اخبار خودرو

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۱۰ از ۱۲۳
 • پیش‌بینی وضعیت تولید در نیمه دوم سال پیش‌بینی وضعیت تولید در نیمه دوم سال

  شرکت‌های خودروساز داخلی در شرایطی وارد نیمه دوم سال شدند که نیمه اول را با افت ۳۰ درصدی تولید طی کردند. حال پیش‌بینی می‌شود که افت نیم سال اول، هدف‌گذاری وزارت صمت برای رشد ۲۰ درصدی و رسیدن به تیراژ یک میلیون و ۲۰۰ هزار دستگاهی را متاثر از ...

  ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۵:۳۶ قبل از ظهر
 • کاهش قیمت خودرو با داخلی‌سازی؟ کاهش قیمت خودرو با داخلی‌سازی؟

  پویش داخلی‌سازی قطعات خودرو همچنان با اصرار وزارت صنعت،معدن و تجارت ادامه دارد، با این حال مشخص نیست آیا این پروژه به کاهش قیمت خودروها نیز کمک خواهد کرد یا نه.

  ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۳:۵۹ قبل از ظهر
 • فراخوان بی‌ام‌و در چین فراخوان بی‌ام‌و در چین

  نهاد دولتی مسوول بازار خودروی چین اعلام کرده است که شرکت خودروسازی آلمانی بی‌ام‌و ۴۵ خودروی خود در بازار چین را فراخوان می‌کند.

  ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۲:۵۶ قبل از ظهر
 • مانع رشد خودروهای برقی مانع رشد خودروهای برقی

  به‌‌تازگی گزارشی از سوی شرکت خودروسازی ب‌ام‌و منتشر شده که به عامل بازدارنده توسعه و رشد بازار خودروهای برقی در جهان پرداخته است. بر اساس بیانیه مطبوعاتی این خودروساز، کوتاهی و کم‌کاری در ساخت و توسعه زیرساخت‌های مربوط به استفاده از خودروه...

  ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۱:۴۰ قبل از ظهر
 • بررسی قیمت دو خودرو در سازمان حمایت بررسی قیمت دو خودرو در سازمان حمایت

  معاون نظارت بر کالاهای سرمایه‌ای و خدمات سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان گفت: ایران خودرو و سایپا با مجوز وزارت صنعت،معدن و تجارت از اواخر بهمن ۱۳۹۷ برای فروش فوری ۲۰ درصد از تولیدات روزانه خود به منظور تنظیم بازار خودرو اقدام کرد...

  ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۰:۵ قبل از ظهر
 • فراخوان فورد اکسپلورر ۲۰۲۰ فراخوان فورد اکسپلورر ۲۰۲۰

  روز چهارشنبه شرکت خودروسازی فورد اعلام کرد که مدل اکسپلورر ۲۰۲۰ خود را برای احتمال حریق فراخوان می‌کند. علت این حریق احتمالی نقص در سیم‌کشی این خودروها اعلام شده است.

  ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۸:۲۶ قبل از ظهر
 • پاکستان در خطر تعطیلی کارخانه‌های خودرو پاکستان در خطر تعطیلی کارخانه‌های خودرو

  کاهش ۴۰ تا ۶۰ درصدی تولید خودرو از سوی شرکت‌های خارجی و خطر تعطیلی آنها باعث شده تا موقعیت شغلی صدها هزار نفر در پاکستان تهدید شود. خودروسازی در این کشور یکی از صنایع پیشرو محسوب می‌شود که تقریبا ۲ میلیون فرصت شغلی به‌وجود آورده است.

  ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۷:۵۳:۱۰ قبل از ظهر
 • تولید ۳۰ آئودی برقی تا ۲۰۲۵ تولید ۳۰ آئودی برقی تا ۲۰۲۵

  شرکت آئودی برنامه‌ خود برای ارائه ۳۰ خودروی برقی شامل ۲۰ خودروی تمام‌برقی تا سال ۲۰۲۵ را تایید کرده است. بخش اعظم این خودروها از نوع تمام‌برقی خواهند بود، چراکه آئودی می‌گوید این نوع خودروها کمترین میزان آلایندگی دی‌اکسید کربن را بین تمامی ...

  ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۷:۵۰:۵۲ قبل از ظهر
 • نمایشگاه فرانکفورت در آستانه نابودی نمایشگاه فرانکفورت در آستانه نابودی

  به‌نظر می‌رسد نمایشگاه خودروی فرانکفورت محکوم به فنا است. این را می‌توان از کاهش قابل‌توجه بیش از ۳۰ درصدی بازدیدکنندگان آن نسبت به دوره گذشته پیش‌بینی کرد.

  ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۷:۴۹:۲ قبل از ظهر
 • هشدار خودروسازان نسبت به برگزیت سخت هشدار خودروسازان نسبت به برگزیت سخت

  یک ماه پیش از فرارسیدن ضرب‌الاجل خروج بریتانیا از اتحادیه‌اروپا، خودروسازان اروپایی نسبت به زیان‌های هنگفت و چند میلیارد یورویی هشدار دادند که در صورت خروج بدون توافق تجاری، می‌تواند گریبانگیر این شرکت‌ها شود.

  ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۷:۴۷:۲۱ قبل از ظهر
 • شکایت از خودروسازان به شورای رقابت شکایت از خودروسازان به شورای رقابت

  در روزهایی که شورای رقابت به دنبال در اختیار گرفتن دوباره قیمت‌گذاری خودروهای داخلی است، تعدادی از مشتریان شکایات خود درباره بدعهدی خودروسازان در تحویل محصولات ثبت نامی را به این شورا ارجاع داده‌اند.

  ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۷:۴۵:۵۷ قبل از ظهر
 • نگاهی به کیفیت وانت‌های داخلی نگاهی به کیفیت وانت‌های داخلی

  براساس گزارش ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از وضعیت کیفی وانت‌های تولیدی در مردادماه، بیشتر این محصولات همچنان بی‌کیفیت بوده و تنها یک وانت، سه‌ستاره کیفی را کسب کرده و بالاتر از سه ستاره هم وجود ندارد.

  ۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۲:۴۹ قبل از ظهر
 • صفحه ۱۰ از ۱۲۳