طلا و سکه

تعداد کل: 807 صفحه 4 از 41
 • طلا با افزایش قیمت دلار ضرر می کندطلا با افزایش قیمت دلار ضرر می کند

  به اعتقاد تحلیلگران اقتصادی، افزایش احتمالی نرخ بهره فدرال رزرو موجب افزایش بیشتر ارزش دلار خواهد شد و این مساله در نهایت به ضرر قیمت طلا خواهد بود.

  ۲۷ شهریور ۱۳۹۵
 • طلا هفته را با کاهش آغاز کردطلا هفته را با کاهش آغاز کرد

  هر اونس طلا در پایان معاملات این هفته با افتی ۱.۵ درصدی یکهزار و ۳۱۰ دلار سنت معامله شد تا نخستین افت هفتگی خود را در سه هفته اخیر به ثبت برساند.

  ۲۷ شهریور ۱۳۹۵
 • فرصت طلایی برای خریداران طلافرصت طلایی برای خریداران طلا

  و ٣١٠ تا هزارو٣٠٥‌دلار کاهش یابد....

  ۲۷ شهریور ۱۳۹۵
 • دلار در مقابل طلادلار در مقابل طلا

  فلز زرد اگرچه روز جمعه را با روند افزایشی شروع کرد، اما در ادامه روند کاهشی‌ای که روزهای قبل داشت را دنبال کرد، هرچند که در قیمت‌های پایین، خریدهای سرمایه‌گذاران بالا می‌رفت.

  ۲۷ شهریور ۱۳۹۵
 • بهترین فرصت خرید طلا است بهترین فرصت خرید طلا است

  قیمت جهانی طلا در آغاز مبادلات بار دیگر تحت تاثیر افزایش ارزش دلار آمریکا با کاهش روبرو شده و به ۱۳۱۵ دلار رسیده است.

  ۲۷ شهریور ۱۳۹۵
 • فصل ورود طلا به تقاضای چشمگیر بازارفصل ورود طلا به تقاضای چشمگیر بازار

  جورج میلینگ استنلی استراتژیست ارشد موسسه استریت گلوبال ادوایزر تاکید کرد: سرمایه گذاران بین المللی بیش از حد بر نرخ بهره آمریکا تمرکز کرده اند و تصویر کلی بازار طلا را به فراموشی سپرده اند.

  ۲۷ شهریور ۱۳۹۵
 • تثبیت قیمت طلا در معاملات کم حجم تثبیت قیمت طلا در معاملات کم حجم

  در معاملات کم حجم روز به دلیل تعطیلات بازارهای آسیایی، قیمت طلا ثابت باقی ماند تا در آستانه ثبت اولین افت هفتگی خود در سه هفته اخیر باشد.

  ۲۷ شهریور ۱۳۹۵
 • نفت ارزان شد؛ طلا ثابت ماند نفت ارزان شد؛ طلا ثابت ماند

  نگرانی ها از ادامه افزایش تعداد سکوهای حفاری نفت در آمریکا و افزایش صادرات نفت لیبی و روسیه موجب شد تا قیمت نفت در روز جمعه کاهش یابد. تعطیلی بازارهای آسیایی و کم بودن حجم داد و ستدها نیز موجب شد قیمت طلا ثابت بماند.

  ۲۷ شهریور ۱۳۹۵
 • ثبات نسبی در بازار سکه ثبات نسبی در بازار سکه

  در هفته گذشته سکه تمام طرح جدید ۳۰۰۰ تومان، نیم سکه ۵۰۰۰ تومان، ربع سکه ۲۰۰۰ تومان و سکه گرمی با نوسان ۲۰۰۰ تومانی همراه شد تا یکی از کم نوسان‌ترین هفته‌ها در ماه‌های اخیر برای بازار سکه رقم بخورد.

  ۲۷ شهریور ۱۳۹۵
 • سکوت و انتظار در بازار آتی سکهسکوت و انتظار در بازار آتی سکه

  معامله‌گران مسیر باز عقب گرد را انتخاب کرده‌اند و میل به تامل بیشتری در این بازار دارند؛ عقبگرد قیمتی که ریشه در سه عامل به ترتیب اهمیتی کاهش قیمت طلای جهانی، باز شدن سررسید جدید تیرماه 96 و کاسته شدن یک روز از هفته کاری به دلیل تعطیلی عید قربان داشت. ...

  ۲۷ شهریور ۱۳۹۵
 • تقاضایی در بازار طلا و سکه نیست تقاضایی در بازار طلا و سکه نیست

  به نقل از رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر: طی دو هفته اخیر بازار وضعیت معمولی را سپری کرده است، زیرا تقاضایی در بازار وجود ندارد، هر ساله با نزدیک شدن به ماه های محرم و صفر رکود فصلی شدیدی در بازارهای سکه و طلا حاکم می شود.

  ۲۷ شهریور ۱۳۹۵
 • پیش بینی تحلیلگران از قیمت آینده طلا پیش بینی تحلیلگران از قیمت آینده طلا

  به علت تعطیلات آسیایی و کم بودن فعالیت های تجاری در بازار قیمت طلا تغییرات چندانی نداشت اما در آستان ثبت نخستین هفته کاهشی در 3 هفته گذشته قرار دارد چراکه سرمایه گذاران بیشتر به سوی دارایی های پرریسک تر نظیر بازار اوراق قرضه رفتند.

  ۲۷ شهریور ۱۳۹۵
 • فرصت طلايي «طلا» فرصت طلايي «طلا»

  و ٣١٠ تا هزارو٣٠٥‌دلار کاهش یابد. به گزارش طلا به نقل از بیزینس‌لاین، قیمت جهانی طلا در آغاز مبادلات دیروز، جمعه، بار دیگر تحت‌ تأثیر افزایش ارزش دلار آمریکا با کاهش روبه‌رو شد....

  ۲۷ شهریور ۱۳۹۵
 • اعیاد هم برای سکه مشتری نیاورد اعیاد هم برای سکه مشتری نیاورد

  بازه زمانی عید تا عید نیز موجب بالا رفتن میزان تقاضای خرید سکه نشد و همچنان گرانی قیمت طلا و سکه عاملی برای عدم تمایل مردم برای خرید آن است.

  ۲۷ شهریور ۱۳۹۵
 • سیگنال‌های تصمیم آتی فدرال رزرو در بازار جهانی طلا سیگنال‌های تصمیم آتی فدرال رزرو در بازار جهانی طلا

  بررسی روند قیمت طلا در بازار جهانی، از افت 1.5 درصدی قیمت‌ها طی یک ماه گذشته حکایت دارد.

  ۲۷ شهریور ۱۳۹۵
 • طلا همچنان سرمایه گذاران را مجذوب می کندطلا همچنان سرمایه گذاران را مجذوب می کند

  تحلیلگران موسسه کردیت اگریکول تاکید کردند: سرمایه گذاران بین المللی در میان مدت همچنان به خر ید طلا ادامه خواهند داد و این مساله تاثیر زیادی بر عملکرد مثبت قیمت این فلز گرانبها خواهد داشت.

  ۲۵ شهریور ۱۳۹۵
 • تازه ترین تحلیل ها از قیمت جهانی طلاتازه ترین تحلیل ها از قیمت جهانی طلا

  تازه ترین تحلیل تکنیکال اف ایکس استریت نشان می دهد قیمت جهانی طلا بار دیگر تحت تاثیر افت ارزش دلار آمریکا با افزایش نسبی روبرو شده است به این ترتیب قیمت جهانی هر اونس طلا در کوتاه مدت در دامنه ۱۹ دلاری در نوسان خواهد بود.

  ۲۵ شهریور ۱۳۹۵
 • قیمت جهانی طلا به ۱۳۲۱ دلار رسید قیمت جهانی طلا به ۱۳۲۱ دلار رسید

  در حالی که کاهش احتمال افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو آمریکا در هفته آینده ارزش دلار آمریکا کاهش یافته، قیمت طلا امروز اندکی افزایش یافت و بخشی از کاهش قیمت های جلسه قبلی را جبران کرد.

  ۲۵ شهریور ۱۳۹۵
 • بازی دلار با بازار کالابازی دلار با بازار کالا

  ین راهنمای خرید و فروش در بازار طلا است. اونس طلا که سه‌شنبه به‌شدت تحت فشار خیز دلار قرار گرفته بود، صبح چهارشنبه تحت‌تاثیر افت ارزش پول ایالات‌متحده، رشد کرد. ...

  ۲۵ شهریور ۱۳۹۵
 • قیمت سکه حبابی شدقیمت سکه حبابی شد

  فلز ارزشمند افزایش بهای دلار بود. در پنجمین روز هفته، شاخص ارزی با رشد 7تومانی از مرز 3 هزار و 550 تومان گذشت و به قیمت 3 هزار و 554 تومان رسید. ...

  ۲۵ شهریور ۱۳۹۵
تعداد کل: 807 صفحه 4 از 41
نتایج یافت شده: 0 مورد