اخبار خودرو

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۱۳ از ۱۱۴
 • خودرو برقی همه‌پسند نیسان خودرو برقی همه‌پسند نیسان

  شرکت خودروسازی نیسان اعلام کرد خودروی برقی تازه‌ای تولید خواهد کرد که نخستین مدل همه‌پسند و فراگیر برقی خواهد بود.

  ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۹:۵۵:۱۹ قبل از ظهر
 • تصویر بازار خودرو در سال ۹۷ تصویر بازار خودرو در سال ۹۷

  سال ۱۳۹۷ در حالی غروب سه‌شنبه این هفته تحویل خواهد شد که شواهد و قرائن نشان می‌دهند بازار خودرو کشور علاوه‌بر افزایش قیمتی قابل‌توجه، حواشی خاصی را نیز در این سال تجربه خواهد کرد.

  ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۹:۵۳:۵۷ قبل از ظهر
 • برترین خودروی مفهومی سالبرترین خودروی مفهومی سال

  برترین خودروی مفهومی سال در حاشیه نمایشگاه خودروی ژنو معرفی شد. به گزارش پایگاه تخصصی اتوموتیو ور‌لد در یازدهمین رویداد سالانه طراحی خودرو، خودروی مفهومی «مزدا ویژن کوپه» عنوان برترین خودروی مفهومی سال را از آن خود کرد.

  ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۳:۶:۳۳ بعد از ظهر
 • تولید مینی برقی در چینتولید مینی برقی در چین

   شرکت خودروسازی مینی، زیرمجموعه بی‌ام‌و، اعلام کرد طراحی و ساخت خودروی برقی‌ جدیدش در چین صورت خواهد گرفت. به گزارش رویترز یکی از اعضای هیات‌مدیره بی‌ام‌و اعلام کرد مینی در پی گسترش همکاری با گریت‌وال، خودروساز بزرگ چینی است.

  ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۳:۵:۴۱ بعد از ظهر
 • افزایش ۱۴‌درصدی تولید سواری ‌ها در امسالافزایش ۱۴‌درصدی تولید سواری ‌ها در امسال

  جدیدترین آمار تولید خودروهای داخلی در شرایطی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام شد که طبق آن، سه خودروساز بزرگ کشور توانسته‌اند در مجموع یک میلیون و ۱۹۵ هزار و ۹۶۶ دستگاه محصول سواری را در این مدت به تولید برسانند. طبق این آمار که به ۱۱ ...

  ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۳:۴:۴۵ بعد از ظهر
 • احتمال ممنوعیت خودروهای دیزلی در آلمان احتمال ممنوعیت خودروهای دیزلی در آلمان

  دولت ائتلافی آلمان که قبلا تمایلی به ممنوعیت خودروهای دیزلی نداشت، خود را برای اجرای آن در شهرهای مختلف آماده می‌کند و دادگاه عالی فدرال آلمان قرار است روز سه‌شنبه در این‌باره تصمیم بگیرد.

  ۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۲:۴۰ قبل از ظهر
 • نقص فنی در خودروهای میتسوبیشینقص فنی در خودروهای میتسوبیشی

  شرکت خودروسازی میتسوبیشی برخی محصولات خود را به منظور رفع نواقص فنی فرا خواهد خواند. به گزارش پایگاه تخصصی موتورینگ سه فراخوان برای اصلاح نواقص فنی محصولات میتسوبیشی انجام خواهد شد و در مجموع بیش از ۲۳۰ هزار دستگاه از خودروهای میتسوبیشی اوت...

  ۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۱:۴۰ قبل از ظهر
 • بازاریابی تازه تسلا بازاریابی تازه تسلا

  شرکت خودروسازی تسلا اعلام کرد جایگاه‌های شارژ خودروهای برقی را به رایگان در اختیار شرکت‌ها قرار خواهد داد. به گزارش نشریه فورچون تسلا با این اقدام به نگرانی‌های مشتریانش پاسخ می‌دهد و خریداران بیشتری خواهد یافت.

  ۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۳:۱۸ قبل از ظهر
 • گران‌ترین و ارزان‌ترین خودروهای برقی جهان گران‌ترین و ارزان‌ترین خودروهای برقی جهان

  تب تولید و استفاده از خودروهای برقی این روزها بسیار بالا رفته و شرکت‌های مختلف خودروسازی دنیا بخشی از برنامه‌های توسعه‌ای خود را به این مدل محصولات اختصاص داده‌اند. در چنین شرایطی، خودروسازان دنیا پیوسته به‌دنبال عرضه محصولات برقی جدید با ...

  ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۴:۱۰ بعد از ظهر
 • سیاه و سفید استاندارد‌های جدید خودرو سیاه و سفید استاندارد‌های جدید خودرو

  خودروسازان داخلی در شرایطی به ارتقای استاندارد محصولات خود ملزم شده‌اند که با توجه به اعتراضات اخیر آنها و همچنین عدم ارائه برنامه‌ای مدون برای اجرای الزامات و معرفی محصولات جایگزین، به‌نظر می‌رسد اجرای استانداردهای جدید در خودروهای داخلی ع...

  ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۲:۳۵ بعد از ظهر
 • کاهش هزینه‌ها در آوتوواز روسیه کاهش هزینه‌ها در آوتوواز روسیه

  شرکت خودروسازی آوتوواز روسیه اعلام کرد در سال ۲۰۱۷ میزان ضرر خود را کاهش داده است. به گزارش اتوموتیو نیوز آوتوواز اعلام کرد در سال گذشته میلادی تنها حدود ۷/ ۹ میلیون روبل (۱۷۱ میلیون دلار) ضرر کرده است.

  ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۹:۴۷ قبل از ظهر
 • کورسای تمام برقی در راه است کورسای تمام برقی در راه است

  شرکت خودروسازی اوپل اعلام کرد نسخه تمام برقی خودروی کورسا را به بازار عرضه خواهد کرد. به گزارش اتوموتیو نیوز نسخه جدید کورسا بر اساس پلت‌فرم پژو ۲۰۸ ساخته خواهد شد و همچون رنو زویی خودروی برقی کوچکی خواهد بود.

  ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۸:۳۹ قبل از ظهر
 • صفحه ۱۳ از ۱۱۴