طلا و سکه

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۲ از ۶۷
 • پیش بینی قیمت طلا در هفته جاری پیش بینی قیمت طلا در هفته جاری

  طبق نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز، تحلیلگران و سرمایه‌گذاران جهانی انتظار دارند طلا در هفته جاری به افزایش قیمتی که پس از برگزاری نشست سپتامبر بانک مرکزی آمریکا و تصمیم این بانک برای ثابت نگه داشتن نرخ‌های بهره پیدا کرد، ادامه دهد.

  ۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۶:۵۰:۳۰ قبل از ظهر
 • «مهر» ماه ركود طلا «مهر» ماه ركود طلا

  مهر از راه رسید و بازار طلا را وارد رکود کرد. کشتی‌آرای، رئیس اتحادیه طلا و جواهر معتقد است بازار طلا در مهر وارد رکود می‌شود. ظاهرا این رکود تنها مختص بازار طلا نیست. آن‌گونه که کشتی‌آرای می‌گوید در ١٠ روز اول مهر تمامی بازارها وارد رکود م...

  ۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۶:۴۴:۵۹ قبل از ظهر
 • رشد ۲ درصدی قیمت طلا در هفته‌ای که گذشت رشد ۲ درصدی قیمت طلا در هفته‌ای که گذشت

  موضع محتاطانه دیروز فدرال رزرو آمریکا در مورد افزایش نرخ بهره موجب شد تا قیمت طلا افزایش یابد و بیشترین رشد قیمت هفتگی در طی ۲ ماه گذشته به ثبت برسد.

  ۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۶:۴۰:۳۱ قبل از ظهر
 • انعقاد 20 هزار قرارداد آتی سکه انعقاد 20 هزار قرارداد آتی سکه

  بررسی معاملات آتی سکه طی هفته گذشته نشان می دهد که بهای سکه تا روز سه شنبه در مسیر کاهشی قرار داشت تا این که طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه با افزایش بهای اونس در بازارهای جهانی در بازار نقدی و بورس کالای ایران با رشد قیمت رو برو شد.

  ۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۶:۳۲:۳۷ قبل از ظهر
 • «سکه و سهام» سبدی جذاب برای سرمایه گذاران «سکه و سهام» سبدی جذاب برای سرمایه گذاران

  معاملات سکه طلا که امکان خرید و فروش آن در سامانه برخط سهام نیز برای سرمایه گذاران فراهم شده است، هفته گذشته نیز در قالب معاملات گواهی سپرده دنبال شد که در مجموع 187 قطعه سکه بهار آزادی به ارزش 2 میلیارد و 73 میلیون ریال مورد معامله قرار گر...

  ۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۶:۲۸:۹ قبل از ظهر
 • رشد مرکزی طلای جهانیرشد مرکزی طلای جهانی

  فلز زرد در هفته کاری گذشته، افت هفته قبل از آن را به کمک سیاست‌گذاری بانک‌های مرکزی جبران کرد. اونس طلا که دو هفته پیش با 1/3 درصد افت به قیمت 1310 دلار رسیده بود، هفته گذشته با حدود 2 درصد رشد روی بهای 1337 دلار ایستاد. چهارشنبه هفته گذشته...

  ۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۶:۲۱:۷ قبل از ظهر
 • بهترین فرصت خرید طلا از نگاه بیزینس لاین بهترین فرصت خرید طلا از نگاه بیزینس لاین

  در حالی که فدرال رزرو آمریکا در نشست سپتامبر نرخ بهره را بدون تغییر حفظ کرده و به نظر می رسد هرگونه افزایش نرخ بهره تا نشست دسامبر به تاخیر خواهد افتاد، این مساله موجب افزایش قیمت جهانی طلا شده است.

  ۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۷:۳۳:۵۲ قبل از ظهر
 • بیم و امید سرمایه‌گذاران در بازار طلا بیم و امید سرمایه‌گذاران در بازار طلا

  همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد، بانک مرکزی ایالات‌متحده در نشست سپتامبر خود دست به انقباض بیشتر پولی نزد تا شاخص دلار افت و بهای طلا رشد کند. نشست دو روزه کمیته بازار آزاد فدرال رزرو چهارشنبه شب با انتشار بیانیه‌ای به کار خود پایان داد و با تصو...

  ۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۷:۳۱:۵ قبل از ظهر
 • طلا صعود کرد طلا صعود کرد

  طلا در بازار جهانی به بالاترین حد در دو هفته گذشته صعود کرد. روز جمعه تحت تاثیر افزایش ارزش دلار، طلا با کاهش روبه‌رو شد اما به سوی بزرگ‌ترین افزایش هفتگی در دو ماه اخیر پیش می‌رود.

  ۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۷:۲۷:۲۰ قبل از ظهر
 • افزایش میزان صادرات طلای روسیه به چینافزایش میزان صادرات طلای روسیه به چین

  با ورود یک بانک بزرگ روسی به بورس طلای شانگهای، انتظار می رود که میزان صادرات طلای روسیه به چین طی ماه های آینده با افزایش چشمگیری روبرو خواهد شد.

  ۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۷:۲۴:۱۷ قبل از ظهر
 • بهترین عملکرد هفتگی طلا در ۲ ماه اخیربهترین عملکرد هفتگی طلا در ۲ ماه اخیر

  قیمت جهانی طلا در هفته ای که گذشت با رشد ۲.۴ درصدی همراه شده است که این بهترین عملکرد طلا در ۲ ماه اخیر به شمار می رود.

  ۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۷:۲۰:۵۹ قبل از ظهر
 • بازار طلا و سکه در آرامش به سر می بردبازار طلا و سکه در آرامش به سر می برد

  پس از اینکه نرخ طلا در ماه های گذشته به بالاترین حد خود سقوط کرده بود در معاملات هفته گذشته تحت تاثیر بازارهای جهانی و ضعیف شدن ارزش دلار با کاهش مواجه شد.

  ۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۷:۱۶:۳۸ قبل از ظهر
 • صفحه ۲ از ۶۷