بورس | اخبار بورس

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۱۹۴ از ۲۴۷
 • سکه آتی مثبت شدسکه آتی مثبت شد

  در پایان معاملات سکه طلای آتی تمام قراردادها در آخرین قیمت با افزایش جزئی به تأثیر از افزایش قیمت سکه در بازار نقدی معامله شدند؛ معامله‌گران معتقدند معاملات آتی به خواب فرو رفته و خبری هم از هیجان‌های گذشته نیست.

  ۱۰ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۸:۲۵:۴۰ قبل از ظهر
 • تلاش‌های آتی برای صعود ادامه داردتلاش‌های آتی برای صعود ادامه دارد

  در چند هفته اخیر شاهد نوسانات فراوان در بازارهای طلا، سکه و دلار بودیم؛ نوساناتی که اغلب منجر به کاهش قیمت‌ها شد. این رویداد که بازار معاملات آتی سکه را نیز بی‌تاثیر نگذاشت، به گفته رییس اتحادیه طلا و جواهر کشور تنها متاثر از نوسانات اونس ج...

  ۱۰ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۸:۱۹:۲۷ قبل از ظهر
 • قله 50 هزار در تسخير بورسقله 50 هزار در تسخير بورس

  رشد شاخص بورس و عبور آن از مرز رويايي 50 هزار واحد، نزول و ركود بازارهاي رقيب و دورنماي روشن اقتصاد، گرايش رو به افزايش سرمايه‌گذاران حقيقي به بازار سرمايه را در پي داشته است. كارشناسان به اين دسته از سرمايه‌گذاران، توصيه مي‌كنند كه اسير هي...

  ۹ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۷:۴:۵۸ قبل از ظهر
 • وزنه‌هایی که آتی را پایین می‌کشندوزنه‌هایی که آتی را پایین می‌کشند

  بازار معاملات آتی سکه بورس کالا که هفته گذشته را با نوسانات فراوان طی کرد و تنها دو بار موفق به افزایش قیمت شد، روز گذشته باز هم به کانال نزولی بازگشت.

  ۹ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۷:۲:۲۳ قبل از ظهر
 • سکه آتی منتظر بازگشت به شرایط عادیسکه آتی منتظر بازگشت به شرایط عادی

  از نظر شرکت‌های کارگزاری، کاهش وجه تضمین و افزایش تعداد سررسیدها در معاملات سکه آتی همچنان مدنظر است؛ فعالان بازار منتظر اتفاقات و تصمیمات یک‌شبه نیستند اما همچنان منتظر اعلام‌نظر برنامه‌ها و سیاست‌های مدیران بورس در این باره هستند.

  ۸ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۷:۴۴:۴۳ قبل از ظهر
 • نوسانات سبزرنگ بورس نوسانات سبزرنگ بورس

  شاخص بورس اوراق بهادار تهران در هفته گذشته باوجود نوسانات ارز در نهایت توانست به رشد خود ادامه دهد تا امیدواری‌ها برای تداوم رشد بازار بیش از پیش قابل تحقق باشد.

  ۸ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۷:۴۲:۴۶ قبل از ظهر
 • هفته‌ای پر فراز و نشیب برای سکه آتیهفته‌ای پر فراز و نشیب برای سکه آتی

  سکه‌های بازار معاملات آتی بورس کالا، تقریبا تمام دو هفته گذشته را با افت قیمت سپری کردند.

  ۸ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۷:۴۲:۲ قبل از ظهر
 • آتی توان کافی برای سبز ماندن نداشتآتی توان کافی برای سبز ماندن نداشت

  آنقدر ماندن اونس طلا در سراشیبی قیمت به طول انجامید تا برخی تحلیلگران که تا پیش از این اعتقاد به افزایش بهای جهانی اونس داشتند، پیش‌بینی خود را از قیمت طلا کاهش دادند. روز گذشته هر اونس طلای جهانی با حدود 29 دلار کاهش نسبت به سه‌شنبه، به 12...

  ۶ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۶:۱۹:۲۹ قبل از ظهر
 • 30 درصد سود بورس در سه ماه30 درصد سود بورس در سه ماه

  بازار سهام در روز گذشته به كاهش التهاب در بازار ارز واكنش نشان داد و شاخص كل با جهش 6/1 درصدي موفق به فتح قله 49 هزار واحدي شد.

  ۶ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۶:۱۷:۲۸ قبل از ظهر
 • چراغ معاملات آتی سکه سبز شدچراغ معاملات آتی سکه سبز شد

  معاملات سکه آتی امروز برخلاف روزهای گذشته در مقابل چراغ‌سبز قرار گرفت و با افزایش یک درصدی در تمام قراردادها، روند مثبتی را طی کرد.

  ۵ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۵:۳۲:۳۵ قبل از ظهر
 • موج‌سواری سکه آتی بر بازار نقدیموج‌سواری سکه آتی بر بازار نقدی

  معاملات قراردادهای آتی سکه طلا در بورس کالا همچنان روند نزولی طی می‌کند تا جایی که این روند در ابتدای معاملات با حداقل ۴.۶ درصد کاهش، قیمت خورده، اما در پایان با حفظ روند منفی با سکه نقدی همراه شدند.

  ۴ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۶:۲۵:۲۵ قبل از ظهر
 • سیل عوامل ریزشی «آتی» را با خود می‌برد؟ سیل عوامل ریزشی «آتی» را با خود می‌برد؟

  این روزها گویا بازارها به کاهش قیمت عادت کرده‌اند و دیگر ریزش‌هایی از جنس ریزش یکشنبه گذشته در بازار ارز، تبدیل به شوک برای سرمایه‌گذاران و معامله‌گران نمی‌شود. یکی از دلایل این امر جو روانی حاکم بر بازارها است که از خوشبینی فعالان بازار به...

  ۴ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۶:۹:۳۹ قبل از ظهر
 • صفحه ۱۹۴ از ۲۴۷