مدیریت

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۱۵ از ۸۳
 • یافتن و پرورش دادن نوآورانیافتن و پرورش دادن نوآوران

  یافتن و پرورش دادن نوآوران به شدت خلاق مشکل همه سازمان‌هایی هستند که به دنبال رشد هستند. بیش از دو سوم رهبران سازمان‌های بین‌المللی ادعا دارند که نوآوری لازمه موفقیت بلند مدت است.

 • شرکت جنرال الکتریک GEشرکت جنرال الکتریک GE

  شرکت جنرال الکتریک GE شرکتی آمریکایی است که در نیویورک به ثبت رسیده است. شرکت در پنج بخش زیرساخت‌های انرژی، زیرساخت‌های تکنولوژی، تامین سرمایه، شبکه جهانی NBC و مشتریان و صنعت مشغول به فعالیت است.

 • چه ارتباطی بین لامپ و کار گروهی وجود دارد؟چه ارتباطی بین لامپ و کار گروهی وجود دارد؟

  در زندگی همه افراد‌، افکار روشنی که منجر به اختراع مي‌‌شوند و همچون لامپ بالای سر افراد ظاهر مي‌‌شوند مي‌توانند در هر زمانی‌، میان روز، شب یا حتی هنگام ترافیک به ذهن خطور كنند.

 • سرمایه‌گذاران فرشتهسرمایه‌گذاران فرشته

  برای برخی سرمایه‌گذاران باتجربه، ابزارهای سنتی سهام، اوراق قرضه و سرمایه‌گذاری مشترک را می‌توان محدود و تحت تاثیر شدید نوسانات بازار دانست.

 • آمريكن اکسپرس (American Express)، شرکت خدمات مالي بين الملليآمريكن اکسپرس (American Express)، شرکت خدمات مالي بين المللي

  آمريكن اکسپرس (American Express) يک شرکت خدمات مالي بين المللي است که دفتر مرکزي آن در نيويورک قرار دارد و يکي از اجزاي اصلي شاخص صنعتي داو جونز مي‌باشد.

 • چگونه مي‌توان در کار، از خانه موفق عمل کرد؟چگونه مي‌توان در کار، از خانه موفق عمل کرد؟

  واقعیت این است که در محل كار، تمامي‌عوامل محیط کار دست به دست هم مي‌دهند تا شما کار خود را انجام دهید. اما زمانی که در خانه هستید، درست عکس این موضوع اتفاق مي‌افتد.

 • آیا شركت‌ها می‌توانند علاوه بر کسب سود‌، عملکرد صحیحی نیز داشته باشند؟آیا شركت‌ها می‌توانند علاوه بر کسب سود‌، عملکرد صحیحی نیز داشته باشند؟

  آنیل کارانی مي‌گويد: این تصور که وظیفه شرکت‌ها مبارزه با مشکلات اجتماعی است نه تنها درست نمی‌باشد، بلکه سبب نادیده گرفتن راه‌های صحیح برای حل این نوع مشکلات مي‌شود.»

 • استون مارتين لاگوندا، توليد کننده خودروهاي لوکساستون مارتين لاگوندا، توليد کننده خودروهاي لوکس

  استون مارتين لاگوندا يک شرکت انگليسي توليد کننده خودروهاي لوکس است. دفتر مرکزي اين شرکت در گايدون، وارويکشاير انگلستان قرار دارد. نام استون مارتين از دهکده «استون کلينتون» در باکينگهام شاير، به همراه يکي از بنيانگذاران شرکت به نام «ليونل ما...

 • چرا باید برای جلوتر رفتن تلاش کنید؟چرا باید برای جلوتر رفتن تلاش کنید؟

  احساس راحتی بیش از حد با یک شغل امری است که به سادگی اتفاق مي‌افتد. شما تنها مقداری کار مي‌کنید که حداقل انتظارات را برآورده کند و در این میان سعی مي‌کنید کسی را هم عصبانی نکنید.

 • شرکت شکلات‌سازي لينت‌اند‌اسپرانگلي (Lindt & Sprüngli AG) شرکت شکلات‌سازي لينت‌اند‌اسپرانگلي (Lindt & Sprüngli AG)

  شرکت شکلات‌سازي لينت‌اند‌اسپرانگلي (Lindt & Sprüngli AG) سوئيس يک شرکت بزرگ شيريني‌سازي و شکلات سوئيسي لوکس است که محصولاتش در بيش از 80 کشور جهان به فروش مي‌رسد.

 • پژو مهم‌ترین برند فرانسوی تولید اتومبیلپژو مهم‌ترین برند فرانسوی تولید اتومبیل

  پژو مهم‌ترین برند فرانسوی تولید اتومبیل و بخشی از PSA Peugeot Citroen رتبه دوم بزرگ‌ترین خودروسازی‌هایی است که در اروپا به تولید مشغول می‌باشند و دارای 201690 کارمند در گروه است. این تجارت خانوادگی در سال 1810 آغاز به کار نمود.

 • ريچارد برانسون، كارآفريني بريتانيايي، مالک گروه ویرجین ريچارد برانسون، كارآفريني بريتانيايي، مالک گروه ویرجین

  ريچارد برانسون كارآفريني بريتانيايي است كه در همه جا حضور دارد و كسب و كار خود را روي زمين،‌ در آب‌ها و حتي در فضا گسترش داده است.

 • صفحه ۱۵ از ۸۳