلمان

  آنتون اشلکر میلیاردر آلمانی و موسس و مالک داروخانه‌های زنجیره‌ای اشلکر در آلمان است. مجله فوربز در سال 2010 اشلکر را با ثروت 2/3 میلیارد دلار در جایگاه دویست و نود و هفتم ثروتمندان جهان قرار داد.

  ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۶:۲۱:۵۷ قبل از ظهر
 • آن والتون، وارث ثروت ميلياردي والمارتآن والتون، وارث ثروت ميلياردي والمارت

  آن والتون کرونکه عضوی دیگر از خانواده والتون‌ها است که بخشی از ثروت ميلياردی این خانواده را به ارث برده است. مجله فوربز در سال 2010 وی را با ثروت 2/3 میلیارد دلار در رتبه دویست و نود و هفتم ثروتمندان جهان قرار گرفت.

 • بیست نکت پیرامون فرهنگ کسب‌ و کار در آلمانبیست نکت پیرامون فرهنگ کسب‌ و کار در آلمان

  آلمانی‌ها نسبت به ابهام و عدم اطمینان حس ناخوشایندی دارند و مایلند پیش از اتخاذ هر تصمیمی، مساله را به دقت موشکافی کنند.

 • سه راهکار برای پرسنل با استعدادسه راهکار برای پرسنل با استعداد

  بسیاری از مدیران غیرعمد و ناخودآگاه مانع عملکرد بهترین پرسنل مي‌شوند یا آنها را ناامید مي‌کنند.

 • هنر فروش فروشندگانهنر فروش فروشندگان

  بسياري از خريداران به‌رغم تمامي ‌جست‌وجوهايشان (در اينترنت، ديگر فروشگاه‌ها و...) بدون اينكه تصميم قطعي گرفته باشند وارد يك فروشگاه مي‌شوند. براي فروشندگان جزء، اين بهترين فرصت است تا در اين بازار پررقابت از امكانات فروش حضوري استفاده كنند ...

 • یانگ هویی یان‌، ثروتمندترين زن آسيایانگ هویی یان‌، ثروتمندترين زن آسيا

  یانگ هویی یان‌، خانم میلیاردر چینی است که ثروت خود را از پدرش، یانگ گوئو کیانگ،‌ به ارث برده است. یانگ هویی یان با ثروت 4/3 میلیارد دلار از سوی مجله فوربز در سال 2010 به عنوان دویست و هفتاد و هفتمین میلیاردر دنیا معرفی شد.

 • جان سال، میلیاردری از گروه نرم‌افزاری ساس در دنیای آمار جان سال، میلیاردری از گروه نرم‌افزاری ساس در دنیای آمار

  جان سال یکی از بنیان گذاران موسسه ساس (SAS)‌، یکی از بزرگ‌‌ترین تولید‌کنندگان نرم‌افزارها و خدمات تحلیل کسب و کار در دنیا، است.

  ۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۸:۲۲:۳۴ قبل از ظهر
 • بازاریابی و نقش آن در حل مشکلات فروشبازاریابی و نقش آن در حل مشکلات فروش

  بازاریابی برای کالاها، خدمات (مانند بیمه، بانک ...)، اتفاقات (مانند حوادث ورزشی، فرهنگی...)، افراد (مانند کاندیداهای سیاسی، صنفی، هنرمندان، ورزشکاران و...)، اماکن (مانند نقاط توریستی، املاک،...)، سازمان‌ها (مانند سازمان‌های دولتی، خیریه...)...

 • صفحه ۱۲ از ۲۵۴