امروز شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵ , 10/22/2016

اخبار طلا

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۱ از ۱۸۹
 • رشد ۷ درصدی قیمت طلا تا سال آیندهرشد ۷ درصدی قیمت طلا تا سال آینده

  تازه ترین نظرسنجی انجمن بازار طلای لندن نشان می دهد که پایین بودن یا منفی بودن نرخ بهره واقعی و مشکلات اقتصادی جهان موجب افزایش تقاضا برای طلا خواهد شد.

  ۱ روز پیش
 • قیمت طلا به شدت افزایش می یابدقیمت طلا به شدت افزایش می یابد

  ونتی گیلد مدیر موسسه سرمایه گذاری گیلد اینوستمنت در ایالت لس آنجلس در سخنانی تاکید کرد: قیمت طلا هم اکنون تحت فشار قرار دارد ولی به نظر من قیمت طلا طی سال های آینده با افزایش چشمگیری روبرو خواهد شدو به بیش از ۱۹۰۰ دلار افزایش خواهد یافت.

  ۱ روز پیش
 • عامل مهم بررشد قیمت طلا در ماه های آیندهعامل مهم بررشد قیمت طلا در ماه های آینده

  در سومین روز کاری از سومین هفته اکتبر، اونس طلا برای سومین روز پیاپی تحت حمایت افت ارزش دلار قرار گرفت. هر اونس فلز زرد که روزهای دوشنبه و سه‌شنبه روی قیمت‌های ۱۲۵۵ و ۱۲۶۲ دلار ایستاده بود، روز چهارشنبه را هم با قیمت ۱۲۶۳ دلار آغاز و بعد ب...

  ۱ روز پیش
 • طلا پیروز انتخابات آمریکا می شودطلا پیروز انتخابات آمریکا می شود

  جورج میلینگ استنلی رئیس بخش سرمایه گذاری در موسسه گلوبال ادوایزر معتقد است: فرقی نمی کند که دونالد ترامپ یا هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به پیروزی برسند، به نظر من طلا پیروز نهایی خواهد بود.

  ۱ روز پیش
 • قیمت جهانی طلا با افزایش نسبی روبرو شدقیمت جهانی طلا با افزایش نسبی روبرو شد

  قیمت هر اونس طلا در بازارهای بین المللی در آغاز مبادلات امروز پنجشنبه با ۱۰.۲۰ دلار افزایش به بیش از ۱۲۷۲ دلار رسیداین در حالی است که آخرین مناظره انتخاباتی آمریکا بین دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون برگزار شده است، قیمت طلا در بازارهای بین ا...

  ۱ روز پیش
 • طلا در ماه‎های آینده گران می‎شودطلا در ماه‎های آینده گران می‎شود

  رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن بیان ثبات بهای طلا در کوتاه مدت از رشد قیمت طلا در یکی دو ماه آینده خبر داد.

  ۱ روز پیش
 • فرش قرمز برای طلا فرش قرمز برای طلا

  دیروز طلا باز هم صعودی بود.

  ۱ روز پیش
 • هت تریک حمایتی در بازار طلاهت تریک حمایتی در بازار طلا

  در سومین روز کاری از سومین هفته اکتبر، اونس طلا برای سومین روز پیاپی تحت حمایت افت ارزش دلار قرار گرفت. هر اونس فلز زرد که روزهای دوشنبه و سه‌شنبه روی قیمت‌های 1255 و 1262 دلار ایستاده بود، روز چهارشنبه را هم با قیمت 1263 دلار آغاز و بعد به...

  ۱ روز پیش
 • بهای طلا بالا رفتبهای طلا بالا رفت

  قیمت طلا به علت تضعیف ارزش دلار و در میان بی‌ثباتی ناشی از عدم مشخص بودن زمان‌بندی افزایش نرخ بهره بانکی این کشور 7.25 دلار افزایش یافت و 1270.02 دلار در هر اونس فروخته شد.

  ۲ روز پیش
 • توقف روند افزایشی نرخ طلای جهانیتوقف روند افزایشی نرخ طلای جهانی

  طلای جهانی پس از اینکه در معاملات روز گذشته به بالاترین سطح در حدود دو هفته اخیر رسید، تحت تاثیر ثابت ماندن ارزش دلار و ابهام نسبت به نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و افزایش نرخهای بهره این کشور، روز چهارشنبه اندکی کاهش یافت.

  ۲ روز پیش
 • قیمت طلا افزایش خواهد یافت قیمت طلا افزایش خواهد یافت

  جدیدترین نظرسنجی حاکی است که رشد تقاضای فیزیکی در بازارهای نوظهور و در حال توسعه می تواند بر گمانه زنی های مربوط به افزایش نرخ بهره آمریکا غلبه کند و این مساله قیمت طلا را طی سال آینده به بیش از ۱۳۰۰ دلار در هر اونس افزایش خواهد داد.

  ۲ روز پیش
 • امروز عقب نشینی دلار به نفع طلا تمام شدامروز عقب نشینی دلار به نفع طلا تمام شد

  کاهش ارزش دلار آمریکا در بازارهای بین المللی بار دیگر موجب شد تا قیمت طلا در مبادلات امروز چهارشنبه با افزایش نسبی روبرو شود، قیمت هر اونس طلا در آغاز مبادلات امروز چهارشنبه با ۰.۵۵ دلار افزایش نسبت به روز گذشته به بیش از ۱۲۶۲ دلار رسیده اس...

  ۲ روز پیش
 • صفحه ۱ از ۱۸۹